• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
28. bře 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ty jo....tak double blíženec bych si nechtěla představovat...už takhle jsme 2-4 osoby v jednom těle... :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2014 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj to jsem. jediný co asi sedí z tý panna ...je to analytický myšlení ...a pak ta melancholie no ... sice moc nechápu jak tyhle dvě věci jdou k sobě, ale tak to prý je no....
..jako sice třeba pořádek mám ráda, ale když není tak se nezblázním.

Tak děvčata krásnou dobrou noc, my jdeme spinkat
28. bře 2014 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb my jdeme taky jedeme zitra na vylet tak at jsem.vyspinkana :slight_smile:
28. bře 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
DOBRouuuuu s kobrooouuu
28. bře 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - chlapi zítra malují, tak snad přijdou brzo domů z hospody aby to zvládli.
Tak mě čeká uvařit a dodělat ty řezy a asi vytřít. Jinak snad nic :sunglasses:
28. bře 2014 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@kamisb tak dobrou kočenky...my snad budem grilova.t...tak pá pá
28. bře 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb hi hi...taky jsem zvědavá kdy milý dorazí...už před hodinou psal,že dopije a přijde....tak jsem mu psala,že to může být taky za pět piv...a on,že to určitě né.... :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jsou vsichni stejni :grinning: ale tak ja taky vzdycky rikala dopiju a jdu a pak a tak jeste jedno a jdu :grinning: no a majednou byly treba 3 rano
28. bře 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no však právě..už si zvykám...a byla jsem stejná,když jsem to rozjela....takže si jdu taky lehnout a čumět na telku :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2014 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nejlepší je jak sliboval v první sms,že bude do deseti doma... i když je fakt,že spal maximálně pět hodin po noční a on je tam pak schopnej usnout.. :grinning:
28. bře 2014 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja lezim jen me furt sere to skriply pod tou lopatkou a asi mam zarazeny prdy,jestli te to zajima :grinning: :grinning:
28. bře 2014 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: jj jsou fakt vsichni stejni
28. bře 2014 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no..já si zas přeležela sval u krku..fuj.....ale už je to trošku lepší...jééé a mám doma zmrzku...z Lidlu..tu velkou.. :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2014 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no nazdar :slight_smile:))
28. bře 2014 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jestli Tě to zajímá :grinning: :grinning: :grinning: to víš,že zajímá drahá... :grinning: A víš co to je???Myslím to první,ne ty prdy :grinning: :grinning: :grinning:
@janice_opice no nazdar ...to bylo k čemu? K té zmrzce? Nebo tomu svalu??
@janice_opice křeček tam má žrádlo a zas si cpe piliny do pusy...a někdy i hovínka..už mu nedávám pusinky...na čumáček :grinning:
28. bře 2014 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: k ty zmrzce fuuj to je prasokrecek :slight_smile:)))) :grinning:
28. bře 2014 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl nevim cece fakt nejak skriplej nerv
28. bře 2014 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prasokřeček....chudák :frowning2: :frowning2: :frowning2: on je jinak moc hodnej.... :grinning: :grinning: :grinning: škoda,že ti křečíci,tak dlouho nevydrží ....andulka jen čumí..aby vylítla ven..každý den ji pouštím a ona zaleze a jak vidí,že se blížím ke kleci a chci jí zavřit...tak rychle vylétne....mrška jedna....teda jeden.....

Chudáku,si s tím zajdi někam....já bych to nevydržela....já bych s tim šla..
28. bře 2014 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl kdyz ja moc nevim kam.na tu masaz pujdu az budu mit zadelanej ten zub...
28. bře 2014 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl se zviratkama je prca....kocko jdu hajiii tak paaaaaa
28. bře 2014 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasný...já bych taky nevěděla..já taky kočko..otvírá se mi pusa a zavíraj oči pa pa :grinning:
28. bře 2014 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko děvčátka :wink: , to jste to tu hezky rozjely. Já jsem včera šla v jedenáct a byla jsem úplně hotová. Lehnu do vteřiny spím. Já nevím jestli je to taky z toho utroše :unamused: . Jsem za ten den vždy KO :grinning: . Já jdu teď žehlit, ach jo :angry: . Mužíček byl taky včera v hospodě, koukám, že je to všude stejný, ale v půl jedenáctý byl doma :grinning: . -ale myslím, že jen proto, že dnes jel teď ráno hned lítat :grinning: . Jo a za chvíli prej bude volat paní doktorka jak se hezky ty naše mimi větví :grinning: . Jsem z toho na nervy :unamused:
29. bře 2014 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 tfuj tfuj urco vetvi a jeste se 2x vyspis a budes je mit u sebw....budete davat 2?ja jedu za chvilku pryc tak snad jeste stihnu ty dobre zpravy :slight_smile:
29. bře 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 - furt držíme palečky.
29. bře 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak poleva udělána, šoupnuto do ledničky a už jsem snědla dva kousky k snídani a je to vynikající, jen dám příště asi o trochu víc rumu :sunglasses:
29. bře 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ze jsou super..ja je pecu od 12 let a uz to mam fakt vychytany... toho rumu davam taky o trochu vic...jsem prave psala @muddledgirl,ze tam ten rum.neni skoro citit a nejsou to ty klasicky jak9by rumace nebo puncaky...vid?
29. bře 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - příště dám víc, ale jinak je to fakt vynikající, takový lehký a nadýchaný.
ne jako některý řezy co jsou spíš suchý.

jedu s tchýní pro lustr do tý její ložnice, tak zatím pá
29. bře 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek