• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
autor
@pavlina1976 no spousta holek si dalo jen jedno a stacilo to..ja davala vzdy dve ...pac ty pokusy tenkrat byly jen 3 hrazeny...takze to bylo fuk...:slight_smile:jeste zitra a jdes si pro nej ;)))
29. bře 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 v Cube je to bud tretI den anebo 5...:slight_smile:maj siko ny embryology
29. bře 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Právě, že to dřív bylo jedno. Taky bych šla raději do dvou. Ale teď je to max 4 no :unamused: . Jj zítra si ještě zavolám, pěkně je zkontroluju a v pondělí se na mímo moc těším!!!!!!
29. bře 2014 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Fakt? Je pravda, že na embryologovi vlastně záleží opravdu hooooodně moc :grinning:. Já jsem tak šťastná, že jsem tam přešla :wink:
29. bře 2014 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 to jsem.moc raaada a verim,ze to bude mit stastny konec a ja jsem taky rada,ze jsem tam presla :grinning:
29. bře 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
to moje dite je v tom pupiku fakt neunavny ...snad ani nespi to neni mozny..
29. bře 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Janinko tak moc bych si šťastný konec přála s // a s bijícím srdíčkem :wink: . Nějak jsem tentokrát víc v klidu a ten výsledek mě opravdu hrozně nakopnul a nějak tomu hodně věřím. ale to víš, že to přijde ty nervy. Jestli budou // a když ano tak aby bylo srdíčko! To mě doběhlo poprvé, nebilo srdíčko :confounded:
29. bře 2014 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 holka spatny uz mas vybrano neboj se nic....vim jaky to je ta beznadej ..ale neboj tentokrat se te to tykat nebude:slight_smile:nervy to jsou ano jsou bohuzel ...6 x jsem se pak totalne sezrala jak to prase :((((ale vyplatilo se to nevzdat a bojovat....ale jeste nejsem na konci mam porad strach,aby se neco nestalo....
29. bře 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice Neboj Janninko, je mi to jasný, že víme, že osudy jsou různý, že stát se může cokoliv. Ale není to tak dlouho cos mi tu psala, že bych vlastně nemohla ani vylézt z baráku :grinning: . Bude to v pohodě, všechny testy vyšly krásně, tak se nemá co po :wink: . Už to máš za pár holka zlatá :grinning:
29. bře 2014 ve 22:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Že by aktivní po mamince????? :wink:
29. bře 2014 ve 22:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou děvčátka, jdu do hajan. Jsem úplně vyřízená :fearful:
29. bře 2014 ve 22:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 no jasny ja to taky tak beru..jen jsem tim vhtela rict,ze ten strach je porad :slight_smile:))).Dobrou ja taky taky jsem utahana...a jestli Val bude aktivni po mne tak to teda potes koste :slight_smile:))
29. bře 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo,já bych asi brala i oboje.... ale :grinning: přítel by se asi pověsil ....no..já ani nevim co Samík byl...vím,že z 1.IVF jsem měla nějaké blasty,tenkrát i dvě v bříšku a nic....
30. bře 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo...taky si říkám,jeslti Sam bude po mně...prý jsem od miminka skoro nespala.... :grinning:
30. bře 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 aha tak to joo..no možná proto,že se říká,že u PCOs nejsou tak kvalitní vajíčka..nevím...ale Janička má myslím taky pcos...
30. bře 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl holka moje zasoba vajec hlavne po tech vsech pokusech byla vycerpana
..
30. bře 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko ženy :grinning: . Já dopiji kávu a jdu volat co ti moji embrouši :wink: . dnes bude zase krásný den! Budu pracovat na zahrádce a pověsím pěkně prádlo ven :wink:
30. bře 2014 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko, volám do Cube a nikdo to tam nebere, jsou tam i v neděli? Měli by být ne? Tak budu zkoušet :slight_smile:
30. bře 2014 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 ahoj no myslim,ze vetsinou tam.jsou :slight_smile:vydrz...
30. bře 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo cube je klinika na zazraky :sunglasses:
dnes mi primarks povolila vylezt ven na slunicko.juchuu.uz aby byly vychazky :grinning:
30. bře 2014 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@beryltm cetlas o pepef a Barborice na miminu?:(
30. bře 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak to tam nikdo nebere :frowning2: . Asi dnes nejsou. Možná jsem měla zavolat hned ráno, ale včera mi právě říkali ať volám později. Tak to asi dnešní zprávičky mít nebudu. No co se dá dělat. Stejně bych s tím nic neudělala. Tak musím věřit, že zítra bude jeden ke mě a pár do mrazáčku :wink:
30. bře 2014 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 embryologove tam urcite jsou a myslim,ze kdyby bylo neco spatne tak volaji....zkousej to...klidne kolem.te 13 hodiny...:slight_smile:
30. bře 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice cetla.je to desny.psala jsem jim tam i zpravu. :frowning2:
@pavlina1976 presne jak pise janicka.kdyby se delo neco zasadniho urcite by volali.kdyz nevolaji je zo dobre znameni.budete davat tedy jedno?
30. bře 2014 ve 12:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :frowning2: :frowning2: :frowning2: no jo..to jsi vlastně říkala
30. bře 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm tak jsi kočí...stále v nemocnici? :frowning2:
30. bře 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm Budeme dávat jedno. Musíme no, měli jsme poslední pokus na pojišťovnu. A zatí nejlepší začátek i počet :wink: . Tak doufám, že poprvé zbude pár mimi na mrazáčky :grinning:
30. bře 2014 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - proč musíte? na pojišťovnu se na 3. a 4. pokus můžou dát klidně dvě. To jedno je podmínka při 1. a2 pokusu.
30. bře 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jojo ksem ale vubec mi to nevadi.staraji se tu o me hezky a jsem.pod dohledem.citim se tu klidneji :wink:

@pavlina1976 my jsme sli do cube ze si nechame vlozit jen jedno a odchazela jsem s dvouma :grinning:
30. bře 2014 ve 12:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm - to je dobře, že jsi tam v pohodě....jako že třeba přehnaně nesmutníš a tak.
Hezky odpočívej.
30. bře 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek