IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kamisb
2. dub 2014
@muddledgirl - já teda snídala rohlík a gervais ..pažitkový.
tak jsem na to zvědavá ...včerejší čína mě v noci donutila běžet na wc ....ale snad už to bude ok. ....
...minulý týden jsem wc skoro neviděla a včera za jeden den asi 4x ...asi si to vynahrazuji či co 😃 😃 😃
pavlina1976
2. dub 2014
@janice_opice Janinko, ty vtipálku 😉 , přeci břicho 😉
kamisb
2. dub 2014
@martas14 - jj bylp to ftipný ....no hlavně aby si nožičku nezlomit když tam takhle blbe.
Jako nejdřív jsme si říkáli že nám mává a pak se najednou oddělil paleček a bylo to jasný, že to je nožička ...doktor říkal, že tohle teda ještě neviděl. I sestřička se hrozně smála.
janice_opiceautor
2. dub 2014
@pavlina1976 ale proc by te melo bolet trdliku...😃
janice_opiceautor
2. dub 2014
@pavlina1976 me nic nebolelo..o zahryzavani nevis....bricho boli vetsinou holky co maji nabeh na OHSs tak kliid..mne nic nebylo cely tehu az na tyden kocovinky a prdeni 😉
eevvaa
2. dub 2014
asi mám těhu demenci, teď mi problesklo, že mám zavolat a objednat se na ten screening 🙂, provedeno, je paní doktorka dělala UTZ, takže si mám zavolat cca za půl hodinky 🙂
pavlina1976
2. dub 2014
@janice_opice Janinko já jsem tak zvědavá úplně šíleně 😉 . Budu testovat asi 12.4. do 14.4. to asi nevydržím. Počítá se jako první den, den ET? Nebo až od dalšího dne?
janice_opiceautor
2. dub 2014
@pavlina1976 Den ET je den 0..takže den 1 byl u tebe včera🙂 já se ti nedivím, to je normální🙂)) taky jsem nevydržela🙂)) tfuj tfujjjjjjjj plivu bacily
muddledgirl
2. dub 2014
@janice_opice Ty jo..to já ani nevim,že bude 100...vidíš to...Ty jo..to to letí
lussi
2. dub 2014
čau boženy 😃
Vrátili jsme se z Moravy a jsem k.o. Nějaké novinky? Nová těhulka třeba?🙂

@pavlina1976 držím palceee x-) Já si to počítala až druhý den od ET, brala jsem to tak, že se ten první den embrouš jen rozkoukává 😃
muddledgirl
2. dub 2014
@beryltm jo..tak pak dej vědět..já na Tebe holka pořád myslim... 😉 Doufám,že tam máš pořád co dobrýho do bříška..
muddledgirl
2. dub 2014
@pavlina1976 to je super,že jste se všichni tři dobře vyspali... 😃 nebo vyspaly.. 😃 😃 😃
muddledgirl
2. dub 2014
@kamisb hi hi...no..já gervais moc nemusim....teda v těhu ho vždycky koupim ten pažitkový,že mám chuť,ale moc dobře mi nedělá no..tak už ho nekupuju...
muddledgirl
2. dub 2014
@kamisb já si dnes dala ráno 3v1...když mám,tak jdu vždy...no jinak ani nevim...ale docela chodim..na to,že se cpu furt sladkým.. 😃
muddledgirl
2. dub 2014
@kamisb mňam čína
muddledgirl
2. dub 2014
@eevvaa jo....holka..mně se ta těhu demence zhoršuje...už i blbě slyším 😃 😃 😃
eevvaa
2. dub 2014
tak jsem objednaná na ten screening - 17.4. - krev a 7.5. UTZ, sestřička do telefonu byla příjemná, tak snad i paní doktorka je taková 🙂
eevvaa
2. dub 2014
@muddledgirl tak u mě dobrý, a už je to dořešené 🙂
muddledgirl
2. dub 2014
@lussi čau kočko..taky přemýšlíme,že ještě zajedeme do Frénu...za měsíc..tak uvidím no..jestli se mi bude chtít...ale asi joo..
janice_opiceautor
2. dub 2014
@muddledgirl Hele u mě se těhu demence projevuje tak, že mi vypadávaj slova..nemůžu si vzpomenout jak se co řekne 😃 😃 😃 😃
muddledgirl
2. dub 2014
@janice_opice jo u mně taky a hluchotou.....jako pochopila bych,že si nepamatuju anglický slovíčka,ale český?????Jak budeme mluvit po rodičovský??? 😃 😃 😃
janice_opiceautor
2. dub 2014
@muddledgirl no právě, český!!!
muddledgirl
2. dub 2014
@janice_opice no děs,běs...kámoška říkala,že to měla až když byla s děckama doma...ale hlavně,že šišlala a zdrobňovala...bože....to bude něco.. 😃
lussi
2. dub 2014
@muddledgirl já už pak ke konci s Fífou seděla doma na prdeli, bála jsem se, že ho vyprdnu dřív někde mimo Prahu 😃
Jo a v pátek nám řekli, že jsou dvojky holčičky, tak snad se nesekli, už jsem natěšená 🙂
muddledgirl
2. dub 2014
@lussi to já se taky bojim.. 😃 ..uvidíme..ještě nevím...cesta vlakem 6 hodin no..tak uvidíme co řekne doktorka....Jééé dvojičky a holčičky,tak to moc gratuluji..bude to záhul...ale krásný záhul.... 😉 😉 😉
beryltm
2. dub 2014
@muddledgirl porad je co dobreho. 😃 chtela jsem pridat foto meho pupiku ale msm takovej fofrnet ze by se to nahralo za tejden 😃
pavlina1976
2. dub 2014
@lussi Jééé to je krása 😃 . Moc gratuluju. A od jakého týdne jsi věděla, že jsou to dvojky? Nechala jsem si dát také dvě. A prý se to vlastně nemusí poznat ani na první utz na srdíčka 😉
pavlina1976
2. dub 2014
Tak jsem jim tam poslala gulášek s kolínkama a zespoda dva utroše jako zákusek 😃 😃 😃
beryltm
2. dub 2014
@pavlina1976 ty jim davas do nonanku 😃
kamisb
2. dub 2014
@lussi - tak to už by se nemuseli splést, ale jeden nikdy neví 🙂
jen asi teda ten náš hambář je jasnej 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli