• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
autor
@lucavka a jak ty těhule všechno OK????:slight_smile:)) jooo vidddd tak prskej a prskej !!!
3. zář 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice chjooo,ze jste tady o tom nikdo nenapsal kdyz jsem psala,ze mam nepr.vejcovody.Jsme to resili uz doma,ze bych ten pokus ted odpiskala a sla na laparku,ale ten muj rikal at to ted jeste zkusime a sla bych potom...se mi ted do toho vubec nechce :frowning2:
3. zář 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
***** P O Z O R ***** D O T A Z ***** :grinning:
jako holky! ted jsem u apo potkala osobne @monyna83 a je to este vetsi kocka nez na fotce!:slight_smile: husty jako, modelka hadr:slight_smile: a desna sympatanda! takze me to opet privedlo na myslenku, ZE BYCHOM SE MELY SEJIT, dokud i ty, co zacnou brzy stimulovat, muzou pit! co si o tom myslite? co takhle ten tejden od 16.zari?
3. zář 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@hhani Hele já ty vejcovody měla v katastrofálním stavu a opravdu mi tenkrát primář říkal, že tam právě hrozí riziko tý tekutiny a že v tom stavu v jakým je mám(což byla fakt hrůza) jsou mi stejně k ničemu a že když budou pryč neudělají aspon neplechu........
Já si myslím, že by ti to měl říct lékař, ale ne v CAR......aspon teda bych se na to zeptala někoho nezávislého...třeba ti řekne něco jiného :slight_smile:
3. zář 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahojky. Myslím že všechno OK. Už se nemůžu dočkat až 19. uvidím zase na utz ty naše dva prďolky. Hlavně se budu modlit ať sou v pořádku.
Moc to tu teď nestíhám. Už mi začíná být špatně a s tím naším dvouletým číslem a těma dvěma v bříšku a zvěřincem je to docela náročný :slight_smile:.

Tak holky prsk prsk. Ať všechny brzo těhulíte. A ať nám ty prckové pěkně rostou.
3. zář 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@hhani promin, mě to nenapadlo s tou tekutinou, to jsem doufala, že ti řeknou lékaři právě, hned se mi to nevybavilo, ..ale tohle by ti měli právě říct doktoři jak moc neprůchodný vejcovody máš a zda to bude vadit....
3. zář 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani resim uplne stejny dilema jako ty! taky se mi chce vic do laparky nez dalsiho pokusu, kdyz mam zrejme nepruchodny vejcovody...
3. zář 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani v pohode..jen mi bylo divny,ze tady o tom nikdo nemluvil...uvidim jak to dopadne a kdyz ne mazu na laparku :slight_smile:
@sasanka033 ja jsem pro !!!!jen nevim jestli uz nezacnu se stimulkou...a co nekam zajit v nedeli odpolko 15.9..Ty jo byt to jen na me tak jdu na laparku hned,ale ten muj to chce jeste zkusit...tak to pro nej udelam :slight_smile:
3. zář 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - já vím že nepíšu tak často, ale já jsem rozhodně pro :slight_smile:
3. zář 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, tak jsem se vrátila od paní doktorky, cysta je furt, ale zmenšuje se, takže to prý vidí tak na 99 %, že 20.9. píchneme zoladex a pak někdy od 2.10. začneme s puregonem. Tak snad to bude dobrý. doufám... :confused:
3. zář 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
****** P O Z O R ****** :grinning:
kvuli stimulantkam (vtipnej vyraz, trochu to svadi k simulantkam) :grinning: navrhujeme SRAZ na NEDELI 15.9. odpoledne/vecer.
vyhovuje vam to? kdo byste se pridali? a naky centrum prahy asi, ze jo? at to mame nak spravedlive vzdalenosti.
3. zář 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky ještě malá otázečka. Nějak mě nenapadlo se zatím zeptat u doktora. Jak je to se sexováním na začátku těhu po transferu? Co vám říkali, kdy je to dovoleno? Mě nenapadlo se zeptat a nepamatuju kdy sme začali u prvního těhu.
3. zář 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
!!!! HOLKY !!!!

@sasanka033 ja se hlaaaasim :grinning: ... ty jo snad nepujdeme spolu sami :grinning: ...
3. zář 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka tejden po transferu zadnej sex, pak tejden s kondomem.
3. zář 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani neboj, holky se chytnou, holt to este necetly:slight_smile:
3. zář 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ja to zkusim vsem narvat do posty:slight_smile: snad na nikoho nezapomenu. kdyz jo, TAK SI TO MUSEJ PRECIST TADY! :grinning:
3. zář 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 napis i Barce (brsh) i kdyz je tehu,ale stejne se urco doma nudi a uz je z chajdy v Praze :slight_smile:
3. zář 2013 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani a je to! snad jsem na nikoho nezapomnelaaaaaa. teda pokud pujdou vsechny, tak abychom si pronajaly celou hospodu :grinning:
uvidime:slight_smile:
3. zář 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033
díky za pozvánku.
Ale mám to tak trošku z ruky(250km),takže to nehorzí a taky se budu chystat na KET.
Zase jsem začala lepit náplasti a správně zobat pulilky,příští týden ve čt mě čeká opět kontrola a termín KETU.
Další prodloužení snad už nebude,už všechno beru tak jak mám,tak snad se nic jinýho nezvrtne a budem moc jít.
3. zář 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský,
tak to s tím setkáním nevím..já vdávám 14.9. dceru....pokud se moc nevožeru, tak bych určo šla...dejte tu vědět kam, aspoň na chviličku...
3. zář 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ahoj Jani, hele, šak já taky vůbec nepsala - byla jsem pořád mimo a z mobilu mě to neba :wink: Zatím vše vypadá dobře, ještě jdu 23.9. na velkej utz. Mimčo mělo minulý pondělí 18 cm, takže je pořád trošku napřed :sunglasses: Slyšela jsem, že jdeš kolem 18týho na věc s Hančí @hhani , tak na vás budu moc myslet :wink: Byla jsi v Lužanech?

Holky, díky za pozvání - já mám ten víkend už spoustu plánů, ale neděli bych měla snad zmáknout :wink: Budu čekat na info kde a v kolik :slight_smile:
3. zář 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zdravím, my jsme sice s manželem chtěli jít ten den na vinobraní do Troji, ale uvidím...třeba to ňák půjde zařídit případně skloubit.
3. zář 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Ahoj, ne, ne, já byla na standartním imunu, nic speciálního :wink: Také nás bude postkointální test čekat, jelikož jsme se dnes dohodli, že pokud se nezadaří tento měsíc, že půjdeme do IUI :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Průchodnost dopadne dobře, jen se asi předtím domluv, abys neměla Rožníčkovou a objednali Tě k někomu jinému.
Dnes jsem se v CARu potkala se Sasankou033, já měla takovou radost... Je to čuprová baba, tak nějak jsem byla nadšená... :slight_smile: Potkat zpřízněnou dušičku, fantastický...A postavičku má výbornou, takže kecy v kleci o kilech navíc :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - tak zase jestli půjdete do IUI tak ten test je už zbytečnej ne? To je právě obejde ten hlen co vylučuje ženská. Nebo ne?
3. zář 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru aha, jasny, ja prave nevedela kdo vsechno je z prahy, pripadne v dosahu, tak jsem to zkusila:slight_smile:
3. zář 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj kočko, téééda, taková reklama :grinning: Moc děkuji, ale do modelky mám maraton :wink:
Taky jsi hrozně sympatická, do obličeje moc zajímavá, hmmm....manželovi jsem ihned vyprávěla...Fakt jsem byla hrozně ráda, že jsme se potkaly...
Mimo jiné, máš krásnou postavu, klobouk dolů!!! Jestli takhle funguje ta Mojžíška, tak si zítra kupuju karimatku a začínám cvičit, páč máš luxusní zaďál... Teda promiň, že to takhle publikuju, ale Tvá postava se mi děsně líbila.
Sraz je fantastickej nápad, já bych šla :grinning: :grinning: :grinning: Jen se Prahu bojím řídit, tak bych se dohodla s manžou a on mě hodí...Zatím skočí do práce na revizi, šéfuje Intersparu na Harfě a my můžeme podrbat...Skvělý...Jen se tedy musíme tady všechny dohodnout, jak, co, kdy a kde...

Jinak, dnes jsem dopadla famózně! Cysta žádná a jeden dominantní folík - 16 mm, Dr. Horáková mi píchla Pregnyl a máme se snažit. Pokud nic, 2DC nasadím Clostík, pak postkointální test a hurá na IUI :grinning:
Doktorka Horáková byla moc příjemná, nikdo neřekl popel, takže jsem šla opět velmi pozitivně naladěná!
3. zář 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ciao bejby!:slight_smile: no tak to jsme nadseny dve, jednak teda jsi neskutecne nadherna baba, ale hlavne desneeee sympaticka:slight_smile: kvuli tomu me prave napadlo usporadat ten sraz, uplne me to setkani inspirovalo!:slight_smile:
jinac je to pravda s tim postkoitalnim testem jak pise @kamisb, ze k IUI to nepotrebujes, ALE je dobry to vedet, kdyz se mas snazit doma. hlavne at ti to tak debilne nenacasujou jako mne, pac u me ten vysledek byl totalne irelevantni, pac mi to debil Fajt delal tri, mozna i ctyri dny pred ovulaci, takze jsem samozrejme mela hlen nepruchodnej.
3. zář 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahojky Janííí, to víš, že to výjde, nám všem, prostě musí...
Alespoň, že jsem v pohodě, bez cyst a 1 folík i bez Clostíku. Dostala jsem včeličku Pregnylu, máme se pěkně snažit a pokud se nepodaří, tak další měsíc IUI...
3. zář 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jezis ty jsi prdla :grinning: :grinning: :grinning: no je pravda, ze me ta mojziska teda dost zpevnila, je to znat...zadek i stehna, ale jako furt mam co dohanet a neda se svitit, ale na kila to nedela nic, proste vahu mam porad desivou. ale diiiky moc, je fakt, ze to jediny na me dycky tak nak chlapi obdivovali -. zadek!:slight_smile: aspon neco, kdyz nemam ty prsa:slight_smile:
gratuluju k bajecnymu vysledku z kontroly! takze kdyz dneska 16 mm, tak ovu bude za dva dny!:slight_smile: takze malej monynek je v podstate na ceste, uz ted ho vitam:slight_smile:
a s tim srazem doufam, ze nam to vyjde v co nejvetsim poctu - nerada bych to posouvala, cim dal, tim bude hnusneji...to by byla skoda:slight_smile: a hlavne ted holky zacinaj stimulky, tak at se muzem vsechny este napit. i kdyz teda jsem zvala i tehule, tak budou mlsne koukat:slight_smile:
3. zář 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
INFO KE SRAZU V NEDELI 15.9. ODPO/VECER V PRAZE PRO VSECHNY: zatim je situace takova:
urcite ano: ja, hhani, monyna83, brsh
spis ano: jaka17
jeste nevi jiste: kamisb

UVITAME TIPY NA MISTA, rozhodujici asi bude, zda kuracky/nekuracky - za me: ja kourim, kdyz piju alkohol, ale samozrejme nemam problem si na cudku parkrat skocit ven, kdyz to na me prijde:slight_smile: pak navrhuju hospodu Merlin u pavlaku, neni tam zahuleno, ALE neni tam proste nekuracka cast.
3. zář 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek