• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

16. října 2017 
autor
@lussi jéé holky jupíí gratuluju:slight_smile:)))))))))))))
2. dub 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 představ si, že lussi si nedávala 2 :grinning:
2. dub 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice No tak to je opravdu krása :slight_smile:. Takže jednovaječný?
2. dub 2014 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 mno právě :grinning: hustý :grinning:
2. dub 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Opravdu hustý :sunglasses:
2. dub 2014 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak to je asi brutální překvápko, když ti tu radostnou zprávičku poví :grinning:
2. dub 2014 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm no...já furt čekám než mi ho přítel nafotí.. :grinning: :grinning: :grinning: abych se dočkala...
2. dub 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 mňam gulášek
2. dub 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi mocinky gratuluji.
2. dub 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no hele ti chlapi jsou na to na prd.já si pupík taky fotila sama
:grinning:
2. dub 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jsem měla jít s kámoškou na oběd...dluží mi obídek a nějak na to zapomněla asi..a já umírám hlady...... :grinning:
2. dub 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice už mám taky hlad...letím do města..pac a pusu...
2. dub 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to se máš tak bych šla čekám na balík z lékárny....chjooo ale jeslti nepřijede než mi uschnout vlasy tak jdu pro slaninu a fazole a jdu si udělat špagety
2. dub 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 tak já jdu dneska taky řešit..musim napat ředitelce a třídní, že ruším zítřejší schůzku s nima že se ozvu..nechci lhát tak napíšu, že jsem nucena to zrušit z vážných rodinných problémů...což je docela pravda a pokud Kuba přestoupí a zítra se rozhodne tak budu muset napat, že přechází na jinou školu a zrušit Anglii aby vrátili aspon náký prachy v rámci stornopodmínek..taky radosti
2. dub 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 já byla na utz pozvaná poprvé až v 8tt - to už mi s jistotou řekli, že to jsou jedovajky , ale za týden jsem musela jít ještě znovu, jestli tam není třetí mimčo(taky jsme dali 2 embryjka) a jestli ty dvě mají oddělené obaly :slight_smile:

@kamisb mě se teda zdálo že tam vidím pipku jak hrom, ale kdo ví na co jsem čuměla, já taky prd poznám :grinning:
2. dub 2014 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice co to? Jaktože junior přechází na jinou školu? Nějaký problém jo?
2. dub 2014 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi no jo je takže ted je to takovýá hurá akce, zítra jde mladej na zkušební den do té nové školy a pokud se rozhodne, že jo tak to bude fofr
2. dub 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi - tak jestli ji viděli i doktoři tak to tak nejspíš bude.
Švagrový furt říkali tak na 90 % holky, ale furt se pořádně neukázala ...ještě v den porodu říkali, tak jdeme na tu holčičku a on vylezl Alíšek :grinning: :grinning:
2. dub 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak ná měla v poledne hovezí vývar s nokama, takový hustší ...před chvílí br.knedlík, s uzeným a červený zelí zamíchaný jen na lánvičce a teď jsem si udělala latte a snědla fidorku :sunglasses:
2. dub 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice No to ti taky nezávidím. Přeju mu ať se rozhodne tak jak to pro něj bude nejlepší :wink: .
2. dub 2014 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi Takže vy jste dávali dvě a jedno se nechytlo a jedno se hezky rozdělilo? To je fakt mazec :grinning: . Já bych taky chtěla jestli se to povede utz až v tom 8 tt, aby bylo už jasno se srdíčkem :wink: .
2. dub 2014 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak jsem zpátky z města a za chvíli se staví kámoška a jdeme opýct k další kámošce buřty...juppííí..já ho neměla šíleně dlouho..jinak zkusím dnes domluvit veterináře,aby ptáčkovi ostříhal drápy..mám na něj koupené nůžky.ale mám strach...no a koupila jsem podložky pro mimi a koukala na kočárky....tak asi koupíme u nás...ať to máme jednoduché...uvidíme no.....ještě na ně jdu mrknout na net..já teď snědla jablko...tady je hic jako prase.....a prý zítra bude ještě větší teplo
2. dub 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb jako hele..nedělej mi chutě....moje oblíbené hlavní jídlo...já mám uvařené těstoviny...ale teď nemám hlad..jdu se napít.. :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak držím palce ať to klapne všechno podle přestav, většinou hurá neplanované akce jsou ty nejlepší :slight_smile:

@pavlina1976 jj, přesně jak píšeš, dali jsme dvě a jedno se nechytlo a to druhé se rozdvojilo :grinning: Jedno bylo horší kvality, tak asi odpadlo tohle, kdo ví :slight_smile:
2. dub 2014 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi to je stejně masakr fakt...dát dvě...jedno se neujme a z toho druhého jsou stejně dvojky..... :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2014 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pavlina1976
@lussi tak to jsem podala mylnou info pardoon ja myslwla,ze jste davali 1
2. dub 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No tohle ještě o krapítek kurioznější :grinning: . Už jsme koukala do diáře na datumy, tak jsem si naplánovala, když to nedostanu, tak 12.4. testnu. Večer jdeme slavit manželovo narozeniny, tak by to byl dobrej dárek :wink: . A nebo se ožeru :angry:
2. dub 2014 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - taky bych se měla napít, zatím jsem vypila jen 0,5 l čaje. Jdu na to :slight_smile:
Byla jsem se kouknout na kočárek u sousedů ...a nemusím kupovat tašku na řidítka, to tam je a ani matraci do něj, je měkkej ...tak jen pak mamka udělá ze starý záclony síť proti komárům. Tady se bez toho nedá jít ven ...i když co jsem koukala tak lidi tak chodí, ale u nás na zahradě jich je jich je vždycky hrozně. A nevím jestli se můžou takhle malý děti něčím mazat. Od roka jsem něco viděla, ale předtím no nevím.
2. dub 2014 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 já doufám, že budeš sušit hubu a budeš o vodě nebo džusu :grinning:

@muddledgirl je no, beru to jako odměnu za ta leta nervů a peněz co jsou vtahu :grinning:

@janice_opice to máš fuk, já si taky nepamatuju kdo kolik dal atd, musím se pořád ptát jak pako :slight_smile:
2. dub 2014 v 15:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lussi To já taky :wink:
2. dub 2014 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek