• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
juu uz 29 tt 84 dni do tp husty ;)
1. dub 2014 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ty jo....to se má dobře..to máš pravdu,děkuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2014 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl se mi libi jak nam naskoci vzdy v utery ten dalsi tyden :slight_smile:)))
1. dub 2014 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jani co si tu o pulnoci strasila :grinning:
jinak ja ladu hrusku taky nesnasim.hlavne to jeho š :grinning:
ja zitra zacinam 20 tt :wink:
1. dub 2014 v 07:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm nemohla jsem usnout ta hodina mi proste dela bugr....ty jo toto leti to je parada a tos pred chvilkou cekala na srdicko :slight_smile:ja pristi utery zacinam 30 tt :slight_smile:)))))po 34 tt budu klidnejsi...
1. dub 2014 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice @beryltm holky moc Vám gratuluju k začátku dalšího týdne :grinning: . Letí to hrozně! Já budu začínat vždy v po ne? Když jsem byla na et v po :wink: . Jo a mě se Láda Hrůša líbí, mám na něm to šššš ráda :wink:
1. dub 2014 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 kdepak ET v tom nehraje vubec roli.....kdy jsi mela prvni den posledni ms a kdy jsi mela opu?data prosim
1. dub 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha ono to je složitější, než jsme si myslely co :grinning: . Prví den poslední MS je 11.2. a opu bylo 26.3. :wink:
1. dub 2014 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 tys měla vlastně dlouhej protokol co...
1. dub 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 ta to jsem zvědavá jak to u tebe budou počítat....normálně se to u IVF počítá podle data OPU, někteří doktoři gyndaři dle podle poslední MS,...dle opu jsi dneska 2+6 což jakoby končíš třetí týden a zítra začínáš čtvrtý..tudíž dle OPU budeš začínat vždy týden ve středu jako bery :wink:
1. dub 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Aha :wink: , měla jsem krátký protokol Janinko:slight_smile:
1. dub 2014 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 a jak teda můžeš mít datum poslední ms 11.2 a OPu až 26.3???? to nechápuuu
1. dub 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 to by jsi krátkym protokoem stimulovala 1,5 měsíce a to je přece blbost..krátkej protool se začíná 2.den MS přece:-O
1. dub 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 já měla třeba poslední MS 17.9. a stimulk jsem začala 18.9 krátý protokol s antagonisty..
1. dub 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nic holky mažu k zubaři....
1. dub 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo..to se mi taky líbí,jak to vždycky naskočí :grinning:
1. dub 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prcek vážil v 20tt+3 ..398g....koukám že nejvíc :slight_smile:
1. dub 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taky běžím k doktoru, asi už pak budu vědět, kdy půjdu na krev kvůli screeningu a datum screeningu :slight_smile:, vůbec se mi tam nechce, kdyby se neměřil ten tlak tak je to super, doma ho mám normální, ale jak vlezu k doktorům, tak je konec. Musím si sehnat tlakoměr a měřit si ho doma.
1. dub 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no vidíš to....a to jsi nic nepřibrala...ono to právě o tom kolik člověk přibere vůbec není....
1. dub 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět, vše ok, jsme 8+3, měříme 1,9 cm, rosteme jak z vody :slight_smile:, panu doktorovi jsme se líbili. Zítra ráno se budu objednávat na ten screening, chodí se jinam, příští týden zřejmě odběr krve a pak za 2 týdny ultrazvuk, budu doplácet 600,-- + za fotky, hlavně ve 3D, to si nějaké dáme udělat na památku :slight_smile:. Ke svému OG jdu 29.4. to už budu mít i screening.
1. dub 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jo a zatím mám kilo nahoře od posledního vážení při předoperačním v únoru, to jsem měla 68 a teď 69 kg. Sice bříško se zvětšuje, ale nevolnosti tomu dají za své - nechutenství aspol.
1. dub 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale je prave hlavne ke konci..prejidanim a jezenim hodne sladkyho si ke konci vypestujes velky mimco :slight_smile:(8a 9 mesic) I kdyz rust je uz castecne danej splynutim vajicka a spermie....jinac ja budu jedine rada kdyz valca bude drobnejsi ;)()rikam kolwm tech 3 kg mi to prijde optimalni.obri plod uz mam za sebou a holcicky maji byt drobnejsi :slight_smile:)))ale I kdyby mela 4 kg tak at je zdrava hlavne
1. dub 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak zub mam.zadelanej a 16.4. s nim jdu na kontrolu ;)
1. dub 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já mám zubaře 24.4. v 14.00, tak na to nesmím zapomenout, až mě budou objednávat na ten screening.
1. dub 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa no ja jsem si ted se zubama uzila..:(.tak snad uz to bude dobry..jinak gratuluju ke zdarnemu vyvoji ;)))
1. dub 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa ja zatim pribrala 5 kg tak jsem taky rada :slight_smile:
1. dub 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice děkuji, no já doufám, že zuby dají pokoj, ale bojím se v těhu, co se bude dít. Já je zrovna nemám úplně fit, ale přeci kvůli tomu nezůstanu bezdětná, dokud se to nevyřeší, pokud to vše půjde posunout tak až po těhu, naštěstí mám super zubaře a hlavně pečlivého, nemůžu si stěžovat.
1. dub 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
eevvaa super moc gratuluju..no ty nevolnosti...já se teď zas poblinkala..fujky...cítila jsem skořici,tak asi to mlíko s křupkama a skořicí...aspoň už to nebudu jíst no...
1. dub 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa no,já bych ty zuby moc neposouvala...já chodím k zubaři furt..už jsem tam byla asi pětkrát za tři měsíce a ještě mě toho docela dost čeká......akorát rentgen v těhu nedělají...
1. dub 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek