• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
Jinak jsme zpátky z 3D ULZ fotka jako nic moc, ale hezky se tam malej šil. Máme asá 4 videa v 3D a jedno v 2D, jen se pak doktor smál, že kdyby dělal fotku tak jsme asi jediný kdo bude mít na fotce pindíka i hlavu :sunglasses:
prej to bude pořádný chlapák a exhibicionista. Prý jindy nemůže pohlaví najít a teď je to vždy to první co vidí :grinning: :grinning: :grinning: .
a hlavně nechápal co tam prcek vyváděl, ale u hlavičky měl furt obě ručičiky a minimálně jednu nožičku.
1. dub 2014 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
autor
@kamisb tak to je super,zecjste si to tak uzili :slight_smile:)
1. dub 2014 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak nakonec to není šelest,ale něco s chlopněmi...
@kamisb
1. dub 2014 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 to určitě nebudete....to je fakt... :wink:
1. dub 2014 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: tak to je super,že toho máš tolik..exhiboušek..to ten můj bude asi taky.. :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2014 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl, @janice_opice - doktor se pokoušel nám ukázat i pindika v 3D ale to jsem z toho nějak nepoznali...ale ve 2D je to fakt super ...myslím, že si nevšimneš ničeho jinýho :grinning: :grinning: :grinning:
jinak jsem tam měla být v půl 2, doktor byl zrovna u porodu a před námi ještě jeden pár ...tak jsme šli na řadu až v 14:35 ...no byli jsme tam asi do půl 4. a platili jsme 300,- :wink: jako doktor mladej a byl super.
1. dub 2014 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@kamisb to je skvělý jak jsi nadšena :grinning:
1. dub 2014 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - jj jsem, ale obličejík nám neukázal jen z profilu a lehce - mamka říkala, že bude asi celej manžel - tak uvidíme no,
ale umí cucat paleček a dloubat se v uchu :grinning:
1. dub 2014 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jenom 300? Vy máte i video,ne? Zítra jdu ke své...gyn..tak se zeptám,jestli tu je 4D ....ale myslím,že v nemocnici ne,tak bych se pak objednala asi v HK zase...tam to stojí 1200 myslim....Já mám na lednici prcka s palečkem v puse a nemůžu se na to vynadívat,i když to je 2D
1. dub 2014 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - no hele tady to mají tak, že pokud se malej vubec neukáže tak neplatíš nic, pokud se jen koukáš nebo ta videa nejsou nic moc tak se platí 300,- a když je to luxusní tak se platí 600,-
říkal, že asi by nám měl dát 600,- ale sestra to už měla vyučtovaný a šla domů. Tak to tak nechal.
Jako fotka nic moc a videa taky docela hledáš aby jsi pořádně něco viděla, tak asi proto dal 300,- prý by to chtělo kvalitnější přístroj.
1. dub 2014 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb ja jsem prave rada,ze mi pokazdy dela ten 3D a tiskne fotky a taky se chechta jak je Valca akcni ;)))jen pipinu teda nak vyrazne neukaxuje,ale pamatuju si,ze Kuba byl tsky exibous a zustalo mu to dodnes :slight_smile:
1. dub 2014 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb aha....no vidíš to..jen mi to přijde hrozně málo oproti HK....ale třeba maj starší ten přístroj a v Praze větší konkurence...kdoví...Jinak v HK,když je vide na prd,tak taky nic neplatíš...
1. dub 2014 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice to jo..to máš super...ale zaplatila sis za to,že? U mé doktorky..je jen 2D a je něco vidět...ale nic moc...v nemocnici je taky 2D... :angry: :angry: :angry: No,doktorka mi fota ani nenabízí a já si o ně neříkám..protože tam toho není moc vidět no.....ale i tak už mám pár fotek.....nejsrandovnější jsou 3D z prvního trimestru..jak je to miminko hubenoučky....Jo jo..taky myslím,že Samík bude exhiboušek...vždycky se hezky ukázala,hlavně na tom 3D :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2014 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jasne ale mam komfort sluzby a jsem.moooccc rada :grinning: oni kluci proste asi jsou exibici..ja jim.doma taky rikam,ze kdyby ty pindoury nemeli tak ani nevi co s rukama a o cem se bavit :grinning:
1. dub 2014 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice tak to máš recht o těch pindˇourech :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2014 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: vid proto se tak tesim na to pukly dite :grinning: at to tady v ty pindouri domacnosti trochu zjemnime :grinning:
1. dub 2014 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
tak mexickej tunak a zase sklenice merunek ve mne...Jo holky normalne se mi snad zacal.vracet prvni trimestr..nechaaapuu..zacaly mi zase vadit pachy
1. dub 2014 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a manzel jak se ted snazi omezovat tak mi ujida moje tehujidlo...jsem mu rikala,ze kdybych mela nekde suchy z nosu s makem.tak to taky sezere :grinning:
1. dub 2014 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Děkuju za srdíčko:slight_smile:
1. dub 2014 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@coralin ahooj tak co Kacii jak pokracujes?
1. dub 2014 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no...potěš s pachama....mně stačilo zvracení ráno....ach jo....asi bych měla skončit s těma sladkostma samejma a nastolit trošku zdravou stravu
1. dub 2014 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice hi hi...tak u nás to je naopak,že skoro vše musím brát příteli...už je ze mně hotovej :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2014 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - podolí chce 900,- ale na nástěnce mají krásný fotky, ale to musí prcek asi spolupracovat.
1. dub 2014 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja nezvracela,ale vracej se mi zase pachy..je to normalni?;)tak to ja jsem chudak musim si dobroty schovavat..chudak tehule jaa :slight_smile:))
1. dub 2014 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb aha....tak to jo...
1. dub 2014 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice přítel hotovej...že prej už mu nemám říkat..kolik sním za den sladkostí..ráno mi donesl větrník, pak jsem snědla roládu kupovanou..jak tam je dost porcí...pak oběd brambory se špenátem...no a pak tři sušenky Mily a jednu bagetu tmavou se sýrem a salámem...a můžu se poblinkat.... :grinning: :grinning: :grinning: Jsem blbka fakt...prcek se přesunul z levé strany na pravou..... :grinning: :grinning: :grinning: Poslouchala jsem krátce srdíčko..dcerka kámošky chtěla...pětiletá..tak čučela.. :grinning: :grinning: :grinning: Chudáčku....
1. dub 2014 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Já teda nevim..jestli to je normální...s těma pachama..kámoška mi tvrdí,že pachy jí zůstaly....ale já myslim,že ty klasik těhu snad ne....je teda fakt..že spousta věcí mi nevoní...ale nééé tak jako v prvním trimestru naštěstí....já křupky s mlíkem mám ráda...ale tak radši néé no....už se toho mlíka budu bát asi navždy :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2014 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl teeeddaaa ty si davaaasss cece :grinning:
1. dub 2014 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja mliko nemuzu ani normalne...
1. dub 2014 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Jani, čekám a rozhoduju se..... včera jsem četla ty papíry kolem toho a jsem pořád na vážkách
1. dub 2014 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek