• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@muddledgirl - mám no v tom roce 2010 jsme ho koupili a od tý doby je u sousedů.
no chce to koupit kočárek sco největší korbičkou. Když se prcek narodí tak má 50 cm v zimě pak kolem asi těch 74 (myslím) ...+ fusak ...no chcete alespon korbičku 80 cm, ale ono jich moc velkých nedělají no. Ale určitě vybereš neboj, to řeší skoro každej.
2. dub 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb @muddledgirl jo já jsem pro Kubu musela kupovat novej kočár páč se v zimě do toho původního nevešel :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasně no...ten první pokus s 2 ketama vyšel na 40 000 se zamražením na rok 5 500
2. dub 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb bude muset pak jezdit asi v golfáči nebo nikam.. :grinning: :grinning: :grinning: Jo jo já vim,že to chce tak 80 cm
2. dub 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,já vim..to je mazec no..
2. dub 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já proto nemám kočárek s tou pevnou korbičkou, ale ten druhej tip,tam se vejde děcko dlouho a pak se to jen přestaví na sporťák :slight_smile:
2. dub 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo to přesně budu mít ten Hartan přesně tak
2. dub 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jejej..tak to nevím co tím myslíš...pevnou korbičku...
2. dub 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme tohle stylově ... http://detsky-eshopek.cz/produkty/kocarky/kombinovany/kocarek-viki-trojkombinace/1218.html

a pevná korbička je tohle ....http://detsky-eshopek.cz/produkty/kocarky/kombinovany/novinka-model-2013-trojkombinace-raptor-de-luixe-autosedacka/879.html
2. dub 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To zas byla akce dnes....opékaly jsme s kámoškama libové párky...a nešel mi moc opíct...tak jsem ho jedla nedopečený...potom jsem opékala druhý..dost dlouho..pak si ho odložila,že se napiju...kámoška pustila psi a ti mi sežrali párek :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. dub 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha...já právě zkouším hledat ty kočárky..které se mi líbily..ale nemůžu ty přesné najít.... :angry:
2. dub 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já tohle nechala na manželovi, chtěla jsem lehký, skladný, do 10tisíc a aby se tam prcek hezky vešel přes zimu.
2. dub 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj ten Hartan je taky typ takovejhle
2. dub 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo to se mi děje dnes a denně, nesmim nikde nic nechat:grinning: a to máme doma organizoanej gang:grinning:
2. dub 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - tak to já jedině fakt špekáčky, ale ještě jsme letos nedělali,i když se na ně už skoro měsíc chystáme. já jen musím mít hoooodně opečený jinak mi nechutnají. jinak je vůbec nemusím.
2. dub 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jako stejný tip jako mám já? moc holek ho nemá, já ho kdysi viděla u jedný kamarádky a líbil se mi i to, že v zimě dáš prcka do tý "přenosný tašky" doma zapneš a pak jen vložíš do kočárku.
2. dub 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: já je taky miluju hodně opečený...ale ty libový párky...jdou hůř opékat.... :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - my máme 3 hafany, tak sena opékaní či grilování musí zavírat ...nebaví mě je furt hlídat, pak dostanou taky, ale prostě až nakonec.
2. dub 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no však kámoška je pustila...když oni už dojedli...no..já si to odložila,že jsem padala žízní.. :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jako takovej, že to nemá tu pevnou korbičku a dá se tam na zimu právě dobře ten fusak
2. dub 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl špekáčky já nerada
2. dub 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já měla libovej párek..... :grinning: :grinning: :grinning: Jéé..jsem příjemně utahaná...lítala jsem po měste...pak s kámoškou pro ty děti a skoro do sedmi na zahradě..super den.....
2. dub 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ale korbička má jen 75cm, to mi přijde fakt malý ....malej by v tom měl vydržet do března aspon...si myslím ...nevím v kolika měsících si tak děti sednou aby mohli být ve sportáku.
2. dub 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ale příjemně unavená ne?
já z toho včerejška taky, dneska se válím ...zítra budu muset na procházku dneska jsem byla venku jen chvilinku.
2. dub 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jsou malinký oba? Hm... :slight_smile: pak tam je bebetto...ale nevím jaký právě...no ráda bych,aby vydržel no...ještě nekupujem..jen koukáme,že by jsme to měli s kočárkem 10 minut dom no....Jo příjemně unavená právě..ta paní řikala....že mi nikde nevydrží do března...tak nevim...právě se radši poradim....
2. dub 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já taky nejdu každý den ven...ale teď už se snažim :wink: :wink: :wink:
2. dub 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já se taky snažím, ale když se jeden den přežene tak druhej jsem pak většinou doma, ale zítra půjdu aspon do krámku pro zmrzlinku :sunglasses:
2. dub 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no jeden byl myslím 75 cm a druhej 76.
A máš zimní fusak nebo jej dostaneš ...se koukni jak ten je velikej ...ale myslím že min 70cm bude ...většinou se mu dá prodloužit místo na nožičky, je rostoucí ..mě jej kamamrádky na zimu půjčí, takže nevím jak to bude veliký ....abych se pak taky nedivila ...ale tady je na tom kočárku takový jakoby nánožník a udělá se z toho sportáku když se položí a včetně tohohle nánožníku ...jakoby korbička...tak právě se tam pak víc místa. Teda doufám, ale kamarádka v něm odjezdila zimu i s holkou co se narodila koncem unora, tak nám snad taky vydrží :slight_smile:
2. dub 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek