• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
mne se chce blinkat...vdechla jsem celou sklenici merunkovyho kompotu I se stavou(teda to sklo ne) a je mi teda fakt na blinkani.
31. bře 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já tu pravě ztrestala pytlík haribo medvídků, ale ty jsou tak tvrdí že mám z toho snad i vyvrklou sanici, jsme hold dobrá dvojka :grinning:
31. bře 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to se budeš mít, zítra se pěkně pokochas oblicejickem malého v reálném obraze :grinning: malá si byla hodně podobná když jsem jí pak po porodu studovala :grinning:
31. bře 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 jeeee dala bych si mnaaam haribo ;)))ja jsem zvedava,jestli si bude Valca bude podobna ..jestli jo tak to bude moc hezka holcicka :grinning:
31. bře 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 - hm tak medvídky bych si taky dala ...já si právě přinesla jogurt z ledničky a tak za hodku pujdu spinkat :slight_smile:
no jsem zvědavá jestli bude prcek spolupracovat nebo ne.
31. bře 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - no já měla v 11tt 4D, ale to bylo ještě spíš takový zvířátko a pak v tom 21tt mám jednu fotku z 3D ...ale to je taková divná asi se malej hnul.
Tak snad to bude zítra lepší ...doufám, jsem na něj hrozně moc zvědavá.
Manželovi se na dnešek zdálo že už jsem porodila, ale super prý bylo že malej hned mluvil :grinning: :grinning:
31. bře 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb bude neboj se nic bude to pekny ;))))...mne slehlo a cpu se zmrzlinou :slight_smile:))asi to mam naky prehozeny a mam ted 1. trimestr ;)))))
31. bře 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no myslím že dokud se neotočí hlavičkou dolů a nebude kopat do žaludku tak jíst budeme ...pak už to bude horší.
31. bře 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak to je vtipny presne to se zdalo na dnesek mne :grinning: a pry jsem rano rikala manzelovi ze spani at se koukne na malou,jestli jeste spinka ;)))
31. bře 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no je fakt,ze me pak ke konci palila desne zaha a nenatlacila jsem do sebe skoro nic..musela jsem po troskach...
31. bře 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb myslim akorat,ze super je,ze hned nemluvej :grinning: pac jak zacnou tak hlava patraci balon
.no kuba je po mne a mala si myslim,ze bude taky po mne nebo po tchyni a to jsme uzvaneny obe...
31. bře 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já se ted registrovala na babynivea a dneska k tomu 27tt psali, že se právě to pálení žáhy může začít objevovat. Tak snad se mi to vyhne ....ani nevím jak to vypadá.
Jinak psali, že prcek už má 35cm a váží skoro 1kg :slight_smile:...nevím jestli ty cm nejsou trchu přehnaný, ale prckové se asi už jen obalují tukem a moc nerostou ne?
31. bře 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj myslím, že je super že s mluvením si dají na čas :slight_smile: a kluci někdy ještě dýl prý ...ale jsem na něj teda už zvědavá.
Jen ještě pořád nevím jestli bude moct zítra jít i manžel ...no případně pujde mamka :wink:
31. bře 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak asi by meli jeste povyrust....prumer je kolem tech 49-50 cm ne?ve 34 tt maji vyvinute plice...a ted uz se nabalujou tukem....nevim proc,ale Valca asi bude drobnejsi si myslim:slight_smile:
31. bře 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb kdyz jsem ty PA rikala,ze manzel mel 2,40 tak se sice divila,ale rikala,ze holcicky mivaji porodni vahu po tatinkach...a myslim,ze I jak jste psaly vy s Olcou vazeni tak Valca byla o par gramu vzdycky lehci
31. bře 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj to jsi měla míň no ...já jsem zvedavá na ten 30tt ...to je většinou prý tak polovina porodní váhy, tak pak teprve se budu děsit ...ale od začátku jsme o něco větší no.
Ale manžel měl 4,5 kg a já 3,7 myslím.
31. bře 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no hele ja fakt budu rada kdyz bude tak kolem 3 kg..holky pry byvaji mensi ale druhy deti zase vetsi...to uz snad teda ne..ted jsem cetla,ze kluci v deloze vic papaj ;)))..,a taky ze xlom je od 34 tt...ze pry nektera mimca pak jsou schopna nabrat I 200 g za tyden...tim 30 tt bych se moc neridila to mel Kuba normalne no a pak to zaclo :grinning:
31. bře 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb prej do 20 tt se to neda poradne zjistit a navic mne predpovidali cdle utz s kubou max4.500 g ehm.....takze....no hlavne at jsou donosene a ne mooc velike ;)
31. bře 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - no napsala jsem to blbě, myslela jsem tím, že mají minimálně svou polovinu váhy :slight_smile:
já teda taky budu spokojená se 3kg, i když pokud bude císař tak je to asi trochu jedno. Ale třeba nebude nutný, no uvidíme ....

tak já jdu spát ....holky dobrou.
31. bře 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no prave ne Kuba mel.vw 30 tt mene nez polovinu sve porodni vahy :slight_smile:))...dobrou a zitra si to moc uzij
31. bře 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice mně už pálí..ale jen občas žáha tak dva týdny... :frowning2:
31. bře 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,prcek měl ve 20+6 362 g..od té doby nevim....jdu ve středu...tak se nesmím zapomenout zeptat...a chci se objednat na 4D......prý děti ve 27 tt se smějí,brečí.... :grinning: Tak hlavně aŤ prcci nebrečí v bříškách na utz
@kamisb
31. bře 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no Valca mela nejak 340 v tu samou dobu...ale ted jsem zkoumala ze do 20 tt se to stejne neda presne...;)no mne se libilo jak uz otevirala a zavirala ocickaaa :grinning: oni ti to reknou uz jen tabulkove kdyz se zeptas..pac presneji se to dozvis pri tom mereni v 30 tt...na normalni poradne ji teda bezne nemeri.....takze ti reknou tabulkovy miry a az v tom 30 tt az Samika zmeri tak ti povi jeho vahu
31. bře 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl 20+2 mela tech 340
31. bře 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha..tak to se ptát nebudu...to jsi hodná....No...se těšim na to 4D.....až to uvidím.....očíčka....a tak..snad se bude smát...a nebude brečet..já mu tam předtím šoupnu třeba nějaké haribo.... :grinning:
31. bře 2014 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl brecet tvoje dite fakt nebude neboj :grinning: to spis bude furt jist :grinning:
31. bře 2014 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ja koukala ted na particku na scenku z ptaci perspektivy a malem jsem se pocurala :slight_smile:
31. bře 2014 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já nejim furt :frowning2: ..jen sladký místo jídla kolikrát :grinning: :grinning: :grinning: Dnes jsem měla koblížek pak tvaroh s grankem....pak tři sušenky...půl plechovky fazolí v tomatě a k večeři špenát s brambory a vajíčkem....To je akorát 5x denně :grinning: :grinning: :grinning: Tak hlavně ať nebrečí no...ale když říkáš,že nebude... :grinning:

Tak to je dobře,že jen málem... :wink:
31. bře 2014 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: ale fazole z plechovky taky miluju ;)))))))jdu chrnet....zitra mam zubare tak jsem.zvedava ..:slight_smile:brou kocik
31. bře 2014 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl co by brecel u tebe se ma dobre a vesele :grinning:
31. bře 2014 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek