• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@janice_opice To doufám Janinko :wink: . Ala dokud neuvidím srdíčko, tak se nebudu ještě radovat 100% :wink: . A bude to docela napínavé s těma dvěma, to se asi opravdu pozná až na utz, kdy dr potvrdí dvě srdíčka že :wink:
31. bře 2014 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Tentokrát je to fakt nějak úplně jiné i pocity mám nějak jinak :wink: . Tak věřím, že to tak bude :grinning:
31. bře 2014 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Minule když se to nepovedlo, tak jsem dostala mrchu na termín :angry: . Tak to budeme tušit už za týden. Ráda bych vydžela s testováním až tak do 12. 4. :wink: . Ale blasty by se měly zahryzávat dřív že děvčata?
31. bře 2014 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 no ale nekdy se to pozna treba az v 11 az 13 tydnu dle toho jak jsou ulozena ;)))nekdy v 7 tt;))
31. bře 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 věřim....já byla v pohodě...totál naposled...věděla jsem,že mám mražáčků hodně.......a tak jsem nebyla nějak extra vystresovaná......a říkala,že když nic /dávali jsme jedno...bylo to 2.IVF/,tak dám příště dvě a budou dvojky...Vždycky jsem tak trochu chtěla dvojčátka....No a Samík vyšel....Tak ať už to uteče,porodím a je tu....moc se na něj těšim,na parťáka....A plivu bacilky :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 tak to mně ms vždy přišla až po vysazení utroše..
31. bře 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 blasticky se zahryzavaji tak 3.4.den ostatni 5.-6.den...:slight_smile:ale testit driv nez 11 den stejnak nema smysl...co beres utrous?
31. bře 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jj utrouš. Je to trochu vopruz, si zavádět v poledne když jsem v práci. Zítra mám píchnout ještě decaceptyl, prý to také zvyšuje pravděpodobnost :wink: . Já jsem tak zvědavá a víc se těším než bojím :wink:
31. bře 2014 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 tak to je krásný Pavli , nemohlo to dopadnout snad ani líp, dvě úžasné mimuska v bříšku a ještě budou čepičkari jupi jupi :wink: moc Ti to přeji holka naše, budeš úžasný předvoj.... ty mi tu vlnu dovalis kilometrovou nejmíň :wink: to byly přímo blastickove žně :grinning: ....teď ještě to čekání aby uteklo a po desátým dnu už tam určitě budou dálnice jak blázen
31. bře 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlina1976 s tím utrosem taky bojuju, člověk už zapomněl jak je to vytékání super :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Ty teda nebudeš doma, jdeš hoknit?
31. bře 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoj Martinko. Snad jo holka zlatá :wink: . Jak jsem psala výše, mám tentokrát úplně jiný pocity a prostě se mi to zdá jiný :grinning: . Tak doufám, že ti tu vlnu pošlu pořádnou a ty jen hezky naskočíš zlato :wink: . Zítra budu volat kolik jich pošleme do mrazáčku, chudáčky malinký :wink: . Ale paní embr říkala, že určitě na zítra něco bude, že se fakt snaží :grinning:
31. bře 2014 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak jak u mámy přežilas? :wink: já dnes nakupovala, moridlo na natření dřevěné sestavy na terase a to zas byla maturita no děs, ale už se těším až se tím natíráním odreaguju
31. bře 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 jj chodím do práce, ale můžu si to uzpůsobit, nemusím tam sedět 8 hodin denně :wink: . Takže to jde v pohodě. No ten utroš to je věc :angry: , nosím tanga i na noc a už jsem je musela vyměnit za normální kalhotky, protože jsem začala mít pěkně rozedřenou jizvu po prvním porodu jak mě nastříhli :angry:
31. bře 2014 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no já teď zkouším kalhotky...asi po 17-i letech..je to teda opruz no....ale zkouším si zvykat..aby to pak po porodu nebyl takovej šok.....
31. bře 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 jojo oni decapeptyl dávají taky jsem ho měla jen déle než ty protože jsem neměla blastičky:slight_smile:) já jsem utrouš vyměnila nesnáším ho.. jinak já mám po prvním porodu jizvu po těch kleštích jako prase,... jsem si jí rozedřela,když jsem jela na velbloudovi:slight_smile:))) ale pro změnu díky tangům :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 ahojky Martin, no přežila..co mi zbývá a dneska to nebylo tak strašný..je vidiš mořidlo..tak ymusím na chatě natřít o véíkendu nábytek, zítra jedeme do Hornbachu tak ho tam koupím:slight_smile:))
31. bře 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 tak pocit je hrozně důležitý, je to to správné placebo, které jen dotahuje celý proces ke správnému konci :wink: :wink:
Tak to máš super, že to máš v práci volnější a můžeš jít dřív domů, ale na druhou stranu tam prijdes na jiné myšlenky , já to tak měla přitom prvním ivf a těch dvanáct dnů jsem ani nevěděla že bylo, zato doma po ketu bylo dlouhých jak týden po výplatě :grinning:
Já mám zatím utrose jen dvě tabletky což je v rámci možností v poho, ale až to zvednou na šest tak to mě zas jebne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak teď zkouším holky tu pizzu podle Láďi Hrušky :wink: . Tak jsem zvědavá, jestli bude fakt dobrý tak je to super, neb příprava je fakt na 10 minut :wink: . No já právě taky kvůli tangům, jak mám pořád slipovku i na noc :angry: .
31. bře 2014 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jojo venku se dá furt něco dělat, se vždycky těším jak se u toho odreaguju a pak po hodině už nadávám jak špaček, že radši nebydlím na bytovce :grinning: :grinning:
31. bře 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 No přesně 6x denně to je žůžo a nevidíme na konec :angry: . Ten se bere snad ještě do třetího měsíce ne? Nebo jak to vlastně je? Já jsem se po IVF takhle daleko nikdy nedostala :wink: . Myslíš, že ten pocit je taky důležitej? Jsem daleko klidnější s těma mrazáčkama než při prvních dvouch. Ale ono to přijde :grinning: já vím. Před testem se budu třást jak ratlík :grinning: . No snad mě mrcha nepřekvapí dřív :angry:
31. bře 2014 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 já o víkendu zkoušela ten jeho guláš, sice zdravé to moc není, ale rychle a bez pracné, akorát to pak chtělo dohustit a při ostřit :grinning:
31. bře 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 jojo vysazuje se na konci třetího měsíce...fuj utrouš nesnáším jsem ráda, že jse měla Agolutin...
31. bře 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 Ládu Hrušku nemůžuu ani cejtit:grinning:
31. bře 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 JoJo do třetího měsíce ....já jsem to pak odpočítávala pomalu na minuty a měla chuť to na oslavu zapit, že už ho nemusím dál brát :grinning: :grinning: ale zase pichat si denně agolutin ty se mi taky nechtělo :slight_smile:
31. bře 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 a to víš že pocit je důležitý, však psychika je na ivf ten největší faktor....takže půl úspěchu už máš jistý :wink:
31. bře 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice no já ho taky nezeru, ale ty recepty pro lenochy mě zaujaly :grinning:
31. bře 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky hlavně si někde nastudujte jestli to mořidlo nevadí....některý tyhle věci jsou pěkný sajrajty.

Já tu dneska mám mamku až do zítřka a po snídani jdeme do Nymburka a v půl 2 na ten 3D ULZ tak jsem na to zvědavá jak se malej ukáže nebo ne.
31. bře 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb na vzduchu to nevadi....v 1.trimestru bych do toho nesla,ale,kdyz budu natirat venku a vodou reditelny tak to je ok...
31. bře 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta pizza je moc dobrá :wink:
31. bře 2014 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb tak yo je krasa..mne ten 3Dpousti doktor pokazdy nastesti ;))))proto jsem mela I ty hezky fotecky a za tech 14 dni budeme delat ten velikej tak se taky tesim.Tak si to moooccc uzij :slight_smile:))))
31. bře 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek