IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
muddledgirl
1. dub 2014
@janice_opice jsem mu to řekla..ale tlemila jsem se.... 😃 😃 😃 s tím kočárem...já to holt neumím no...být vtipná s vážnou tváří....
muddledgirl
1. dub 2014
@martas14 taky mě to napadlo,že bych řekla,že jsou tam dvě.... 😃 😃 😃 To by ho kleplo.. 😃 😃 😃
@janice_opice
janice_opiceautor
1. dub 2014
@muddledgirl no to si umim predstavit 😃

Holky jdu chrnet brooouuuu nooocccc
muddledgirl
2. dub 2014
Dobré ráno kočenky...prcek má cca 730 g....jsme o.k....cs 0 a zase je zadečkem.. 😃 A za 14 dní jdeme na cukrovku...
beryltm
2. dub 2014
@muddledgirl no krasny vysledky 😉
muddledgirl
2. dub 2014
@beryltm jj..jsou..děkuju..a jak ty kočko...stále pod dohledem?A jak dlouho tam budeš muset být...?
janice_opiceautor
2. dub 2014
@muddledgirl jupiiiiii jupiiii Samik uz ma chlupy 🙂))
muddledgirl
2. dub 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 A nebudu říkat,co jsme snídaly... 😃
janice_opiceautor
2. dub 2014
@muddledgirl jojooooooo rekni 🙂)))
muddledgirl
2. dub 2014
@janice_opice 2 koblihy s pudinkem a vanilkovej pudink 😃 😃 😃
muddledgirl
2. dub 2014
@janice_opice ty vogo snídali... 😃
pavlina1976
2. dub 2014
Ahoj sluníčka 😃 . Krásné zprávy takhle po ránu @ muddledgirl
janice_opiceautor
2. dub 2014
@muddledgirl panecku to je zmena to je hned videt jak ti to sladky uz leze krkem jak jsi vcera psala 😃 😃
muddledgirl
2. dub 2014
@janice_opice viď... 😃 😃 😃 to je v prdeli...co na to říct... 😃 A za 14 dní OGTT
muddledgirl
2. dub 2014
@pavlina1976 ahoj beruško..děkuju kočko...a jak se daří???Posíláme bacilky
janice_opiceautor
2. dub 2014
@muddledgirl tak to uz mam.nastesti za sebou,ale trochu jsem.se bala jsem si rikala,ze uz jsem prece jwn starsi a v tom 1.trimestru jsem teda mela spotrebu sladkyho fakt zvysenou...ted ujizdim na zmrzline 😃
janice_opiceautor
2. dub 2014
@pavlina1976 ahoj Pavli tak jak jste se s dvojcatama vyspinkali ? 😃
muddledgirl
2. dub 2014
@janice_opice zmrzka je nej...z toho sladkýho...aspoň co mám načtený.. 😃 😃 😃 Já bych si dala haribo.. 😃 😃 😃 Ale mám ještě v batohu skittles
janice_opiceautor
2. dub 2014
@muddledgirl no ja mam pri kazdy prilezitosti v hube musu,mroze,kubu,kokosku nebo lednacka anebo kopeckovou nebo tocenou a dneska dososnu tu v mrazaku vanickovou je tam jeste tal puklitru 😉))
muddledgirl
2. dub 2014
@janice_opice mňamky...musu???Neznám..no točenou jsem měla letos dvakrát ..ale je tu jen čoko a vanilka točená..a ta mi zrovna moc nejede...čoko vůbec
janice_opiceautor
2. dub 2014
@muddledgirl to melo byt Misu...ja cokoladovou miluju a citronovou
muddledgirl
2. dub 2014
@janice_opice jooo???Citronova je docela fajn.....Jsem blbka..jasně,že Míšu 😃
janice_opiceautor
2. dub 2014
@muddledgirl z toho telefonu se blbe pise navic jsem moc rychla 🙂))
muddledgirl
2. dub 2014
@janice_opice to jo no.....rychlost chápu...Včera jsem poslouchala srdíčko a slyšela jsem ho během dvou minut..na třech jiných místech...masakr..
janice_opiceautor
2. dub 2014
@muddledgirl jj je to sranda 🙂))))))
janice_opiceautor
2. dub 2014
@muddledgirl jsem koukala ze v nedeli se ti to zhoupne na 100 😉 pak to zacne utikat jeste vic.....ja v sobotu 80.....husty 😃
beryltm
2. dub 2014
@muddledgirl jojo stale pod dohledem.v patek kontrola primo od primarky.tak uvidime co dal 😉
pavlina1976
2. dub 2014
@janice_opice @muddledgirl vyspinkala jsem se výborně 🙂. ale nic mě nebolí :-| . Už začínám hysterčit 😃 . To brzo co? Říkám si, že by se měly prcci dnes zavrtávat a nic nebolí 😉 . Ach jo to budou nervy těch 14 dní 😃 .
janice_opiceautor
2. dub 2014
@pavlina1976 a ono ma neco bolet?😮
kamisb
2. dub 2014
@pavlina1976 - hihi, nic bolet nebude, vše bude ok ...tak klíííd 🙂

jinak dobré ráno děvčata 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli