• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@pavlina1976 tak to jsou teda krutori za takovou capinu :angry: no škoda člověk to hold v tomto věku nedomysli a že jsme si taky omluvenek napsali, ale teda já až na střední :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 já taky až na střední, ale dnes je to nějak všechno dřív :unamused: . Zástupce mi tvrdil, že je to něco úplně šílenýho, že on si niiiiiikdyyyy žádnou nenapsal, kretén. TAk jsem mu řekla, že je v tom případě dokonalej a že s tím nesouhlasím! Jo je to v prdeli, nebo oni si můžou dělat co chtějí a nemáš odvolání nikam :angry: . Trochu jako doktoři....
1. dub 2014 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no já jich tolik čekala, protože fakt mi přijde, že v Cube mají asi kouzelnou hůlku Harryho Pottera :grinning: je to tam fabrika na zázraky a ty máš dva jisté v bříšku :wink:
1. dub 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 hele to jsou fakt pitomci :((jako dutku reditelskou pochopim,ale 2 z chovani a zkazit ji tim stredni..:((((((uz neco tako yho udelala?Kuba asi prestupuje na skolu jinou....
1. dub 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 To je fakt Martinko, taky si myslím, že mají nějaké zaklínadla, neb jinak to fakt není ani možné. Takový úspěch :grinning:
1. dub 2014 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pavlina1976 tak at jde do prdele fakt ja si taky psala omluvenky a falsovala podpisy...ale ze by tim chteli zkazit pak diteti zibot..potrestat jo to je jasny ale tohle je moc
1. dub 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14
@pavlina1976 v Cube jsou fakt super :slight_smile:
1. dub 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice Právě, že ne, ani napomenutí nikdy nic, není drzá má dobrý známky vše OK. No jsou to puberťáci no. Ale ti říkám s tím debilem není řeč. No 14.4. ( zrovna když mám testovat :grinning: ) mají zasedací komisi jestli jí to daj. Pak se odvolám, ale ostatní rodiče na forech píšou, že je to k hovnu :angry: . To víš já tam dělala dneska jak šakal, nedala jsem se, ale pořád si mlel svou, že to je naprosto nehorázné a že kdyby jí bylo 18 tak jde do vězení.....Co na to říct. No pak ještě můžu na odbor školství ale taky to bude asi na nic :angry:
1. dub 2014 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976
No však pravě, že je všechno teď nějak spíš než za nás i toho učiva teď chtějí po nich mrte víc, tak nechápu, že k tomu nemůžou přihlédnout když je to poprvé, no je blbe, že s nima člověk nic nedohada a udělají si to jak oni chtějí, ale zas na druhou stranu to moc výchovné není, protože ty jako rodič s tím nemůžeš nic udělat a nijak zareagovat, že by to první prohreseni melo být na tvuj trest, ze si doma urcis a při druhém už by si to pokutovali oni
1. dub 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Mám stejný názor. Ale vzhledem k tomu, že za měsíc dělá přijímačky, tak na jinou školu už jaksi nepřestoupí no :wink: . Já jen doufám, že když teď dělá přijímačky, tak že ono vlastně se to nedozví, protože jí to dají na konci školního roku a to jestli je přijatá nebo ne tak to už dávno rozhodnuté. Ale jsou to magoři, nechápu, že to řeší, když stejně za 3 měsíce jde pryč. Pitrestat ano to je jasný ale třeba třídní důtkou nebo něco takovýho no.
1. dub 2014 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no...měla jsem být 10.8. a byla jsem 29.5. :grinning: :grinning: :grinning: to dohnala a jak... :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Přesně řekla jsem jim, že mě se to nelíbí, že v podstatě ty děti vychovávají k tomu, že lhát je lepsší, že se jako blbec přizná k čemu jí vedu a oni potrestají stejně :frowning2: . No ale bohužel s tím nic neudělám. To víš bojovala jsem jako lev :wink:
1. dub 2014 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 tak at jde pán pěkně do říti, bo tady se nechodí do vězení ani za vraždu, natož tak za nějaký podvudek....to je fakt vidět co to musí být za gestapaka když má takové řeči na čtrnáctileté dítě no moje nervy
1. dub 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice dám snad dolů..už 15 kg.. :frowning2: ale hlavní,že jsme zdraví všichni...to je důležitý.... :grinning:
1. dub 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 To mi povídej, já myslela, že po něm skočím a kopnu ho do držky :grinning:
1. dub 2014 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 no co na to rict jsou to idioti....kor kdyz je vzorna ....proto Kuba jde zavcas chapu,ze pred prijimackama to je kravina,ale yo je teda zakomplexovanej idiot fakt tou red.dutku bych chapala no ve 14 proste..jelita no
1. dub 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 to je mi jasné, že jsi se rvala holka, bo i kdyby to nebylo moje dítě tak bych to cítila jako stupidni, takto to řešit teď před prijimackama v posledním ročníku :unamused: no v každém případě, snad ji to nikde nedobehne rebelku jednu :slight_smile: a ty máš špatné zprávy v tomto měsíci vybrané takže už máš nárok jen na dvě pěkné //
1. dub 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl tak to jako kdyby se ted fakt narodila Valca..hustyyy
1. dub 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice krásný zveřinec
1. dub 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 presne je to stupidni a je to zakomplexovanej idiot..
1. dub 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Martinko lépe bych to nenapsala :grinning: :grinning:
1. dub 2014 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to je no.....kámošky bejvalej manžel teď má miminko s další přítelkyní a má šelest na srdci,tak jedou s ním na operaci...Je mu asi jeden týden...Že to musel mít už i dřív???
1. dub 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 super..tolik mražáčků......to je super...Takže celkem to zvládlo asi 7 vajíček z deseti viď? Tak to je fakt masakr..jsou tam kouzelníci...
1. dub 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :grinning: . Děkuju holky moje za podporu! JSem ráda, že mám normální názor že nejsem sama. Přesně i kdyby to bylo cizí dítě tak by mi to přišlo stupidní. Je to holt zlobivka no. Tak doufám, že ti dva v tom břichu budou zlatí :grinning: :grinning: . Už jsem jim domlouvala, že to vidí, jak ta jejich segra zlobí :wink:
1. dub 2014 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj fakt kouzelníci, a s mým předešlýma pokusama fakt kouzelníci. Z 10 to zvládlo do pátého dne 9 a z toho bylo 7 blastiček. 2 mi dali a těch 5 vydrželo ještě o den déle na zamražení :wink: . Opravdu jsem z toho byla úplně paf :wink:
1. dub 2014 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 do pátého dne 9.Ty kráso...Mně umíraly už druhý a třetí den :astonished: :astonished: :astonished: a že ne málo...To je super..hlaď bříško... :grinning: :grinning: :grinning: Posíláme pusinky...
1. dub 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl tak to brouku nevim jestli yo srdicko je takhle videt a kdy ja s tim zkusenosti nemam....
1. dub 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Děkuju moc :wink: . Snad nebudeme ty mrazáčky potřebovat :wink:
1. dub 2014 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to asi musí být horší věc - šelest na srdci ma skoro každej ....to jsou nedomykavý chlopně apod. ....já ho mám taky a nikdo to neřeší. Asi tam bude ještě něco jinýho. (teda podle mě)
1. dub 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - no vím, že 2 z chování je blbá, ale myslím, že to jako na přijetí na střední bude jedno. Když se dělají přijímačky tak to nikdo neuvidí a pak se nosí ukazovat vysvědčení jen jako potvrzení že se škola dodělala. Ale už si to moc nepamamtuji.
ale jako že se s nima nešlo nějak domluvit je teda fakt na hlavu :angry:
1. dub 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek