• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@kamisb jj ja jedu s kamoskou k nam.na chatu sazet a zalit pak k druhy kamosce pro vwci na Valcu a do Hornbachu pro kuch6nskou desku ..ji kamoska nema jak odvezt ;)tsk hezky den
29. bře 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky....tak se mějte moc hezky..já uvařila polívku kuřecí...naložila masíčko....dali jsme si trošku rýže a kuřecí nudličky..jen tak na ochutnávku....a snad to vypadá na grilovačku..juchů.....
29. bře 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme pořád 10 embroušků :grinning: :grinning: :grinning: .Paní doktorka říkala, že jedno je pomalejší, ale že to nic neznamená a že jedno začíná být horší. Takže pořád 10, dvě s otazníkem. Tak na ně moc myslím :wink: . Zítra budu zase volat, doufám, že se budou takhle krásně větvit dál děti moje :grinning:
29. bře 2014 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlina1976 - tak to jsou super zprávičky ...hurááá...jen tak dál.
29. bře 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Děkuju :wink: , mám velikánskou radost. Zatím to vypadá velmi nadějně :grinning: . Věřím, že to opravdu tentokrát vyjde, když to tak slibně začalo :wink: . Myslím na ně na ty moje malý prďolky :wink:
29. bře 2014 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 úžasný zprávy Paji, jsem moc rada s tebou...dnes makame na dvoře a venku, ale musela jsem tě přijít v pauze na oběd zcouhnout jak vám to krásně jde :slight_smile:
A samozřejmě že to vyjde, ty poslední pokusy hold nemají jinou šanci než dopadnout dobře :grinning:
29. bře 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlina1976 drzimmm palečky!!!!!!!! :slight_smile:
29. bře 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Posílám bacily!!!!!
29. bře 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@pidisek tak to já už si pomalu chytam do zásoby, ale že máš teda krásný bacily ty bych brala taky, nejsou součástí balení :grinning:
29. bře 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 supr cupr skvely zpravy tak jeste 2 noci a jsou u tebe ;)))kraasaa
29. bře 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlina1976 tak to je moc super kočko
29. bře 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky tak konecne je koberec z loznice pryc :sunglasses: zlaty parkety... ja jsem tak stastna misto toho tu je ted ruzovovinovej behoun z Ikey se sovickama :slight_smile:
29. bře 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak my jsme teď přišli z venku, grilovali jsme :grinning: . To nejoblíbenější zábava mého muže :wink: . Jsem úplně hotová, a to jsem dnes kromě žehlení nic moc nedělala. Ach jo :angry: . Moc myslím na embroušky. Věřím jim a doufám, že zítra budou větvi dál a minimálně 8 :grinning:
29. bře 2014 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak to věřim...ale nám se nechce je renovovat....stálo by to moc peněz a jsou v děsným stavu..takže dáme koberce....do ložnice a obýváku...Ale jako parkety jsou lepší no....se sovičkama.. :grinning:
29. bře 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 my taky...bylo to super....asi dvě hoďky...Mysli,mysli....bude to určitě super....s embrouškama.. :wink:
29. bře 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Dnes bylo fakt nádherně, seděli jsme venku popíjeli vínko ( zatím můžu) :wink: a grilovali klobásky :grinning: . Byla bych úplně uklidněná, kdyby nám zbylo na zamrazení. Poprvé. Tak snad se to povede :grinning:
29. bře 2014 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nemas zvirata coz je plus proto nechat koberce ja se ho zbavuju hlavne kvuli zviratum...tady ty parkety potrebujou taky zrenovovat,ale casem zas tak hrozny nejsou
29. bře 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 co by se nevetvili cece jsou v tech nejlepsich rukach a tesi se k mamce a tatkovi...budete davat teda 2?nak jsem to prehlidla :slight_smile:
29. bře 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 já se přiznám,že jsem měla jednu desítku a teda chutnala mi......a trošku jsem si opálila ruce...možná i obličej..budu se muset podívat .. :grinning: :grinning: :grinning: Pak vyzunkla v restauraci dvě kofoly...no nedivim,že se prcek do teď vrtí.....měli jsme kuřecí masíčko k obědu....no a jinak od tý doby od dvou hodin jsem teď snědla tvaroh s grankem a je mi nějak divně...tak nevim..proč...Určo bude na zamražení....a oni je vždy v Cube nechávaj až do 5.dne?
29. bře 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 hele ja nikdy mrazacky nemela a jsem stastna za to co mam v brislu,ale u tebe nevodim duvod proc by jako nemeli byt kdyz se krasne vyviji?takze hlavne klid a nohy v teple :slight_smile:)))
29. bře 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl vzdycky ne...
29. bře 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tady jsou děs..já jsem spíš proti kobercům no....drží se tam ty zvířátka..teď nevím,jak se jmenujou......roztoči..Ty jo..to je děs..fakt zapomínám...
29. bře 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha...mně je poprvý nechali v Sanusu 4 dny,teď jen 3..
29. bře 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: no prave a se zviratama jeste vic roztocu....takze sel.pryc a je to tu I vzdusnejsi.....
29. bře 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl a kolik jsi jich mela?
29. bře 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice vajuch? Poprvý 17, 11 se oplodnilo a 5 zůstalo.
Podruhé 42, 38 se jich oplodnilo a zůstalo 23.
29. bře 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice asi marketingovej tah..čím víc jich mám na zamražení..tím víc platím.. :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ty brdo to mas teda slusnou zasobu..nechspu proc je nenechali az do 5. dne kdyz jich mas tolik...ale nejsem embryolog a vzdy je to na nem no....ale co hlavne,ze Samik v brisku je ;))a pak jeste dostane brasku nebo sestricku nebo oboje ;)))).a je fakt,ze ja treba ty blastocysty neumim :slight_smile:))
29. bře 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jj já právě taky nikdy na zamražení neměla, jen že to člověka tak trochu uklidní, přeci jen více možností, kdyby náhodou :wink: . Ale věřím, že vyberou toho pravého šikulku :grinning: . Dvě dávat nebudem Janinko, nemůžeme, máme poslední pokus na pojišťovnu a můžeme jedno, protože poprvé jsme dávali dvě :unamused: . Ale jak vidíme jedno stačí :wink:
29. bře 2014 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl To je fakt zvláštní na tu zásobu, že nenechávaj do toho dne D :grinning: . Přeci jen ten pátý den se to hodně vytříbí. Ale říká Janinka hlavně, že je v bříšku :wink: . Tady nenechávají vždy 5 dní, je to hodně riskantní, ale když je dostatečná zásoba tak to nechají. Proto mi dr říkal, že kdyby byl nějaká velká ztráta embrijek, tak mi bude volat a pojedu na ET dřív. Ale když se takhle drží šikulky, tak to vypadá na ten 5tý den :grinning:
29. bře 2014 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek