IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
muddledgirl
28. bře 2014
@janice_opice 😃 😃 😃
muddledgirl
28. bře 2014
@kamisb Ty jo....tak double blíženec bych si nechtěla představovat...už takhle jsme 2-4 osoby v jednom těle... 😃 😃 😃
kamisb
28. bře 2014
@janice_opice - jj to jsem. jediný co asi sedí z tý panna ...je to analytický myšlení ...a pak ta melancholie no ... sice moc nechápu jak tyhle dvě věci jdou k sobě, ale tak to prý je no....
..jako sice třeba pořádek mám ráda, ale když není tak se nezblázním.

Tak děvčata krásnou dobrou noc, my jdeme spinkat
janice_opiceautor
28. bře 2014
@muddledgirl
@kamisb my jdeme taky jedeme zitra na vylet tak at jsem.vyspinkana 🙂
janice_opiceautor
28. bře 2014
DOBRouuuuu s kobrooouuu
kamisb
28. bře 2014
@janice_opice - chlapi zítra malují, tak snad přijdou brzo domů z hospody aby to zvládli.
Tak mě čeká uvařit a dodělat ty řezy a asi vytřít. Jinak snad nic 😎
muddledgirl
28. bře 2014
@janice_opice
@kamisb tak dobrou kočenky...my snad budem grilova.t...tak pá pá
muddledgirl
28. bře 2014
@kamisb hi hi...taky jsem zvědavá kdy milý dorazí...už před hodinou psal,že dopije a přijde....tak jsem mu psala,že to může být taky za pět piv...a on,že to určitě né.... 😃 😃 😃
janice_opiceautor
28. bře 2014
@muddledgirl jsou vsichni stejni 😃 ale tak ja taky vzdycky rikala dopiju a jdu a pak a tak jeste jedno a jdu 😃 no a majednou byly treba 3 rano
muddledgirl
28. bře 2014
@janice_opice no však právě..už si zvykám...a byla jsem stejná,když jsem to rozjela....takže si jdu taky lehnout a čumět na telku 😃 😃 😃
muddledgirl
28. bře 2014
@janice_opice nejlepší je jak sliboval v první sms,že bude do deseti doma... i když je fakt,že spal maximálně pět hodin po noční a on je tam pak schopnej usnout.. 😃
janice_opiceautor
28. bře 2014
@muddledgirl ja lezim jen me furt sere to skriply pod tou lopatkou a asi mam zarazeny prdy,jestli te to zajima 😃 😃
janice_opiceautor
28. bře 2014
@muddledgirl 😃 jj jsou fakt vsichni stejni
muddledgirl
28. bře 2014
@janice_opice no..já si zas přeležela sval u krku..fuj.....ale už je to trošku lepší...jééé a mám doma zmrzku...z Lidlu..tu velkou.. 😃 😃 😃
janice_opiceautor
28. bře 2014
@muddledgirl no nazdar 🙂))
muddledgirl
28. bře 2014
@janice_opice jestli Tě to zajímá 😃 😃 😃 to víš,že zajímá drahá... 😃 A víš co to je???Myslím to první,ne ty prdy 😃 😃 😃
muddledgirl
28. bře 2014
@janice_opice no nazdar ...to bylo k čemu? K té zmrzce? Nebo tomu svalu??
muddledgirl
28. bře 2014
@janice_opice křeček tam má žrádlo a zas si cpe piliny do pusy...a někdy i hovínka..už mu nedávám pusinky...na čumáček 😃
janice_opiceautor
28. bře 2014
@muddledgirl 😃 k ty zmrzce fuuj to je prasokrecek 🙂)))) 😃
janice_opiceautor
28. bře 2014
@muddledgirl nevim cece fakt nejak skriplej nerv
muddledgirl
28. bře 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 😃 prasokřeček....chudák 😞 😞 😞 on je jinak moc hodnej.... 😃 😃 😃 škoda,že ti křečíci,tak dlouho nevydrží ....andulka jen čumí..aby vylítla ven..každý den ji pouštím a ona zaleze a jak vidí,že se blížím ke kleci a chci jí zavřit...tak rychle vylétne....mrška jedna....teda jeden.....

Chudáku,si s tím zajdi někam....já bych to nevydržela....já bych s tim šla..
janice_opiceautor
28. bře 2014
@muddledgirl kdyz ja moc nevim kam.na tu masaz pujdu az budu mit zadelanej ten zub...
janice_opiceautor
28. bře 2014
@muddledgirl se zviratkama je prca....kocko jdu hajiii tak paaaaaa
muddledgirl
28. bře 2014
@janice_opice jasný...já bych taky nevěděla..já taky kočko..otvírá se mi pusa a zavíraj oči pa pa 😃
pavlina1976
29. bře 2014
Dobré ránko děvčátka 😉 , to jste to tu hezky rozjely. Já jsem včera šla v jedenáct a byla jsem úplně hotová. Lehnu do vteřiny spím. Já nevím jestli je to taky z toho utroše :-| . Jsem za ten den vždy KO 😃 . Já jdu teď žehlit, ach jo ]-( . Mužíček byl taky včera v hospodě, koukám, že je to všude stejný, ale v půl jedenáctý byl doma 😃 . -ale myslím, že jen proto, že dnes jel teď ráno hned lítat 😃 . Jo a za chvíli prej bude volat paní doktorka jak se hezky ty naše mimi větví 😃 . Jsem z toho na nervy :-|
janice_opiceautor
29. bře 2014
@pavlina1976 tfuj tfuj urco vetvi a jeste se 2x vyspis a budes je mit u sebw....budete davat 2?ja jedu za chvilku pryc tak snad jeste stihnu ty dobre zpravy 🙂
kamisb
29. bře 2014
@pavlina1976 - furt držíme palečky.
kamisb
29. bře 2014
@janice_opice - tak poleva udělána, šoupnuto do ledničky a už jsem snědla dva kousky k snídani a je to vynikající, jen dám příště asi o trochu víc rumu 😎
janice_opiceautor
29. bře 2014
@kamisb ze jsou super..ja je pecu od 12 let a uz to mam fakt vychytany... toho rumu davam taky o trochu vic...jsem prave psala @muddledgirl,ze tam ten rum.neni skoro citit a nejsou to ty klasicky jak9by rumace nebo puncaky...vid?
kamisb
29. bře 2014
@janice_opice - příště dám víc, ale jinak je to fakt vynikající, takový lehký a nadýchaný.
ne jako některý řezy co jsou spíš suchý.

jedu s tchýní pro lustr do tý její ložnice, tak zatím pá