• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
holky ještě do toho všeho budu schánět nový mobil, šla jsem ven a na verandě mi upadl, funguje, ale obrazovka sotva ukazuje. Tak jsem z něj vyndala baterku a zitra to zkusím znovu nandat, jestli to bude lepší,pokud ne, holt si budu muset pořídit nový, ale tak nějak už poněkolikáté mám Nokii, tak hledám a už mám na jednu tip, ale kterej blbec vymyslel mikrosimkarty :(, stejnak budu muset na O2.
2. dub 2014 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lussi ja beru Valcu taky jako odmenu za tech 7 IVF a pul mega v tahu a nervy na dranc ;)Kuba je odmena za to 8 IVF :slight_smile:))
2. dub 2014 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@pavlina1976 na ozirani zapomen
2. dub 2014 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
tak jeste kyblik a skladaci matraci do cestovni postylky a je to vsjooo
2. dub 2014 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - teda to jsi dobrá, já začnu objednávat asi až koncem dubna nebo v květnu. Ještě nějak furt nemám ty seznamy úplně hotový :slight_smile:
a ještě chceme jet se juknout na ten nábytek na živo.
2. dub 2014 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb tak já žádnej nábytek neobjednávám, pokojík nezařizuju takže to mám v tomto jednodušší:slight_smile:)No a kupovali jsme akorát postýlku a cestovní postýlku..jinak vše dostaneme..a samozřejmě nějaký drobnosti to je jasný nějaký nový oblečeníčko a tak jsem dokoupili a tu zavinovačku a deku do kočárku a plenky...ale jinak vlastně vše máme, dneka dorazil balík s bezdotykovym teploměrem a teplomerem do vody:slight_smile:) vatovejma tyčinkama a poporodníma vložkama:slight_smile:
2. dub 2014 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - já furt nějak s tím teploměrem váhám, ale asi ho koupím. Ještě uvidím :wink:
2. dub 2014 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb já jsem taky váhala,ale je to dobrý.... sehnala jsem ho právě v akci byl zlevněný z 900 na 600
2. dub 2014 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb tak jsem napsala ředitelce a třídní, že zítra nepřijdu na schůzku tak jsem zvědavá na ten mazec
:cry: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2014 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Cauuuuuuu!!! :slight_smile:
2. dub 2014 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
autor
@pidisek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cháá hele je pidísky :grinning: :grinning: tak co malej už dohání?? už můžete ven?Ty džíny jsou boží
2. dub 2014 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@pidisek máš zrušenej FB?
2. dub 2014 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no co by mohly říct :slight_smile: kor když jsi psala rodinný důvody :wink:
2. dub 2014 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no nic já jsem nechtěla lhát to nemám ráa a rodinný důvody to jsou :slight_smile:))) zítra ráno jdeme na zkousku do tý nový školy:slight_smile:
2. dub 2014 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - tak držím palečky a jakou jste vybrali, něco taky na Břevnově nebo dál?
2. dub 2014 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb jojo taky na Brevnove...jsme drepeli minuly ctvrtek hodinu s reditelem ;)
2. dub 2014 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a pak se o ne nemam.prerazit ;))
2. dub 2014 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@kamisb to je super,že máš kočárek....přijdou nějaký nový...je to bebeto nebo merc....naživo některé vypadají líp než na obrázku...jen mě paní zarazila...že mi říkala,že se mně do žádnýho kočárky miminko nevejde s fusakem celou zimu...to jsem byla překvapená teda...
2. dub 2014 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussi to jo..souhlas....
2. dub 2014 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice půl mega..tolik??
2. dub 2014 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Ty jo..to máš super...ale taky začnu příští týden ....a něco tento..plínky a tak...vanička...
2. dub 2014 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek jejej...nádherná fotka...moc vám to všem sluší :grinning:
2. dub 2014 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jasně 5x80-85 tisíc a 3x15-20 tis
2. dub 2014 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo jak říkám ještě tu skládací matraci
2. dub 2014 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no...v obchodě u nás maj různý monitory..jeden je ten angel care jsou tam dvě desky za 2200.Tak nevim jestli do něj jít nebo koupit t netu Tomyho.....Nevíš za jak dlouho se musí stříhat drápky andulce....? Já myslím,že už by to chtělo,tak s ním asi zítra půjdu k veterináři...
2. dub 2014 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Ty voe....to je děs... my asi 57 000..+ zamražení na rok 6 500...tak to ještě jde...
2. dub 2014 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl těžko říct každý andulíně dorůstaj jinak, my už jsme taky stříhali :slight_smile:
2. dub 2014 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl a kolik máš za sebou IVF? jsem nějaká skleroza
2. dub 2014 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jo tak..já k němu radši zajdu...2 IVF..ale to poslední byla studie...tak jsem dostávala stravenky a místo 11 500 jsem za ICSI platila asi 4500....
2. dub 2014 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no vidiš... a mě pojištovna hradila 3 IVF a za ICSi AH a všechno se platilo a léky doplatky tak ty 3 hrazený stejně vyšlly na 60 litrů a těch dalších 5 jsem cálovala do plnejch
2. dub 2014 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek