• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@muddledgirl no já uvidím, já to mám jako prevenci objednanou už od ledna, tak se domluvíme až na místě, ale zatím musím říci, že je vše ok, pokud to bude nutné odkládat to nebudu.
1. dub 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jooo???A jaktože si nevypěstuju velký mimčo...když jím sladké pořád od začátku????No, ono se jíst to sladké nemá,že ten poslední měsíc, měsíc a půl..to říkala ta paní na videu..aby se dobře připravily porodní cesty...se na to pak zeptám :grinning: :grinning: :grinning: no... mně už je někdy z toho sladkýho i blbě....ale nedám si pokoj....Jsem zvědavá jak prcek bude velkej..buď je velkej nebo mám hodně plodový vody a nebo nevim...příde mi, že mám dost velkem pupek na šestý měsíc...ale třeba se mi to jen zdá :grinning: :grinning: :grinning: No a ty kila taky někde jsou... :grinning:
1. dub 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa tak já si jen myslím,že je lepší ty zuby dát dokupy...ale počkej radši až Ti bude líp.....já šla v prvním trimestru akorát na prohlídku....pak už to bylo lepší....trošku...
1. dub 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ptotoze v tech poslednich 2 mesicich nabira tuk a vic papa prece to je logicky ;)
1. dub 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa ja mam zuby v pohode chodim pravidelne a mam skvelyho zubare..jen to tehotenstvi jim da zabrat..takze bych to co se da bezbestne spravila..mne se rozhodl zub ze proste umre v 7.mesici ..nikdy nevis..preci jen ten vapnik ti ditko bere
1. dub 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja se o to zrovna dneska bavila s PA a ta rikala,ze prave ten posledni mesic je na nabirani miminka ktitickej..a pry pokud k tomu jsou dispozice ..tak fakt tou stravou mimco muze pribrat az 200 g za tyden a fakt ti muzu rict,ze rodit obra neni prdel...maji velke hlavicky a siroka raminka...a kluci jsou vseobecne vetsi no :slight_smile:
1. dub 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@janice_opice no já právě se pak případně objednám až v druhým trimestru, teď se mi v tom taky nechce moc vrtat, když jsem na začátku :slight_smile:
1. dub 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa jj to je rozumny mas narok na 3 prohlidky zdarma v tehu...
1. dub 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice logický...já nabírám pořád kočko..ne,jak Ty,že mám pět kilo nahoře... :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hlavně se musím hlásit jako těhotná, abych nemusela platit poplatek :slight_smile:
1. dub 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice 200g týdně....Ty voe..to necccciiiiii......já říkám...dám pak dietku no......meloun.. :grinning: Jsem si říkala,že jsem byla asi docela velká,že?Když jsem vážila 1,27 a přitom jsem byla o 2,5 klasickýho měsíce dřív....
1. dub 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak z jiného soudku, máme kočku, takže se s ní teď nekámoším, je venkovní, ale mužského si pohlídá a musí s ním domů, ale ten ji pustí do sklepa a zatím se neurazila, že nemůže k nám nahoru, potvůrka, je vytrvalec :slight_smile:
1. dub 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no jo,ale ja nabrala po tecj stimulkach a lecbe rakoviny uz predtim a taky jsem tehotna podruhy tak se asi I vic hlidam ;)))ono to nejhorsi teprve prinde...pry mam tezky kosti pac na svou vahu pry absutne nevypadam rikaj doktori :slight_smile:tak aspon tak :slight_smile:))
1. dub 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa to je dobře..jistota je jistota... :grinning:
1. dub 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ale ona číhá na každým rohu, jak se dostat domů :slight_smile:, ve neděli šel manžel zavřít slepice a ona tu snad někde vartovala před barákem a vyčkávala, až půjde domů, tak jí dal dole najíst a otevřel dveře do sklepa. Najdu fotku a dám jí sem.
1. dub 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je naše první miminko, už má 4 roky :slight_smile:
1. dub 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice jo jo..taky by mě nikdo nehádal tolik......tak aspoň tak no....já přibrala taky mrtě...předtím...před třema rokama jsem měla 65,5 :frowning2: před rokem 80kg...masakr..... :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa jééé krásná....no jo no..je na vás zvyklá za ty roky
1. dub 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to jsi se narodila v 29 tt? husty...to asi jako kdyby se ted narodila Valca...a hlavne ze jsi to dohnala a jsi v pohooooo :wink:
1. dub 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa no my mame 2,psa,agamy a andulky a jak jsem ted doma tak jsem je rozmazlila vic nez je zdravo :slight_smile:
1. dub 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice jééé já se spletla, 11.3. :wink:
1. dub 2014 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl holka to dame dolu hlavne at jsou miminka ok a pak z nas budou krsny maminky...zatim.mi teda kazdej rika ze mi to slusi I zubar dneska a tata..ale asi je to tim.jak jsem stastna za 1.5 uz budu oteklina :grinning:
1. dub 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 :grinning: tak to pak joooooooooooo
1. dub 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčátka, mám 5 mrazáčků :grinning: . A zrovna řeším strašnje průser dcery puberťačky, tak doufám, že to tím neposeru. Ale holt to řešit musím no. Dnes jsem píchla decapeptyl, tak teď je to na nich. Dneska jsem po té informace o dcerce seděla a říkalal jsem ji: Tak to prosím vaše sestra průserářka, tak se na ní těšte :wink:
1. dub 2014 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pavlina1976 tak podle posledni ms je to dnes 3+0tudiz se ti tydny budou preklapet jako mne a muddled v uteryyy :slight_smile:)))
1. dub 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pavlina1976 ha no jooooooo sak to znaam a co se stalo?a neboj neposeres dyk ja s tim Kubou resim taky furt neco :slight_smile:))se s tim piplass a oni pak tohle :grinning:
1. dub 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 a gratuluju k mrazackum :slight_smile::-*
1. dub 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Děkuju moc. Teď jsem ještě klidnější, Janinko poprvé mrazáčky, jupííí :wink: . Ale prosím tě, napsala si tři omluvenky a jednu napsala kamarádce. Fakt blbá. A ještě na poslední hodinu....Ach jo no úplně blbá a aby se zavděčila kamarádce, tak jí to taky prostě napsala :angry: . No jenže v té její škole jsou úplný idioti, a dají jí 2 z chování :cry: . To víš, že jsem nasraná na ní i na ty idioty učitele. Dělaj z toho druhou světovou. Takže doufám, že jí to zkazí střední školu. Já se zbláznim. Dnes celé dopoledne jsem to řešila se zástupce školy a tř. učitelkou a není s ním řeč. No idiot co ti budu povídat. Je pitomá, posrala si to, ale 2 z chování za takovou kravinu?
1. dub 2014 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 taky gratuluji k takové mrazakove tlačenici :slight_smile:. A starší segra ať netropí hlouposti nebo si jí pak mladší bracha podá poradnyma kopaneckama přes břicho :slight_smile:
1. dub 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoj Martinko, no z mrazáčků mám velikou radost. Takovou úrodu mrazáčků jsem ani nečekala co ti budu povídat :grinning: .Když mi sestřička řekla 5, tak jsem se jí musela ještě jednou zeptat :wink: . No počti si výše :angry: . Ti říkám, už jsem jim říkala do břicha, že tohle je jejich starší ségra a že doufám, že oni takový vylomeniny dělat nebudou :grinning:
1. dub 2014 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek