• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@pavlina1976 já jsem vstávala o půl desátý a jsem mrtvoš..nechápu...přepisuju si anglinu...a usínám pomalu...dobrou noc čiči a hlaď miminka v bříšku :wink:
1. dub 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@coralin ja ti to reknu asi tak,jestli se ti tam nelibi a nemas k nim.duveru tak tam nic nepodstupuj..protoze o te vire a duvere je to fakt strasne moc...takze pokud mas pochybnosti,vykasli se na to a jdi jinam..fakt...zkus se zeptat te hhani ta do studie jde..ja bohuzel tu moznost nemela...I puregon a gonal byl kdysi ve studii a taky fodnes nevis co ti s telem udela...ale tak to je muj postoj..a fakt pokud mas pochybnosti o leku a pristupu nechod do toho..
1. dub 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice kočí...je to normální,že za poslední tři dny...cítím úplný bomby od Sama kolikrát...? :grinning:
1. dub 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 dobrou zlato a hlad brisko pytel bacilu od Valci :slight_smile:
1. dub 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl jasnyy dyk jsem ti to rikala u nas uz litaj obrysy tlapek a obri boule :grinning: je to sranda..adpon vis,ze ho mas ;)
1. dub 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@coralin kazdopadne drzim pesti a dej vedet Kaci jak pokracujes :-*
1. dub 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak já tam mám asi dost tuku nebo vody..nebo nevim...tlapky takhle zatím nelítaj...ale cítím to hodně...až jsem se lekla kolikrát a zařvala jauu....to jo to vim...děkuju :grinning: Ta moje úča,ta mi dává Ty vogo...samý mixy vět a já pak v tom mám guláš..Tip na zdravý zítřejší oběd či večeři???
1. dub 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no neboj za 3 tydny ;)))))ja taky obcas zarvu jak se leknu :grinning: hele treba tzatziky a brambory nebo rajcata plneny
1. dub 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice...Hmm.....tak já to třeba vyzkoušim...děkuju....viď...to je masakr..ty děti v břiše.....zítra prcka konečně uvidim....ale minule tam dělal kotouly nebo co...tak ho gyndařka ani netrápila dlouho a řekla,ať se oblíknu... :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak teď přítel psal,že jde na pivo po práci a já mu poslala smutný smailíky...a jeden naštvanej a on,že Apríl....se z něj poseru,fakt...
1. dub 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a jooo toto utika ty jdes na kontrolu....no jo a ja uz mam zase ze tri nedel 14 dni ..sakra uz je mi jasny,ze do porodu nic nestihnu..teda ne nic,ale nestihnu vsechno co jsem chtela...
1. dub 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: jee klasika reakce reagovala bych stejne... :grinning:
1. dub 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,letí to.....teď na nově jsou panenky...mrkni
1. dub 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak to je vtipné :grinning: :grinning:
1. dub 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jsou tam vidět i žíly jako u živých děti apod...jsou úplně hustý,jak živí....to už je týden,co jsi se těšila na Val...letí to....já taky nic nestihnu...co jsem chtěla..fakt ne....jsme myslela,jak budu číst a jsem v 6.měsíci a nepřečetla jsem nic....no a zítra do města a chci koupit v DM aspoň nějaký přebalovací podložky a vlhčený ubrousky.....aby jsem to pomalu měla v kupě...a snad v příštích týdnech už mrknout na ten kočár....
Děvčata jdu spinkat to trajdání po městě a čekání v čekárně mě nějak vyčerpalo.

já teda kopance moc necítím, spíš sem tam vrtění a občas lehce něco ...jako někdy se břicho vyboulí, ale nic hroznýho. Doktor říkal, že mám hodně vody. A prcek ikdyž máchá nohama až u hlavičky tak já to stejně necítím asi fakt hodně vody a ještě ta placenta na přední stěně.

dobrou nooooc :slight_smile:
1. dub 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 viď.....můj přítel má hodně osobitý humor...spousta lidí ho nechápe....on má srandu z toho...že mu na vše skočím... :grinning: :grinning: :grinning:
@kamisb tak dobrou noc kočenko....já ji mám na zadní nebo měla jsem....máchá nohama u hlavičky...To máš pěknýho sportovce... :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl to kamoska psala, že vyvedla manžela aprilem, že mu napsala že jim družstvo nauctovalo osm tisíc doplatek :grinning: taky z toho byl prý dost od vázány :grinning:
1. dub 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb tak to sis pěkně užila ten utz, že hlava a pindik na jedné fotce :grinning: :grinning: to je spíš než sportovec, akrobat :grinning: tak dobrou
1. dub 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak na tvou obhajobu, zrovna na toto by skočila každá druhá :wink: :grinning:
1. dub 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@martas14 :grinning: by me kleplo
@kamisb dobrou zlato
@muddledgirl ted to zacalo fakt primo tryskem utikat.....hruuzaaa :grinning: ja mam.placentu taky vzadu napravo
1. dub 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice JoJo apríl je svina :grinning:
1. dub 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je dobrý....bych na něco mohla přijít..ale nevím...na co... :frowning2: Mohla bych mu říct,že mám objednaný kočárek Hartan.....ale to by mi asi nesežral..
1. dub 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 tak to mě těší,že nejsem jedina.... :grinning:
1. dub 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to fakt no.....Ty jo...přemýšlím kdy vyprat ty věcičky co mám z MK...když už na ty další musim čekat sakra...
1. dub 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo Hartan za 25 tisic :grinning: ten budu mit ja zdedenej :slight_smile:
1. dub 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja jsem zrovna rikala,ze zacnu za atkem kvetna pac vsechno zehlit jeste..
1. dub 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl škoda, že jsi nebyla dnes u doktora mohla jsi mu říct, že doktor na haluz našel ještě jedno srdíčko a budete mít jednovaječný dvojčata :grinning: :grinning:
1. dub 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 tyy jo dobryyy ale jako opozdenej april to neni ubec blby co @muddledgirl
1. dub 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek