• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@janice_opice ahojky..taky taky....pěkný den..já jdu uklízet a taky na úřady....fuj... :grinning:
31. bře 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice vžycky mě akorát naserou...což Tebe taky,co???Já si vždycky říkám..budu milá,milá,milá...a pak na mně ječí oni,aniž bych něco udělala... :grinning:
31. bře 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja to spis myslela na mati nez na urady...
31. bře 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - musíš si říkat, jsem těhu, jsem úplně v klidu a nic mě nerozhází :grinning:
mě poslední dobou jen tak něco nenas....
31. bře 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - měla jsem nějaký růžový templáře a dala jsem si tam dvě jahůdky a pochutnala jsem si, ani to moc nelezlo do hlavy.
31. bře 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo tttakkk..já máti nemám.....takže ta mi nervy už nedělá....
31. bře 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já měla celou desítku pivo....o víkendu na zahrádce u kámoše...a supeeerr..já se furt bála...ale on,že desítku můžu.....a tak..tak jsem si dala...ale jinak to nepraktikuju....doma birellla....když už.. :grinning:
31. bře 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jako jedno pivo sem tam Ti neublíží, to je zdraví :wink:
31. bře 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to je dobře....já nechtěla,aby z něj byl alkáč už od malinka :grinning: :grinning:
31. bře 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - neboj ...sem tam pivko nebo dvě deci vína jsou v klidu, samo Ti spousta lidí řekne proč by jsi jako měla pít, ale když máš na něj chuť tak proč ne.
Jako neměla by si se pak motat, ale jinak by to neměla extra vadit.
31. bře 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jasně...tak na víno ani chuť nemám...a to pivo bodlo po grilovaném kuřátku :grinning: Prckoj asi chutnalo....se tam hýbal o 106... :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hihi, tak tohle já právě nikdy nevím jestli to že se pak hodně hýbe jestli je radostí nebo si stěžuje.
Protože když s lehnu na ten pravý bok, tak hned začne dělat boule a šťouchat a musím si lehnout jinak pokud ho to neumaví během pár minut ....takže u nás to je asi obráceně ...hodně pohybu asi bude lehká nespokojenost :wink:
31. bře 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo...já taky ne..dělám si z toho srandu.....já ho cítila teď,když jsem byla v tričku na sluníčku a pak hodně při tom pívu..spíš se mu to taky nelíbilo..no a pravý bok taky moc nemusí no.... :grinning:
31. bře 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak pivo stejně podle cítí až za nějakou dobu a ne když ho zrovna piješ. Spíš se mu nelíbilo že jsi předtím chdila a tím ho houpala a jak jsi si sedla tak jsi přestala :grinning: :grinning:
jsou to uličníci už takhle prťavý :angry:
31. bře 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 čekáme na info, jak slepica na flus :wink:
31. bře 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 - asi jela ráno rovnou tam v půl 1 měl být ET.
31. bře 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no, tak to pak jo....i když já šla jen kousíček.....na zahradě :grinning: :grinning: :-Jééé....já dnes mám zas den.Troje sušenky... :grinning: :grinning: :grinning: No a nakoupila jsem nějaký krémečky...od baley samoopalovák...pak melounový tělový krém...tělový krém se třpytkama a denní a noční krém od Garnier....
31. bře 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb :grinning: w :grinning: LOL
31. bře 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Delate mi chute na piivoo :grinning:
31. bře 2014 v 15:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děvčátka zlatý, mám u sebe dvě mimina :grinning: :grinning: :grinning: . Už je pro mě měli vybraný, dřív, než jsem se vyjádřila jestli jedno nebo dvě :wink: . 2 hatchující balstocističky :wink: . Ještě nám zbývá 5 blastocističek této kvality. Dr je moc s embryoložkou chválil :wink: . Tak zítra si mám zavolat kolik je na zamražení, ale paní embryoložka říkala, že určitě na zamražení něco bude, že jsou ukázkový. Představte si, že z deseti oplodněných do dneška vydrželo 9 :sunglasses: . Tak jsem si je hezky hladila když jsem je dostala :wink:
31. bře 2014 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pavlina1976 ja to vedela ze si odneses dve :grinning: drzim palecky :wink:
31. bře 2014 v 17:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 jééééé jůůůů...to je super.....Ty jo...samý blasty... :wink: To je super....to mně by pochcípaly asi do tý doby..... :grinning: Tak pliveme se Samem samý bacily... :grinning:
31. bře 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 já jsem si to taky říkala,že dáš dvě...a oni to za Tebe rozhodli... :grinning: :grinning: :grinning: Ale určitě správně.. :grinning:
31. bře 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 - tak to je krása. Tak teď hezky odpočívat, nic netahat ...a držíme palečky
31. bře 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm - já včera trochu ucucávala od manžela na zahradě a pak tu skleničku šáňa ....to jsem ale matka :sunglasses:
31. bře 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 super ja ti to rikala a s tema dvema jsem to taky vedrla gratuluju tak a ted pekne tehulit :slight_smile:))))
31. bře 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
a ja si dala maly toceny a spala 1.5 hodiny :slight_smile:))
31. bře 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jj dr Budka, říkal: My jsme Vám vybrali dvě krásný blastičky a je na Vás jak se rozhodnete, jestli jedno, nebo dvě :grinning: . A pak říkal, já věděl, že Vás nebudu muset přemlouvat :grinning: . Tak zítra se ještě dozvím kolik jich zamrazili a budu úplně v klidu. Jsem opravdu šťastná moc. Nikdy nám na zamražení nezbylo a nikdy jsme neměli tolik krásných blastiček :wink: . Úplně jsem si užívala tu půlhodinku když mi je dali děti moje :wink: . Tak doufám, že to vyjde! Prý pavděpodobnost dvojčat je 20%, to není moc :grinning:
31. bře 2014 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pavlina1976 no ja jsem.si jista,ze to bylo spravny rozhodnuti I kdybys byla v tech 20 % :slight_smile:tak a za par dni se tu objevi konecne testik s // a obnovis konecne tu vlnu!!!!!!
31. bře 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlina1976 jo jo...Evča začala a Ty budeš pokračovat a další za Tebou.. :wink:
31. bře 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek