• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@kamisb Aha, tak to jsem nevěděla. Tak uvidíme co zítra vymyslí :wink: . Jak budou embroušové vypadat. Jestli budou na zamražení nebo ne :wink: . Asi to nechám na dr :wink: . Ale raději bych jedno. Když si nechám dát dvě a obě se chytnou tak to nevím, nevím. Přeci jen jsem už stará :grinning: . A je to více riskantní dvojčata a ten věk. Asi bych se hodně bála, aby se něco nepotento. Hlavně bych se bála, že bych rodila dřív a to prostě není dobrý no :unamused:
30. bře 2014 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm No jsem na to zvědavá :wink: . Ale jak jsem psala kamisb tak bych raději jedno kvůli věku a komplikacím :wink:
30. bře 2014 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jsou tu fakt super.nemuzu si stezovat.doma bych stejne taky lezela ale byla bych tam sama nez se muzik vrati.takhle pokecam se sestrickama a uklizeckou.doma je doma to je jasne ale v tuto chvili jsem rada ze jsem tu.
30. bře 2014 ve 12:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 vsadim se ze ti naopak reknou ze vzhledem k veku doporucuji zavest dve kdy je vetsi sance ze se alespin jedno chytne.nam to rekli taky a jsem rada ze jsme tak ucinili.porodit drive muzes i s jednim ditetem.za me ja bych sla urcite do dvou fakt :sunglasses:
30. bře 2014 ve 12:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 hele koukni na pidiska...jak je rada,ze ty 2 ma..;)ja vzdycky mela 2 a kdyz teda tak se chytlo 1
30. bře 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 hele,ale je to o tobe to je jasny :slight_smile:))jak se citis ty :slight_smile:do tohohle ti nikdo kecat nemuze ;)tohle rozhodnuti musis sama :slight_smile:
30. bře 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj děkuju :grinning: . Uvidíme kolik jich zítra bude a v jaké budou kvalitě ty prďolové a taky co řekne dr. Věřím jim na 1000% :grinning: . No a dnes už se tam asi nedovolám, pořád zkouším a pořád nic :confounded: . Tak hold o to to bude větší překvápko zítra a doufám, že pozitivní!!!!! Moc na ně myslím!
30. bře 2014 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm člověk aspoň ví,že je pod dozorem to chápu.....jsi šikulka....jak to zvládáš...Já dnes uklízím...přítel pomáhala...a to jen zametal všude....a zabalil knížku pro ségru a odpadl...Mně chytl záchvat uklízení...a přemísťování..takže další týden nebo dva mám o zábavu postaráno :grinning:
30. bře 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to já už přerovnala všechny skříňky v ložnici a v obýváku mi ještě jedna chybí ...ale začala jsem už na začátku března :slight_smile:
co budu dělat pak to nevím ....asi se budu muset vrhnout na špajz ....máme jej místo takový jedný nudle za kuchyní ...to je vždycky příšerně věcí a taky by to chtělo rozmrazit mrazák.
30. bře 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no tak to máš super,že máš hotovo..mně se do těhlech věcí nějak nechtělo...ale musím...chci tu mít jako v klíccce až tu buder prcek......Možná se to pak ještě bude přerovnávat..hi hi...protože se budou dělat lina...a koberce .. :grinning: :grinning: :grinning: ale to je jedno...stejně to potřebuju nějak přetřídit a jedině takto se donutím..že dám skoro všemu nové místo...už je to tu takové nudné... :grinning: :grinning: :grinning: Teda to byl kup..koupila jsme si těhu legíny a jsou průsvitný jak sviňa..tak leda místo punčocháčů no... :grinning: mrazák mě taky čeká a zase lednička a tak..jinak průbežně gruntuju...takže je vše docela o.k....jen to srovnat hezky.. :grinning:
30. bře 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj ledničku bych měla taky umýt ....ted tam moc věcí není ta bych asi mohla, ale asi až zítra ...ted mám za ty dva dny docela dost .....ale jeden pokoj je hotový ...tak ještě vyklidit a přestěhovat jeden a pak se začne pokojíček.
30. bře 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb super.....ono se to nezdá....ale i když člověk chce mít jen totál uklizeno a přichystáno pro mimi...tak to chvíli dá :grinning:
30. bře 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to jo ....ještě to nějakou dobu zabere.
Jsem říkala manželovi ať si s tchánem udělají plán kdy co budou dělat, ale asi je na všechno čas :angry: :sunglasses: :sunglasses: ale zase si říkám, že jsme začali docela brzo, tak jsem ještě v klidu :grinning:
30. bře 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska bych se tak projela na motorce saakra no nic aspon jsem ji byla prelestit ;)
30. bře 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme teď taky trajdali venku, byli jsme se podívat, jak stavějí kulisy na památníku Vojna, budou zde točit něco z války o Buchenwaldu, jestli se nepletu, od nás je to celkem dobrej 9 km, ale snad mi to jen prospělo :slight_smile:
30. bře 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no chlapi....klasika..zázrakem jsem jemně donutila přítele a drhne vanu..minule jsem ji drhla já..tak ať taky ví o čem to je... :grinning: Byli jsme se kousek projít....já šatičky a legíny....dokud se do nich vejdu :grinning: :grinning: :grinning: Je tu hezky..chvíli jsme poseděli na slunku...dali zmrku..koupilli u ťamanů brýle,dali doma zmrzku :grinning: :grinning: :grinning: a třídím papíry a lejstra po tatíkovi a takový hrůzostrašnosti.....no a jednu skříňku možná dnes stihnu... :grinning:
30. bře 2014 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: já jsem jela jen jednou na takovém prdítku... :grinning: tak aspoň ji máš naleštěnou.....od kolika s váma Valča může jezdit?
30. bře 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa já jsem taky takhle trajdala....občas..když jsem nebyla tolik těžká..teď už bych to neušla asi ... :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl od 12 let :slight_smile:ja mam sestikilo a zatim pro me ok :slight_smile:)))
30. bře 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já jsem si to říkala... :grinning: Já 15,5 :frowning2: Dnes jsem posnídala zbytky buchty a k obědu byl pudink :grinning: :grinning: :grinning: Ale měla bych se už najíst....vezmu si knackebrot se šunkou z Lidlu ... :grinning:
30. bře 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl zatim s nama jezdi Kuba vloni jel ofiko poprve bud se mnou nebo s manzelem..ja puding nejim to bych se asi nenaobedvala :slight_smile:
30. bře 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no my to dneska zkusili prvně ujít delší pozvolnou trasu, chodíváme hodně v okolí bydliště, ale taky tak do těch 12 km. Mám strach aby se něco nepoto, ale jsem příjemně unavená, teď jsem si hodila "dvacet", večeřím a půjdu dělat bábovku, jednu už jsme snědli a přišla k chuti a manžel poznamenal, co bude mít k snídani, no tak asi ještě jednu udělám :slight_smile:
30. bře 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no..já měla ale půllitru :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa to jo, běž se natáhnout.....bábovku jsem dělala poprvé....a byl to nějak divnej recept..nebo nevim....vysušenej troud...ale je fakt..že nemám formu,tak jsem to dala na plech :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no rikam puding ti nezavidim ja budu delat k vece vafle :slight_smile: :slight_smile: manzel je celej vikend v praci a Kuba je nachcipanej tak je se prolivalI slepicim vyvarem a zeleninou se stouchackama a lucinou
30. bře 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj...taky máme kuřecí polívku...až přijde hlad....ještě...vafle jsou dobrý,mňam..ale neděláme.....Ty už jsi sedmý měsíc,viď? Kdypak začíná 28 tt?Tak se taky prolejvej...ať nic nechytneš :frowning2:
30. bře 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja jsem vafle nikdy doma nedelala tak zkusim :slight_smile:.jj ja jsem v 8.lunearnim a v 7.kalendarnim mesici.27+0je prvni den 28 tt...v utery 29 tt :slight_smile:
30. bře 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to to utíká.....tak akorát myslím dám dokupy ten můj bordel ve skříních...ono uklizeno je...ale já se v tom kolikrát nevyznám... :grinning: :grinning: :grinning: a bude tu mimísek... :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jo ja jsem.nejaka lina dneska....ja uz akorat vyperu...skrine mam.hotovy tak zacatkem.kvetna budu prat vsechny veci...jsem zvedava na manzela jako co ta futra a malovani :confounded:
30. bře 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja si dneska rikala jeste 2 tydny a budu mit za sebou 30 tydnu :slight_smile:))
30. bře 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek