• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@janice_opice :grinning: :grinning: ; no už končím....já mlíko taky nesnáším....ale před těhu jsem občas měla ráda granko nebo křupky s mlíkem.....pudink už jsem dala...asi 3x po kterým jsem v těhu blila....a teď zas toto...křupky dostanou kámoščiny děti a je to..... :grinning: :grinning: :grinning: A obejdu zítra účady a koupím cestou zeleninku..už mám toho sladkýho plný zuby...
1. dub 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin tak hlavne se rozhodni v klidku a at uz se rozhodnes jakkoliv tak at je tve rozhodnuti stastne :slight_smile:
1. dub 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to jsem zitra zvedava teda budes informovat :grinning:
1. dub 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. dub 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ahoj Kačí :wink: . Tak jak se máš? Co nového? Já mám od pondělka dvě mimi v bříšku :wink: . Jo a v Cube jsou opravdu zázračný :grinning:
1. dub 2014 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl se mi ozyva ten zub..no on mi to zubar rikal,ze o nem muzu tak 2-3 dny vedet....
1. dub 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - to se Ti nedivím, to rozhodování musí být hrozný. Tak snad v klidu zvolíš to pravé. drž se
1. dub 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. dub 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb děkuji
1. dub 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo to můžeš....ty mrtvoly jsou nic moc..... :grinning: :grinning:
1. dub 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nastesti o nej neprijdu tak to jsem rada :slight_smile:
1. dub 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl on byl hlavne v pohode jen jak mi dneska tshal a cistil ty kanalky a zadelal...
1. dub 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo..já jsem tenkrát taky nepřišla...no ještě mě čekaj asi 4 zuby nebo kolik..já už ani nevim...tak snad tam všechny zůstanou.. :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jo...jestli Ti čistil kanálky..tak to budeš cítit..já si pak ten jednu noc vzala i panadol.....protože to byl ten zub v kterým se mi vrtal skoro tři hoďky.....
1. dub 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin no vzdyt ja mam za sebou 8 IVF a jedno decko tak jsem.nesplnovala podminky ani nahodou ;(
1. dub 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin tomu rozumim,ze se bojis...neni to jednoduchy...
1. dub 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja si ted taky vzala pulku to se nedalo ..
1. dub 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin studii jsme bohužel nesplňovali :unamused: . Takže klasicky do posledního pokusu co nám zbyl. Hrozně jsem se toho bála, protože jsem měla strašný hodnoty AMH, měla jsem hodnoty na úrovni ženský v přechodu, takže jsem jela na konzultaci před stimulkou k dr Budkovi s tím, že mi řekne, že to je na darovaný vajíčka. Protože jsem byla vynervovaná z pronatalu kde mi tvrdil, že už jsem stará a když nepůjdu do toho pokusu hned že už ze mě asi nic nevydolujou. Idioti :angry: . No a vidíš po třičtvtě roce jsem začala v Cube. Dr, Budka řekl, že to nevidí vůbec tak strašně :wink: . Dal mi úplně jiné léky a stalo se neuvěřitelné Kačí. Byla jsem jak ve snu fakt :grinning: . Měla jsem 11 vajíček, z toho se 10 oplodnilo a 9 vydrželo do blastiček. Dvě mi dali a dnes mi řekli, že 5 vydrželo další den a mám je v mrazáčku :grinning: . A podotýkám, že poprvé před 3mi lety jsem měla 6 vajíček, z toho na zamražení nic a minulý pokus jsem měla 2 vajíčka a jedno zbylo a vůbec nic no. Takže tady vidíš, že je to o tom aby používali mozek a přístup ke každému individální!!!! Jsou tam fakt kouzelníci. Ještě teď tomu nemůžu uvěřit :grinning:
1. dub 2014 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice chápu...já trpěla pár dnů a nocí a pak jsem si už ten panadol vzala.konečně se pořádně vyspala a od tý doby byl klid... :wink: :wink: :wink:
1. dub 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 holka ja jsem tak rada,kdyz vidim jak jsi nadsena a spokojena :slight_smile:
1. dub 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@coralin Je hodně na rovinu Kačí. řekne ti pravdu a netahají z tebe peníze za každou cenu. Jsou super. Manžel z Budky byl úplně nadšenej :wink: .
1. dub 2014 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já se nebojím IVF, ale toho, druhého a vedlejších účinků, kdyby nějaké přišli a hlavně nevíš jaké budou a kdy přijdou... jestli přijdou....
1. dub 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 jo jo... tak vidíš, na mě působí úplně jinak
1. dub 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jsem Jani mooooc. Já jsem z toho výsledku pořád úplně hotová :grinning: . Jen doufám, že těch 5 malinkejch zmrzlíků nebudeme potřebovat. že to s tímto nadšením a výbornejma zpráva dotahneme do zdárného konce :grinning:
1. dub 2014 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Jo? Na mě působil ze začátku trochu dost chladně.
1. dub 2014 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin kočinko a ty léky se používají v cizině...nebo ne??
1. dub 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčátka, jdu spát. Jsem po těch dnešních událostech nějaká vyšťavená :wink: . :wink: Moc toho nepište, ať to stíhám dočíst :grinning:
1. dub 2014 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek