• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@coralin a ja se zrovna dneska cejtim tak strasne dobre fyzicky - vcera bedas me krasne protahl, navic chodim pesky do prace a z prace, takze dneska jsem to pri tom vyslapu rano dost cejtlila, jak jsem se vcera krasne protahla...to me fakt mrzi, ze jsi fyzicky takhle rozhozena:(
16. črc 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin nevěřim, že by to bylo lepší....já už ani nemám zájem....to co jsem tu napsala, byl stručný výtažek, co se u nás děje, kdybych tu měla popsat všechno, čeho jsem se od našich dočkala, tak by to bylo tak na 3stránky....můj syn ze začátku brečel, že nejedeme k babičce a tak a pak jsem mu vysvětlila, že babičká nevolá, abychom tam přijeli, tak se na ně přestal ptát, už o nich vůbec nemluví a babička s dědou jsou pro ně manželovi rodiče
16. črc 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já nevím... jsem úplně hotová.. tak jsem říkala manželovi, že se mu rozpadnu a on mi na to řekl, že si mně zase složí dohromady :grinning: není to hezký? Psala jsem Malíčkový, jestli mi s tím může poradit, tak uvidíme.. při předchozím vysazování jsem to nikdy neměla:(
16. črc 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin to je fakt hrozny:( jako bys toho uz takhle nemela dost. jinac manzel = :grinning:
16. črc 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedu na obed za bejvalou kolegyni, na krevety v kokosovym mliku s ryzi, mnaaaaam, a pak na kazassky velvyslanectvi, snad tam nevystojim dulek, jsou tam fronty a otresnej pristup (vydavani viz 2x tydne hodinu????, kde to jsme?)
mejte se krasne, dam zas o sobe vedet vecer.
16. črc 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel s rodinou je to těžký, znám to..je to škoda a zamrzí to, hlavně v době, kdy bys od nich potřebovala podporu. Mně jí naši taky neumí moc dát, máma si pořád myslí, že diagnóza, kterou mám je vlastně nesmysl a vůbec si to nechce připustit:(asi si myslí, že tím procházíme jen tak ...:( mně takhle přetekl pohár trpělivosti s mojí ségrou a taky už na to nemám sílu to řešit...
16. črc 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 tak ať to tam vydržíš:slight_smile:
16. črc 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 a pak nemám mít pocit, že je mi někdy 1000let....
16. črc 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin já jsem se prostě někdy před 2 měsíci rozhodla, že to prostě už rešit nebudu, nemám na to sílu ani chuť, potřebuju být v klidu a ne takhle pořád rozhozená
16. črc 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - Jj. Je to primo on na ton vizualu :wink: s tou zavrazdenou zenou to vim, hroznej pribeh :frowning2:
@pavlina1976 - Pavli, vidim, ze uz jsi nabrala silu do podzimniho snazeni. I tak me.to.mrzi. Myslela.jsem, ze po zkusenosti s Pavlinkou se taky // schovavaji. Drzim dal pesti!
@coralin - pisnu z domova inbox, v tom mobilu me to zabije brzo :grinning:
@pidisek - ja jdu ztr na krev konecne. V tom CARu jsem byla jen na hcg tenkrat. Byly povodne a do Iscare jsem se nedostala. Hodne stesti :wink:
Holky, snad vam.nebude vadit, kdyz vam.sem.obcas vlezu. V cervnu chcip pes, v unorovkach mi prijdou ty holky na hlavu (vetsinou) a stejne me vyhodi, protoze tam.nepisu :grinning: a tady vas vetsinu znam. Drzim moc palce vsem!!! :wink:
16. črc 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lenkafel no taky pěkný - je fakt, že máš vlastní rodinu, svýho muže a dítě takže to je moc důležitý a holt rodiče si člověk nevybírá, mám azse matku alkoholičku,která se na mě vykašlala ve 14ti letech no a akorát mi taky dělala peklo ze života, možná celej ten psychickej blok je z ní...akorát mě třískala a pak mě nechal ave všem samotnou, ale já už jsem se přesto přenesla a jak říkáš, mám nejskvělejšího přítele/muže na světě a zdravýho kluka a zvládneme prostě spolu všechno a tentokrát platí prostě v dobrém i ve zlem, o to víc bych si tak strašně přála mu dát dítě!!!!
16. črc 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin šmarjáááá holka drž se!!!!!!!!!!!!! je to prostě neffééér!!
16. črc 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh naopak ty se musíš chodit!!!!!! Jen mi přišlo to téma červen už mimo mísu tak jupííí
16. črc 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jojo, moje mámě od 13ti nechala bydlet jen s babičkou, dlouho jsem jí to měla za zlý, pak jsem se v 19ti odstěhovala za otcem Kubíka, abych před vším utekla....odešla jsem od něj, protože mě podváděl a musela jsem se s mámou usmířit, abych měla kde být s malým, ale te´d už je toho prostě nějak moc.....
16. črc 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkafel no holka halvně, že jsem zdravé,!!!!
16. črc 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak tak....snad se zadaří ....hele řešili s tebou někdy v caru jak je to se sexem před vložením a po vložení???
16. črc 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak co holka myslim na tebe a tesim se az napises.. :slight_smile:
16. črc 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel - drž se, rodina by měla být vždy spolu, ale někdy je to hrozně těžký ...tak se drž teď té své ...jen je to někdy strašně těžký :(

a tím sexem, mě po OPU řekli, že do ET může být, ale máme se chránit aby se náhodou nepovedlo i doma ..a po ET říkala doktroka tak za 5-7dní může být, ale taky chráněný až do těh.testu.
16. črc 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,můžu se k Vám přidat? Mám za sebou už 3 IVF a 2 KET. // jsem viděla 2x ale jednou mám za sebou SP a podruhé to bylo biochemické. Už jsem Ani nikam nechtěla psát do diskuze,ale zase jsem nabrala sílu a v září chceme jít do 4 IVF a znovu bojovat. :wink: Budu ráda když na to nebudu sama a najdu ve vás spřízněné duše. :wink:
16. črc 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kamisb no vidíš a mě nikdy v caru nic o sexu neřikali, proto se ptám, tak děkuji za info
16. črc 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky to jsou teda smutný příběhy s těma rodinkama :frowning2: no já to říkám pořád, že rodinu si člověk nevybírá (já teda si nemůžu v tomto stěžovat, jen švihlá švagrová, ale to už jsme naštěstí kontakt přerušili) k tomu ještě tady ty naše kolotoče kolem IVF no žádná sranda, ale tak ono všechno zlé bude nějak vykompenzováno :grinning: Hlavně že máme ty naše skvělé chlapi vedle sebe co nám dobíjí baterky aby jsme mohli jít zase dál.....
16. črc 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ahoj nebylo by lepší tu tabulku udělat novou? takhle už je tam spousta holek z jiných diskuzí, někdy je i nedopsaný výsledek ...takže statistika se v tom stejně ztrácí ...ale nevnucuji jen se ptám :slight_smile: - nebo třeba dodělat druhý list ...
16. črc 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 jo jo pěkně do bazošku a čerpat sluníčkovou energii jak nám jí tuhle posílala i @Jaka :grinning: no nevím co ti teda teď přát holka jestli aby tam hcg bylo nebo radši nebylo.....no ať tak či tak příští pokus už je ten tvůj a přes to nejede vlak, víš, že musíme přecházet do skupiny velké pupky :grinning: :grinning:
16. črc 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ahojky jasný přidej se, tady jsou totiž samé úúúžasné holky co umí vlít tu správnou energii do žil :wink: Máš toho už za sebou taky hodně holka, tak doufám a pevně věřím, že v září už uvidíš // které s tebou pěkně vydrží až do zdárného konce......Já před dvěmi lety podstoupila první IVF a povedl se nám zázrak, mám doma holčičku šestnáct měsíců a teď před měsícem neúspěšný KET, problém je v tom, že můj má anomálii nedorostlé chámovody nebo tak něco, takže bohužel přirozeně není šance žádná, a teď kvůli jeho práci musíme čekat až do ledna a zkusíme ještě jedno celé IVF ...
16. črc 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Majnkot toto fakt není pravda, co ty chudáčku musíš zkusit.....ty si za toto všechno zasloužíš takový kopec odměny, že by to snad ani ty paterčata nevyrovnala :wink: no opravdu jsem s tebou zvědavá co ti řeknou na tom imunu jak to s tebou vypadá....Já se mám dobře, žádné hody holka nebyly, u nás je máme až koncem srpna, takže ještě pořád čekáme :grinning: a jak jsme za mlada obráželi i ty kolem dokola, tak na to už jsem v poslední době líná :grinning: :grinning: mě teď hrozně zaměstnává svatba té kámošky je to fakt síla, už jsem z toho hotová, to je furt něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejdřív jsem byla v diskuzi leden, potom květen a teď jsem zase tady....už by bylo načase přejít v září do skupiny velké pupky :grinning:
16. črc 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 děkuji za přijetí a holčičku v dobrém závidím :dizzy_face: a držím do dalšího pokusu palce. :wink: Já bohužel nemám zatím žádné dítě. Do CAR chodíme 2 roky a před 2,5 lety mi byla zjištěna a odstraněna endometrioza a mám neprůchodný levý vejcovod. Chvíli jsem měla problém s NK buňkama,ale to už je prý v pořádku. Letos jsme na 3 IVF změnili CAR a tam jsem prý zdravá a přítel je v pořádku. Ale zjistili nám špatnou genetiku u embryí i když máme oba genetiku v pořádku. Ale už jsme oba starší ročníky,tak jen doufám,že to byla náhoda a na další pokus se už konečně zadaří.
16. črc 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahoj, můžu se zeptat jaký CAR jste změnili za jaký? :slight_smile:
16. črc 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no kocoure, to je děs takové nemilé zprávy všude, ale víš jak to je jak člověk začne chodit po doktorech, tak mu vždycky něco najdou, to je bulšit....takže to není jen tvoje trápení, je to bohužel takový místní kolorit....já byla jen s malou u zubaře a hádej kdo z nás dvou bude chodit zbývajícího půl roku se zubama, no hnus, kdo ví jestli mi tam pak ještě něco zbyde :grinning: Takže plán už máš najlanovaný, tak tentokrát už ti to holka pošlape ke zdárnému konci a navíc u tebe je pořád možnost, že se to tam někde protlačí a bude bábo přirozeně.....nebo jak ty říkáš, takového malého řeka vidím úplně v živých barvách :grinning: :grinning: ale my ti to rádi povolujeme a ty nám pak za odměnu budeš chodit plivat řeckétěhubacily aby se dostalo i na nás ostatní :sweat_smile:
16. črc 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen chodila jsme do Gennetu v Liberci a teď jezdím do Brna do Heliosu. Máme to přes 300 km :confused:
16. črc 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek