• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@janice_opice Ty jo..já vyjímečně mám energii...ale když uklízím,tak je paradoxně větší bordel...protože všechno vytahám a tak.. :grinning: :grinning: :grinning: Ty máš termín tak o 3 týdny dřív...takže tak 24.6 nebo tak nějak...už tak brzo budeš prát? No,já jsem si řekla,že třeba v květnu v půlce si to vyperu,to co mám...protože tety věci přinesou spíš v červnu a to už jsme pomalu chtěla mít všechno hotový..protože představa jak něco dělám za dva, tři měsíce je zajímavá :grinning: :grinning: :grinning: NO,mi nemluv..lino ještě není koupené a to ho budu platit já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Prostě přítel nemá věčně čas :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mno v kvetnu to chci proste vyprat a je to..co kdyby se rozhodla prijit na svet driv?:slight_smile:..no kdyz lino vam polozi a z toho neni takovej bordel,ale z tech futer kovovejch z toho bourani je bordel jak avina :((navic tu proste prekazi....chjo ..ja mela energii furt,ale dneska ne..vcera jsem byla na chate zasazet kytky,pak pro veci pto Valcu pak v Hornbachu s tou kamoskou pro tu desku kuchynskou tak jsem zase byla uplne vyrizena...navic vcera jezdili sami kreteni :grinning:...zitra musime jet k moji mati..ja jeste na urad..v utery mam zubaka a prijede tata. ve stredu dpuch s kamoskoy.ve ctvrtek rano jdu s kubpu na zkusebni den do nove skoly...odpo mam sraz s tridni a reditelkou z mozna byvale skoly a v patek jedeme na chatu lepit stropni desky a kopat a tahat vodu do baraku...takze parada :grinning:
30. bře 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - teda ..neříkala jsi, že se budeš trochu krotit a šetřit? takový plány na týden.
My dneska od půl 4 byli venku na zahradě, sice teda jen seděli a kecali se známýma, ale jsem z toho stejně nějaká unavená ...manžel se u toho znavil pivem ...to zase asi bude v noci pěkně chrápat :(
ale bylo to docela fajn po delší době.
30. bře 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no nic mo mi nezbyva musim to vyresit hlavne s tim Kubou a u matky jsme byli naposled v lednu no....jo a to jdu na krev na endokrino pac 7.4. jdu na kontrolu :slight_smile:
30. bře 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl heleeeeee to je roztomileeee cooo??:grinning:
30. bře 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice - to je jasný no ...kor s Kubou ....a jak jste přišli na to s tou školou, že se jdete podívat na jinou?
30. bře 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no však právě..já byla tak brzo....no,nejde tak ani o to,že nebude bordel..ale že se bude vyhazovat celá kuchyňská linka a v pokojích je mrtě nábytku taky....když se stihnou koberce teda....kterej se musí dát pryč...a ty věci dát ven a zas dovnitř...a ten můj je hrozně pomalej..takže to víceméně kromě tahání skříní bude stejně zase na mně a já se z toho zvencnu.....bojim se pak,aby se něco nestalo..když to přeháním s úklidem...Já na úřadech bohužel vyřizuju furt něco...ale ani to nechci rozebírat,jak jsem zase nasraná.... :grinning: No,už aby to všechno bylo hotový, připravený pro mimíse...viď?
30. bře 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jééé, to je super .)
my máme tu rychlozavinovačku modrou s medvídkama ...taky moc pěkná.
30. bře 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice moc hezký věcičky... :grinning:
30. bře 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele to je na dlouhý povídání...je tam nějaká šikana a neřešení a hlavně systém hodnocení žáků..známkování je úplně na hovno a ten se mi teda nelíbí..mají to druhým rokem a fakt s tim nesouhlasim... takže jsme ve čvtrtek byli v té nové škole a hodinu seděli s ředitelem a rozebírali...
30. bře 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to pak jo, to chce zkusit něco jestli to nebude jinde lepší.
30. bře 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já vim máme asi podobný chlapy ..flegmouše:grinning: přesně at už to máme a to ješě musí vyklidit 13.komnatu a sklep..sjem fakt zvědavá kam dáme zatim kočár, jedeme pro něj začátkem května :slight_smile:) když ted dodělá vodu tak protě nepojedeme parkrat na chatu no a dodělá to tady...ale na tý chatě chci fakt být v srpnu celou dobu,když bude malá OK a ta voda tam prostě musí být....a i Kuba tim, že letos nejede na 3 týdny na tábor ale jen na týden v červenci tak bych nevěeěla co s ním,,,,takhle bude se mnou na chatě a je to
30. bře 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jako mě fakt nebaví počítat procenat..jeslti 3,5 bodu ze 6 je dvojka nebo už trojka a navíc prostě je to absolutně strojový a demotivující systém si myslim jak pro děti tka pro rodiče..navíc učitelé s tim mají práci tak, že už nepřihlídnou k individualitě dítěte..takže fakt masakr a když jsem slyšela co prohlásila ředitelka o dětech a rodičích dvou žáků,kteří v pololetí v sedmé třídě přestupovali jinam tak to byla kapka a ta šikana od vypatlaných fotbalistů se mi taky nelíbí..takže Kuba jde ve čtvrtek na zkušební den do nové školy a pak se rozhodne... ....prostě bud má 1 ne bo 2 nebo 5 a je to jako jaký procenta? a když má něco mezi třeba 1-2 tak se učitel rozhodne dle toho jak se to díte snaží přece...bud se snaží a dostane za 1 anebo na to peče a dostane za 2 no to mi přijde fér
30. bře 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ta zavinovačka je super s medvídkama musí být taky úžasná:slight_smile: a tamto je malinová deka s králíčkem do kočárku:slight_smile:
30. bře 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to je teda síla....asi chce být škola pokroková ...a tím je pak vše bohužel horší no :angry:
na budu držet palečky aby byl ten den v pohodě.
30. bře 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to já si do kočárku objednala nějakou fleesovou černo červenou ....oboustranou kočárek je podobně barevný ....mamka to v pátek vyzvedávala tak jsem zvědavá jaká bude v reálu.
Ale asi pak ještě objednám nějakou ...koukala jsem na malvika ....a tam mají deky kolem 150-200kč ....a pěkný :slight_smile:
30. bře 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a taky v tom máš takový jakoby asi polštářek? zajímá mě jestli to je fakt polštářek nebo co to má být ...
30. bře 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já to mám od té kamarádky z toho www.prebalit.cz a kočár je tmavě fialovej-vypadá jako černej ...v čem myslíš polštářek?
30. bře 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zavinovačka :slight_smile:
30. bře 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice - v tý zavinovačce ....je taková jakoby vložka ...asi pulkruh ....tak jestli to je pod hlavičku či k čemu?
30. bře 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jeee ts je taky krasnaa ale ja to tam.nemam pulkruh :grinning:
30. bře 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hm, tak to jsem zvědavá jak to pak budu používat :slight_smile: možná jako malinký polštířek do kočárku když se do postýlky nemá dávat.

tak jsme si s tchání konečně daly to šampáňo ...já teda jen skleničku tu mám ...ona zbytek lahvinky :slight_smile: tak jsem tam šoupla dvě jahůdky a pak asi budu héééézky spinkat :slight_smile: ted mi stačí málo :grinning:
30. bře 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se děvčátka do toho cube nedovolala :unamused: . Moc na ně myslím! A zítra jsem ta pro jedno, nebo že by dvě :grinning: . Hlavně aby ta dvě embrijka byla :wink: . Ale věřím jim. Když nevolali, tak snad je vše OK :wink:
30. bře 2014 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 prosimte pri takovym mnozstvi proc by nebyli...ja mela 3 a zustala mi dve na zavedeni tsk z 10 strach nemam..dali by ti vedet...to viimmzitra ti budu drzet pesti
30. bře 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 - to bude určitě dobrý a už víš v kollik tam máš přibližně jet nebo to Ti řeknou zítra po telefonu?
30. bře 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoolkyyy ty vafle to je mnaaamkaaaa
30. bře 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - a máš na to ten vaflovač nebo jsi to dělala nějak jinak ...taky jsem si říkala, že bych si koupila ....s mamkou jsme na ně vždycky chodily ke staromáku :slight_smile:
30. bře 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele koupili jsme si od Ety ten toastovac s vymennyma tema udelatkama vevnitr..takze tam je na toustiky(sandwiche),na vafle a gril na zapekani treba neceho jako panini..vafle dneska delal poprve ;)
30. bře 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - my máme za body ze skořky taky nějaký toustovač ...je to na 3úhelníčky, čtvretce a gril.
až to odejde asi pak koupíme jinej a ty vafle mě lákají :slight_smile:
30. bře 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo hele a kor s prckem to pak uzijes..Kuba se ted nacpal div nepraskl,chce zitra do skoly k svace a ja si taky pochutnavam...jeste az dorazi ten muj a ko ecne jsem otevrela ten javorovej sirup....hele,ale dala bych si maly toceny pivo :grinning:
30. bře 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek