• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@muddledgirl - já teda snídala rohlík a gervais ..pažitkový.
tak jsem na to zvědavá ...včerejší čína mě v noci donutila běžet na wc ....ale snad už to bude ok. ....
...minulý týden jsem wc skoro neviděla a včera za jeden den asi 4x ...asi si to vynahrazuji či co :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janinko, ty vtipálku :wink: , přeci břicho :wink:
2. dub 2014 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 - jj bylp to ftipný ....no hlavně aby si nožičku nezlomit když tam takhle blbe.
Jako nejdřív jsme si říkáli že nám mává a pak se najednou oddělil paleček a bylo to jasný, že to je nožička ...doktor říkal, že tohle teda ještě neviděl. I sestřička se hrozně smála.
2. dub 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pavlina1976 ale proc by te melo bolet trdliku...:grinning:
2. dub 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 me nic nebolelo..o zahryzavani nevis....bricho boli vetsinou holky co maji nabeh na OHSs tak kliid..mne nic nebylo cely tehu az na tyden kocovinky a prdeni ;)
2. dub 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
asi mám těhu demenci, teď mi problesklo, že mám zavolat a objednat se na ten screening :slight_smile:, provedeno, je paní doktorka dělala UTZ, takže si mám zavolat cca za půl hodinky :slight_smile:
2. dub 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice Janinko já jsem tak zvědavá úplně šíleně :wink: . Budu testovat asi 12.4. do 14.4. to asi nevydržím. Počítá se jako první den, den ET? Nebo až od dalšího dne?
2. dub 2014 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 Den ET je den 0..takže den 1 byl u tebe včera:slight_smile: já se ti nedivím, to je normální:slight_smile:)) taky jsem nevydržela:slight_smile:)) tfuj tfujjjjjjjj plivu bacily
2. dub 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice Ty jo..to já ani nevim,že bude 100...vidíš to...Ty jo..to to letí
2. dub 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau boženy :grinning:
Vrátili jsme se z Moravy a jsem k.o. Nějaké novinky? Nová těhulka třeba?:slight_smile:

@pavlina1976 držím palceee :dizzy_face: Já si to počítala až druhý den od ET, brala jsem to tak, že se ten první den embrouš jen rozkoukává :grinning:
2. dub 2014 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@beryltm jo..tak pak dej vědět..já na Tebe holka pořád myslim... :wink: Doufám,že tam máš pořád co dobrýho do bříška..
2. dub 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 to je super,že jste se všichni tři dobře vyspali... :grinning: nebo vyspaly.. :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb hi hi...no..já gervais moc nemusim....teda v těhu ho vždycky koupim ten pažitkový,že mám chuť,ale moc dobře mi nedělá no..tak už ho nekupuju...
2. dub 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já si dnes dala ráno 3v1...když mám,tak jdu vždy...no jinak ani nevim...ale docela chodim..na to,že se cpu furt sladkým.. :grinning:
2. dub 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mňam čína
2. dub 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa jo....holka..mně se ta těhu demence zhoršuje...už i blbě slyším :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsem objednaná na ten screening - 17.4. - krev a 7.5. UTZ, sestřička do telefonu byla příjemná, tak snad i paní doktorka je taková :slight_smile:
2. dub 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl tak u mě dobrý, a už je to dořešené :slight_smile:
2. dub 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi čau kočko..taky přemýšlíme,že ještě zajedeme do Frénu...za měsíc..tak uvidím no..jestli se mi bude chtít...ale asi joo..
2. dub 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl Hele u mě se těhu demence projevuje tak, že mi vypadávaj slova..nemůžu si vzpomenout jak se co řekne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo u mně taky a hluchotou.....jako pochopila bych,že si nepamatuju anglický slovíčka,ale český?????Jak budeme mluvit po rodičovský??? :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no právě, český!!!
2. dub 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no děs,běs...kámoška říkala,že to měla až když byla s děckama doma...ale hlavně,že šišlala a zdrobňovala...bože....to bude něco.. :grinning:
2. dub 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já už pak ke konci s Fífou seděla doma na prdeli, bála jsem se, že ho vyprdnu dřív někde mimo Prahu :grinning:
Jo a v pátek nám řekli, že jsou dvojky holčičky, tak snad se nesekli, už jsem natěšená :slight_smile:
2. dub 2014 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lussi to já se taky bojim.. :grinning: ..uvidíme..ještě nevím...cesta vlakem 6 hodin no..tak uvidíme co řekne doktorka....Jééé dvojičky a holčičky,tak to moc gratuluji..bude to záhul...ale krásný záhul.... :wink: :wink: :wink:
2. dub 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl porad je co dobreho. :grinning: chtela jsem pridat foto meho pupiku ale msm takovej fofrnet ze by se to nahralo za tejden :grinning:
2. dub 2014 ve 12:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lussi Jééé to je krása :grinning: . Moc gratuluju. A od jakého týdne jsi věděla, že jsou to dvojky? Nechala jsem si dát také dvě. A prý se to vlastně nemusí poznat ani na první utz na srdíčka :wink:
2. dub 2014 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem jim tam poslala gulášek s kolínkama a zespoda dva utroše jako zákusek :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2014 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 ty jim davas do nonanku :grinning:
2. dub 2014 ve 12:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi - tak to už by se nemuseli splést, ale jeden nikdy neví :slight_smile:
jen asi teda ten náš hambář je jasnej :grinning: :grinning:
2. dub 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek