• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@kamisb dr Budka to domluvil se mnou už při opu, když viděl, že jich je dostatek, tak rovnou domlouval 5tý den :grinning: . Takže zítra ve 12:30. Já jsem nervozní a zároveň se strašně těším :grinning:
30. bře 2014 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - já ted doloupla tu skleničku šampáňa ....sklenička za dvě a půl hodiny.
30. bře 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 neboj Pavli, určitě jsou všechny v pořádku a jsou už celý na větvi jak půjdou zítra k mamince :grinning: :grinning: jedno nebo klidně dvě, hlavní rozkaz zní zakousnout se na devět měsíců, takže toho po nich zase tolik nechceme :grinning: :grinning: tfuj tfuj zlato a držíme opět co máme
30. bře 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
ja se tak prezralaaaa :grinning: dneska teda poprvy za cely tehu takhle moc :grinning: kdyz ja mela celej den hlad
30. bře 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice budiž ti prano poklade, mě se taky pořad honí huba, ale zítra tam mám květák, tak udělám nějakou dobrotu zapecenou se sýrem :wink:
30. bře 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hokky mam problem s nizkym tlakem.vcera 107/70 doporucena vychazka.pi navratu 96/70 no a dnes rano 89/71.neni neco dpatne? Mota se mi hlava.co s tim? :unamused:
31. bře 2014 v 06:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm Ahoj, tak to jed teda pořádně nízký tlak :unamused: . A psala jsi, že jsi v nemocnici ne? Jestli jsem to správně přečetla :grinning: . Tak pokud se netváří nějak špatně, tak je vše OK :wink: . No a co ti na to řekli?
31. bře 2014 v 07:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčátka, tak dnes si jedu pro mimi :grinning: . Už se na ně těším!
31. bře 2014 v 07:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@beryltm ahoj ja mam takhle.nizkej tlak furt celej zivot a ted v tehotenstvi uplne.drzim se tak na 90/60 prumer..tak texko rict,ale to by ti meli rict v nemocnici..mozna je to pocasim mozna xe treba jak lezis tsk ta prochazka proste..ale nejsem odbornik..meli by ti rict doktoti...ale ja si celou dobu rikam,ze furt lepsi nizkej nez vysokej...
31. bře 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 jupiiii ja tu budu asi ax navecer..jedeme k moji mati tak ti budu drzet moc vsechny prstiky s Valcou...tak se tesim.na dobre zpravy :slight_smile:))toto utika..nedavno jsi zacala stimulku a ted uz si jedes,za chvilku budes hlasit //a pak srdicko..:slight_smile:
31. bře 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 hlavne pomalu vstavat a nefelat prudky pohyby...ja jsem I omdlivala..v prvnim tehu mi vzdycky pomohlo si na chvilku drepnout nebo sednout,neceho se chytit a zavrit na chvilku oci a pak otevrit a v klidu vstat..pokud jsem teda nemela mzitky...to bylo blby..ale pomohlo se napit...tohle tehu to zvladam lip
31. bře 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@beryltm to pro pavlinku vyse bylo pro tebe @pavlina1976
31. bře 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 drzim palce :wink:
@janice_opice pry na nizky nic neni.jen se snazit vice pit a taky zkusit sladke.no tomu moc ted neholduju.ale uvidime.
31. bře 2014 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm neni no ja to vim....mozna kafe anebo panak..ale u mw nezabiralo ani to...jen ted si davam rano kafe, kdyz ne lezu po 4 protoze se nemuzu zvednout.jak rikam ziju s tim celej zivot..a taky jak rikam furt lepsi nizkej nez vysokej...Akorat teda,kdyz jsem omdluvala tak to bylo blby
31. bře 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 držíme ti palečky!!!!!!!!!!
31. bře 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm - já mám tak 100/60 ...někdy o něco míň a nikdo nic neříkal.
Hlavní je asi by jsi nezačala omdlívat ....to je pak blbý, kdyby jsi třeba upadla ....a hlavně doktoři by něco řekli, kdyby to bylo extra blbý.
Tak se drž a odpočívej a opravdu to chce víc pít. Tchýně měla ještě nižší v těhu a prý si dávala maličko vína po ráno ...na doporučení doktora a pak to bylo lepší.
31. bře 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky koukate nekdo na Špinavou praci nekdy?
31. bře 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm tak ja dneska 80/48 takze je I celkove nizkej tlak tak se nedes ;)))
31. bře 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - Jani, ale ten spodní je už teda podle mě moc dole...fakt na to nic není? a tep Ti to ukazuje kolik ? nebo to na tlakoměru nemáš?
Nám už přišel domů taky,....tak jsme v sobotu oměřili celou rodinu.
31. bře 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele ja to tak mam opravdu celej zivot a opravdu na ti nic neni....posledne jsem mela v poradne 110/80 a to byl uspech ;))))ale to uz bylo odpoledne..:slight_smile:srdicko mam.v pohode :slight_smile:
31. bře 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja na to obcas kouka.nekdy je to na pobliti :grinning:
31. bře 2014 v 09:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - mě takhle po tý operaci tenkrát nechtěla anestezioložka probudit, protože se blbě koukla do papírů a to jsem měla 90/55. Ale je pravda, že pak nic neříkala, že je tak nízký.
31. bře 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm ted to davaj a jsem se chechtala...byl v jeslickach a prebaloval pokakany deti ;-D myslim,ze to pro nej byla jedna z nejhorsich praci :grinning: a prej smrdi vic holky nez kluci rikaly ty chuvy :grinning:
31. bře 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no me se kolikrat po operacich ptali,jestli ziju :grinning: naucila jsem se s tim jen to omdluvani bylo na prd no...
31. bře 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak já měla mdloby tenkrát a loni taky, tentokrát se mi tlak lehce zvýšil.
Ale bylo to fakt hrozně nepříjemný, vždycky jsem na chvíli jakoby necítila nohy, ale když jsem se stihla něčeho chytit tak to hned přešlo. Ale hlava se motala celkem furt :(
31. bře 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb chutnalo šáňo...já ho měla kapku v únoru a vůbec :frowning2:
31. bře 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm ráno v nemocnici jsem mívala taky i 90/60 a já na nízký netrpim...člověka měří ráno a hlavně se tam člověk skoro nehýbe...Teď mám ráno po pohybu i 139/79 :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice jinak tohle je zvláštní,každý má brutálně nízky tlak po operacích...já měla jen teda odsátí při IVF 2x a cystu a pokaždý tlak nahoře úplně brutus......a oni jestli se léčím s tlakem a že bych asi měla..tak jsem jim řekla,že nikdy jsem ještě vysokej neměla..tak na mně koukali jak zjara..hlavně ta nepříjemná sestra :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky peknej den jdu na urad a pak jedeme k Roudnici za mati...ach jo to se zase musim.obrnit...
31. bře 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek