IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
29. bře 2014
@kamisb jj ja jedu s kamoskou k nam.na chatu sazet a zalit pak k druhy kamosce pro vwci na Valcu a do Hornbachu pro kuch6nskou desku ..ji kamoska nema jak odvezt 😉tsk hezky den
muddledgirl
29. bře 2014
Ahoj kočky....tak se mějte moc hezky..já uvařila polívku kuřecí...naložila masíčko....dali jsme si trošku rýže a kuřecí nudličky..jen tak na ochutnávku....a snad to vypadá na grilovačku..juchů.....
pavlina1976
29. bře 2014
Máme pořád 10 embroušků 😃 😃 😃 .Paní doktorka říkala, že jedno je pomalejší, ale že to nic neznamená a že jedno začíná být horší. Takže pořád 10, dvě s otazníkem. Tak na ně moc myslím 😉 . Zítra budu zase volat, doufám, že se budou takhle krásně větvit dál děti moje 😃
kamisb
29. bře 2014
@pavlina1976 - tak to jsou super zprávičky ...hurááá...jen tak dál.
pavlina1976
29. bře 2014
@kamisb Děkuju 😉 , mám velikánskou radost. Zatím to vypadá velmi nadějně 😃 . Věřím, že to opravdu tentokrát vyjde, když to tak slibně začalo 😉 . Myslím na ně na ty moje malý prďolky 😉
martas14
29. bře 2014
@pavlina1976 úžasný zprávy Paji, jsem moc rada s tebou...dnes makame na dvoře a venku, ale musela jsem tě přijít v pauze na oběd zcouhnout jak vám to krásně jde 🙂
A samozřejmě že to vyjde, ty poslední pokusy hold nemají jinou šanci než dopadnout dobře 😃
pidisek
29. bře 2014
@pavlina1976 drzimmm palečky!!!!!!!! 🙂
pidisek
29. bře 2014
Posílám bacily!!!!!
martas14
29. bře 2014
@pidisek tak to já už si pomalu chytam do zásoby, ale že máš teda krásný bacily ty bych brala taky, nejsou součástí balení 😃
janice_opiceautor
29. bře 2014
@pavlina1976 supr cupr skvely zpravy tak jeste 2 noci a jsou u tebe 😉))kraasaa
muddledgirl
29. bře 2014
@pavlina1976 tak to je moc super kočko
janice_opiceautor
29. bře 2014
holky tak konecne je koberec z loznice pryc 😎 zlaty parkety... ja jsem tak stastna misto toho tu je ted ruzovovinovej behoun z Ikey se sovickama 🙂
pavlina1976
29. bře 2014
Tak my jsme teď přišli z venku, grilovali jsme 😃 . To nejoblíbenější zábava mého muže 😉 . Jsem úplně hotová, a to jsem dnes kromě žehlení nic moc nedělala. Ach jo ]-( . Moc myslím na embroušky. Věřím jim a doufám, že zítra budou větvi dál a minimálně 8 😃
muddledgirl
29. bře 2014
@janice_opice no tak to věřim...ale nám se nechce je renovovat....stálo by to moc peněz a jsou v děsným stavu..takže dáme koberce....do ložnice a obýváku...Ale jako parkety jsou lepší no....se sovičkama.. 😃
muddledgirl
29. bře 2014
@pavlina1976 my taky...bylo to super....asi dvě hoďky...Mysli,mysli....bude to určitě super....s embrouškama.. 😉
pavlina1976
29. bře 2014
@muddledgirl Dnes bylo fakt nádherně, seděli jsme venku popíjeli vínko ( zatím můžu) 😉 a grilovali klobásky 😃 . Byla bych úplně uklidněná, kdyby nám zbylo na zamrazení. Poprvé. Tak snad se to povede 😃
janice_opiceautor
29. bře 2014
@muddledgirl nemas zvirata coz je plus proto nechat koberce ja se ho zbavuju hlavne kvuli zviratum...tady ty parkety potrebujou taky zrenovovat,ale casem zas tak hrozny nejsou
janice_opiceautor
29. bře 2014
@pavlina1976 co by se nevetvili cece jsou v tech nejlepsich rukach a tesi se k mamce a tatkovi...budete davat teda 2?nak jsem to prehlidla 🙂
muddledgirl
29. bře 2014
@pavlina1976 já se přiznám,že jsem měla jednu desítku a teda chutnala mi......a trošku jsem si opálila ruce...možná i obličej..budu se muset podívat .. 😃 😃 😃 Pak vyzunkla v restauraci dvě kofoly...no nedivim,že se prcek do teď vrtí.....měli jsme kuřecí masíčko k obědu....no a jinak od tý doby od dvou hodin jsem teď snědla tvaroh s grankem a je mi nějak divně...tak nevim..proč...Určo bude na zamražení....a oni je vždy v Cube nechávaj až do 5.dne?
janice_opiceautor
29. bře 2014
@pavlina1976 hele ja nikdy mrazacky nemela a jsem stastna za to co mam v brislu,ale u tebe nevodim duvod proc by jako nemeli byt kdyz se krasne vyviji?takze hlavne klid a nohy v teple 🙂)))
janice_opiceautor
29. bře 2014
@muddledgirl vzdycky ne...
muddledgirl
29. bře 2014
@janice_opice tady jsou děs..já jsem spíš proti kobercům no....drží se tam ty zvířátka..teď nevím,jak se jmenujou......roztoči..Ty jo..to je děs..fakt zapomínám...
muddledgirl
29. bře 2014
@janice_opice aha...mně je poprvý nechali v Sanusu 4 dny,teď jen 3..
janice_opiceautor
29. bře 2014
@muddledgirl 😃 no prave a se zviratama jeste vic roztocu....takze sel.pryc a je to tu I vzdusnejsi.....
janice_opiceautor
29. bře 2014
@muddledgirl a kolik jsi jich mela?
muddledgirl
29. bře 2014
@janice_opice vajuch? Poprvý 17, 11 se oplodnilo a 5 zůstalo.
Podruhé 42, 38 se jich oplodnilo a zůstalo 23.
muddledgirl
29. bře 2014
@janice_opice asi marketingovej tah..čím víc jich mám na zamražení..tím víc platím.. 😃 😃 😃
janice_opiceautor
29. bře 2014
@muddledgirl ty brdo to mas teda slusnou zasobu..nechspu proc je nenechali az do 5. dne kdyz jich mas tolik...ale nejsem embryolog a vzdy je to na nem no....ale co hlavne,ze Samik v brisku je 😉)a pak jeste dostane brasku nebo sestricku nebo oboje 😉))).a je fakt,ze ja treba ty blastocysty neumim 🙂))
pavlina1976
29. bře 2014
@janice_opice Jj já právě taky nikdy na zamražení neměla, jen že to člověka tak trochu uklidní, přeci jen více možností, kdyby náhodou 😉 . Ale věřím, že vyberou toho pravého šikulku 😃 . Dvě dávat nebudem Janinko, nemůžeme, máme poslední pokus na pojišťovnu a můžeme jedno, protože poprvé jsme dávali dvě :-| . Ale jak vidíme jedno stačí 😉
pavlina1976
29. bře 2014
@muddledgirl To je fakt zvláštní na tu zásobu, že nenechávaj do toho dne D 😃 . Přeci jen ten pátý den se to hodně vytříbí. Ale říká Janinka hlavně, že je v bříšku 😉 . Tady nenechávají vždy 5 dní, je to hodně riskantní, ale když je dostatečná zásoba tak to nechají. Proto mi dr říkal, že kdyby byl nějaká velká ztráta embrijek, tak mi bude volat a pojedu na ET dřív. Ale když se takhle drží šikulky, tak to vypadá na ten 5tý den 😃