• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice jé tak tobě mám držet palce ted :slight_smile: a houby závídíííím, všichni ted hlásí kolik je klíšťat a tak se asi do lesa bojím :frowning2:
2. zář 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to mě moc mrzí.. ted se propouští všude bohužel :frowning2: u nás se od lonského června propustilo 70 lidí ze 130..
2. zář 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 no ja doufam, ze brzy budou // a bude mi to jedno:slight_smile:
2. zář 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to víš že jo :slight_smile: a pak at si trhnou!
2. zář 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahojky Sas, ty vejletnice jedna :slight_smile: Jakpak si se měla? Asi krásně, viď?
No jo, nezadařilo se, dušík tam byl, ale zase zmizel...ale zítra jedu do CAR, tak jsem zvědavá na reakci a přístup personálu po tom incidentu.
No a Ty? Povídej, přeháněj, jak bylo... Přijeli jste tři? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. zář 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jedes zejtra do caru? kdy? ja tam mam taky zejtra bejt, ale az v jednu.
2. zář 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 inac ja vim, hnedle jsem to tady studovala, jak vam to dopadlo, mrzi me to, ALE hned dalsi mesic je vas, uvidis:slight_smile: nakonec, uz ted skoro zacinas dalsi ovulaci, ne?:slight_smile:
my asi tri neprileteli, teda este je brzy i na ms, takze nehazim flintu do zita, ale porad cejtim tu cystu, takze se obavam, ze jsem diky ni ani neovulovala. no nechme se prekvapit:slight_smile:
jinac par stranek zpet jsem dala tri fotky z dovoleny, tak se jukni:slight_smile:
2. zář 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka Ahojky, no obrovská gratulace, supr :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem to věděla, že to bude dobrý :slight_smile: :wink:
2. zář 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Čauky, no už jsem se Tě nemohla dočkat...My máme být u APO ve 13.45, to by jsme se mohly sejít, pokud tedy nechvátáte domů...Koukala jsem na fotečky, krásný holka, moc krásný a hlasitě závidím :grinning: :grinning: :grinning:
Ale co jsi blábolila o kilech??? Jsi naprosto ve formě a štíhlounká, tak co to breptáš??? :fearful:
Nevadí, už jsem se z toho dostala a čekám, co bude zítra. Ale zkusím Ti najít stránku a schválně si přečti, co mi řekli u Apo, v den, kdy jsem to dostala...Dvojitá rána pod pás...
No, tak sis krásně odpočinula a nabrala síly. Cystu odstraní a bude dobře, vše rozjedeš a dotáhneš do zdárného konce.
S prací si nedělej těžkou hlavu. Já také pořád čtu, v ekonom. E15, že se společnost musí dotovat mnoha miliardami. za posledního půlroku se vyměnilo vedení(jednatelé společnosti) a všude dřepěj rakušáci... Samozřejmě jakékoliv spekulace bojkotují, v každém případě je víc, než jasné, že koncem nebo začátkem roku nás chtějí prodat...
Teď mysli jen na mimi, zdraví a pohodu, která Tě nabila...
2. zář 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 strana 66, zhruba uprostřed...Elaborát jako blázen...Schválně si to přečti, to jsem byla v šoku...Ten přístup mě rozsekal... :unamused: :frowning2:
2. zář 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 tak to me mrzi, takovou sestru jsem tam teda nezazila, jsou vzdycky jako slunicka. urcite uz se to nebude opakovat...no ja tam budu sama, partner tam se mnou nechodi, pokud to neni vylozene nutny, ale nevim kde ta imunolozka ordinuje, tak se po tobe podivam:slight_smile:
2. zář 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Malíčková je přímo v ordinaci, té větší...Tudíž od vchodu doleva. Navíc, já byla minule také na jednu obj. ale ona dochází pouze v úterý, takže si klidně dá na čas a možná budeš čekat. Jinak je fantastická, moc příjemná.
My přijedem určitě dřív, vyjíždíme z MB ve 12. hod. To by bylo supr, kdybychom se potkaly. Budu mít bílé plátěné kalhoty, černý svetřík, bílé tílko, černé balerýnky a malou tašku přes rameno. Mého muže určitě poznáš, je to nepřehlédnutelný element... :grinning: :grinning: :grinning: Brucháčik :grinning: :grinning: :grinning:
Tak tfuj, tfuj a když mě poznáš, budu moc ráda...
3. zář 2013 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, zdravím všechny...z pracovního procesu..zatím nic nového, tak držím palce všem, co už začaly stimulku a těším se na dobré zprávy...
3. zář 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 tak vzhledem k tem masakrum, co se tady dejou, budu spechat zpatky do prace na call se svycarskem, takze desne zalezi, esli me malickova vezme v tech 13:00 a jak dlouho to bude trvat. pak bych mohla posedet s vama nez pujdes do ordinace ty. kdyz te nestihnu, tak uz pak nemuzu cekat, az budes mit po vysetreni. tak uvidime:slight_smile:
3. zář 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky dobre rano, musim rict, ze je mi docela vselijak. se mi ta vcerejsi zprava o vyhazovu rozlezela a je mi z toho smutno. jako neni to konec sveta, ale predstava, ze zas hledam praci..:(
3. zář 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 Neboooojjj v tomhle směru jsem se přesvědčila, že všechno zlé je k něčemu dobré a většinou k lepšímu:slight_smile: Je to nová etapa a do toho to miminko jééje to bude štěstí

Jinak dobré dopoledne:slight_smile:)
3. zář 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malinka_02 jojo prosímmmm a nějaké ty bacily si prosííímmmm, už je to naposled tak at to má grády!!!! :slight_smile:
3. zář 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice covece, tadyto je nejlepsi prace a firma, ve ktery jsem kdy byla a tak snovy podminky vcetne penez uz nikde mit nebudu, ale i tak jsem za to vdecna, ze jsem tu sanci tady bejt dostala. kazdopadne doufam, ze hlavne me ceka materska role a par let se do prace nevratim!:slight_smile:
3. zář 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no to si piš, že čeká, právě proto ti říkám, že tohle je všechno proto, že nastává nová etapa tvého života s malym řvounkem:DDDD
3. zář 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak se zase asi po týdnu ozývám, že žiju :slight_smile: Včera večer jsem napsala dlouhé odpovědi a reakce a pak se mi restartoval ntb, takže se to smazalo. Grrr. Tak aspoň rychlé info. Snažím se dočítat, ale nestíhám reagovat. V práci jsme začali nějak moc hekticky a doma se přes nával (manžel a syn) ke "svému" ntb už ani nedostanu :slight_smile:

@sasanka033 Ahojky vejletnice. Fotky krásný, závidím. Tak asi jsi si přečetla, jak jsem dopadla na té průchodnosti = přesněji NEDOPADLA. Prý jsem byla už dost zavřená, musela by na mě vzít kleště (to je asi to, co dělali tobě). Tak jsme se domluvili, že to zkusíme za měsíc. Což tobě asi jako možnost nedali. Proto ty špatné zkušenosti.
A můžu se zeptat, co děláš za práci, že jsi tam tak spokojená a že máte zahraniční vedení? Každopádně je škoda, že vás budou zavírat, ale uvidíš. Máš možnost, když ti nabídnou, jít do té Olomouce? (nebo kam to přesně bylo). Nebo se najde něco třeba ještě lepšího. Jako HR se uchytíš hned!
Tak pak písni, jak dopadla ta dnešní prohlídka a jestli se s mony chytíte :slight_smile: Třeba cysta nebude a budete moc se zase snažit o mimi :slight_smile:

@monyna83 Ahojky, tak jak to jde? Jsem zvědavá, co ti dneska řeknou. Tak písni. Třeba budeš ovulovat i bez prášků. A na čem jsi byla u Malíčkový? Tobě dělali nějaké spešl imuno? Mě jen vzali v ordinaci krev a z toho mi dělaly všehcny testy.

A já jsem po kontrole ovu a tom postkoitálním testu se s manžou poctivě snažila :slight_smile: Tak uvidíme. Ještě asi 3-4 dny mě bolel vaječník (asi to dozrávající vajíčko) a potom už ne, tak snad praskl a teď už zase jen čekat. Ale já jsem celkem skeptická. No, uvidíme. Jinak mám zase v plánu tu průchodnost a pak nevím co. Nějak na mě asi týden hodně dolehlo to, že mimi nemám a nedaří se. Nějaká podzimní depka. Tak snad odezní.

Všem těhulkám moc gratuluju, je to úžasný a přeju jen a jen samé dobré zprávy :grinning:
3. zář 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ahoj:slight_smile: no necetla jsem prave prispevky zpet, takze vubec nevim co se ti na pruchodnosti stalo - ted to chapu castecne - takze kdo ti to delal? jestli roznickova, tak je to fakt blbka, pac NIKOMU to neni schopna bez klesti udelat.
ne, moje pozice se rusi, ja bych teda do olo stejne nesla, takze...a na HR je naval, to zas jako neni sranda. kazdej to dneska chce delat:slight_smile: muj sen je otehotnet, snad se to do konce pracovniho pomeru povede a nebudu to resit. pokud jo, tak je to blby, ale co se da delat. dneska je takova doba, porad se neco nekde mele no...kor v korporatu to proste musis cekat. no delam HR pro IT cast jedny kosmeticky firmy. v IT se pohybuju uz hodne let a v HR na IT asi patym rokem. nebo tak nak:slight_smile:
3. zář 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh čauuuuu babooo a jak se máš ty??? vůbec nestíhám dočítat:slight_smile:)) Dobře, viď?
3. zář 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 Ajooooojjjjjjjj --taky nestíhám a jak se daří tobě??:slight_smile:
3. zář 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka, tak jsem zase na příjmu :slight_smile: . Moc vás všechny zdravím a chci číst jen samé dobré zprávičky:slight_smile:.
3. zář 2013 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 je mi líto, že ti to ted nevyšlo, ale neboj určo se zadaří, holt máme složitější cestu :wink:
3. zář 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj, s tou prací je to na prd, ale jak psala Janinka, bude mimi a ty si s tím tak 3 roky min nemusíš dělat hlavu :wink:
3. zář 2013 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 čááááááuuuu tak cooo???? co chlastajda?:slight_smile: dneska se mi nechce makat, i když toho tu mám spoustu,ale nějak mi to nejde tak aspon kousek dočtu páč jinak to fakt nestíhám, mám měsíc skluz ve čtení:slight_smile:
3. zář 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkafel leníííí a co tyyy????:slight_smile: jak se ti daří?
3. zář 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin čau brouku tak jak už jsi zpět v realitě odpočatá??:slight_smile:))
3. zář 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani jo hhani dočítám a s těma vejcovodama je to pravda --proto nemám už ani jeden
3. zář 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek