• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@kamisb http://www.krokodylek-tu.cz/products/factorx-nestor-kocarek/ ten by byl lepší,že?

Jo,přesně tak...ale zítra jdu zas s kámoškou pro děti a do banky jdeme spolu....a pak asi s další kámoškou co má tři děti.../takže celkem 5 dětí a Sam :grinning: /,tak to zas bude bugr....ale já už tohle potřebovala...Furt jsem se vyhýbala dětem a teď už na to prdim..
2. dub 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak stejně špekáčky nejsou něco co bychom ted zrovna měly papat ...ale jednou dvakrát za sezonu si dám :slight_smile:
2. dub 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já si příště napíšu všechny typy a uvidíme....ale chtěla bych to už mít z krknu..no..ten kočárek...jo jo zmrzlinka...od zítra zkusím jen jednou denně sladké....Já zatím k tomu nemám nic..a to si asi koupím ty fusaky a tak..já jen myslela,že na zimu budu shánět potom...až budu vědět,jak mimís roste.. :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hm ten by byl lepší už má těch 80 cm, a ten sporták jde pak udělat do úplnýho lehu a jistě bude mít pak nánožník ...tak v tom by jsi podle mě konec zimy odjezdila ...chce to jen prostě teplý fusak.
2. dub 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to víš,že ne....ale 2x za těhu si myslím,že to nevadí...už jsem párkrát měla i salám...a šunku jím taky...no...ale je fakt...že mi je po těhlech věcech těžko,tak to jím moc málo..
@kamisb :wink: :wink: :wink: super...
@muddledgirl - to je jasný, fusak stačí časem ....jen spíš třeba okouknout kde na webu kokik stojí někdy je rozdíl i 500,-
mě to na 1 zimu právě přišlo zbytečný, tak naštěstí mmám nabídku od dvou kamarádek...tak snad aspoň jedno klapne.
2. dub 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - šunku jím taky sem tam, ale salám nee...ale jen proto, že ho nejím ani normálně :wink:
2. dub 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl http://www.detskydum.cz/detail/hartan-topline-s-2010-551901/#zbozi_551938 akorát se všim tim příšlušenstvim teda a ta hluboká to je ta vložná tažka právě co se tam zobrazuje na boku jako příslušenství
2. dub 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyhle tipově jsou podle mě dobrý ...koupila bych kdyby to bylo nutný a pak by jistě šel prodat.
http://www.detskezbozi.com/emitex-fusak-combi-klasik.html
2. dub 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ten je krásnej....já bych na to penízky měla..ale nechci za to tolik utratit no...
2. dub 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak já ho budu mít kompletně vybavenej za 5.tisíc...a jako novej takže není o čem :slight_smile:
2. dub 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no to je ten tip co máme my a janička :slight_smile:
2. dub 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb a v tom hartanu je právě vložná taška do který se to mimino vejde dlouho
2. dub 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je pak jiná :grinning:
2. dub 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb i staškou , fusakem, nánožníkem, náručníkem, sedačkou, sítkou, slunečníkem , pláštěnkou a já nevim čim,takže jsem v pohodě:slight_smile:
2. dub 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@coralin holka o rozhodování vím, moc dobře to znám sama u sebe, taky jsem to neměla moc jednoduchý, věř mi a nejhorší je, že rozhodnout se musíš prostě sama no....každopádně ti fakt moc fandím a držím pěsti:slight_smile:
2. dub 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - právě jak jsem posílala ten tip co máme tak tam ta "taška" je vedle na zemi a myslím že je do nějakých 90 cm. To mi přijde dostatečný ...tak snad to bude ok. Pro toho našehho obříka.
2. dub 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no to je jsem po tom s komplet výbavou skočila všema deseti
:grinning: za měsíc si pro něj jedu :grinning:
2. dub 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no přesně je mnohem lepší než ta hluboká korbička souhlas
2. dub 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj to je krásná cena ...já dokupovala pláštěnku ...sítku ušije mamka. a na ruce nic mít nebudu.
Budou muset stačit rukavice ;)
jinak nás vyšel novej na nějakých 6500,- myslím.
2. dub 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@kamisb no..já bych si našla nějaký použitý...ale zas se bojim,jak by to poštou došlo no..já fakt vůbec nevim...sakra..
2. dub 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no hele ten použitej by to chtělo prostě vidět si myslim....
2. dub 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb asný za 5300 to mám komplet s monitorem dechu a hrací dekou:slight_smile:
2. dub 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb akorát nevim kam ho za ten měsíc dám.-D
2. dub 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek