• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@janice_opice no právě....jedem ještě 24.4. do HK a tam to už rozsekneme..ukecala jsem přítele,ať si vezme volno........ale když si vybereme,tak aby pak kočárek nebyl napadrť,až ho přivezou no...
2. dub 2014 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 tak každý to může mít nastavený jinak:slight_smile:ale jsem ráda, že Ti to vyšlo:slight_smile:
2. dub 2014 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@coralin no.....já měla jen čípky cyclogest místo utrogestanu...je to težký viď,kočí??? A tak už jsi nějak rozhodnuta?
2. dub 2014 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sakra sazka je zase přetížená :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2014 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@coralin - a nemůže mít třeba jen dovolenou nebo být někde na konferenci v cizině?
2. dub 2014 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice právě:( jenže přicházím o čas.. na květen jsem chtěla mít čistou hlavu a zvládnout to v dubnu což se asi nestihne:(
2. dub 2014 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky moc díky za podporu
2. dub 2014 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@coralin No zatím nevyšlo Kačí :wink: . ale je fakt že ten začátek je veeelikááánskej úspěch. Tak samo, že věřím těm dvěma co mám u sebe, že se zahryznou a už nepustí :wink: . Přeju moc štěstí Kačí, ať to roznodneš tak jak je to pro tebe nejlepší :wink:
2. dub 2014 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 uvidíš, že už jsou zahryznutý a zabydlený:slight_smile: moc Ti to přeju a díky
2. dub 2014 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@coralin držím moc pěstičky až do toho půjdeš. :wink:
2. dub 2014 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice zatím zrušenej ale zase zprovozním :slight_smile: zatím jeste úspěšně tajíme na jistých místech :slight_smile:
2. dub 2014 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek to je mi jasny az budete fit tak to odtajnis a to pojede ;)))a co Davidek?
2. dub 2014 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak nam holky drzte palce za chvilku vyrazim s Kubou do te nove skoly
....
3. dub 2014 v 06:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Davídek je super - papá jak o život a myslím ze zdoláme co konce tydne hranici 3 kil :slight_smile: pozoruje okolí aby mu nic neuteklo :slight_smile: uz se tesíme ven, tech 6 týdnů uz je fakt dlouhých..
3. dub 2014 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pidisek Ahoj :wink: , to je dobře, že jste v pohodě a Davídek dohání ségru mílovými kroky :wink: . 6 týdnů nemůžete ven? To ti nezávidím, to je opravdu dlouhá doba. A to je z důvodu, aby nechytli nějaký vir? Vždyť ta váha i pod tři kila je v pohodě ne? Já myslím na ty moje prďolky co mám břiše :grinning: . Tak mě pobolívá jak na ms, klasika. Chvílema víc.....Tak snad se zahryzne aspoň jedno :wink: . Je to sranda vidět jak máš obě ruce plný miminek :grinning:
3. dub 2014 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Jani tak přeju Kubovi šťastné rozhodování :wink: . Pak dej vědět.
3. dub 2014 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno kočenky....
@janice_opice držím pěstičky...
@pidisek to je masakr..fakt nevyjít ven...

@pavlina1976 mně na ms bolelo tak 3.-9. den..... :wink: :wink: :wink: když se zahryzl Sam..
3. dub 2014 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl No právě, že to je nejhorší, že je to jako když to máš dostat, takže v tom aby se prase vyznalo :grinning: . Já jsem dnes 3 den po Et. Minule jsem to dostala na termín, takže jestli nic, tak bych to kolem 9.4.měla dostat :unamused: . Když ne, tak si udělám 12 test, do 14 to nevydržím :grinning:
3. dub 2014 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 každá jsme jiná...ale už druhý týden od transferu se mě motala tak divně hlava a málem jsem zvracela,když jsem cítila uzenou polívku a guláš..mé oblíbené jídlo... :grinning:
3. dub 2014 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
no mě bylo blbě 5 den po ET a pak od 7dne už skoro furt až do konce 15tt ...myslím.

ale fakt to každá máme uplně jinak. Hlavně klid a věřit, že to dobře dopadne.
3. dub 2014 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@pavlina1976 mne nebylo blbe vubec teda bricho na ms tak trochu a hodne jsem prdela :grinning: a mela jsem pak trochu zvysenou teplotu ;))))
3. dub 2014 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 jo akorat v tom 1.trimestru jsem furt chtela spat
3. dub 2014 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Věřím jim na 100% :grinning: . Mám z toho všeho prostě dobrej pocit. Takže věřím, že jsou zakouslý :wink: . Celý tohle IVf je od začátku úplně jiný. Tak snad tu neplatí první vyhrání z kapsy vyhání :wink:
3. dub 2014 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 cece tak ja se ridit timhle heslem tak visim davno na vetvi
3. dub 2014 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - to už jste zpátky z tý nový školy, nebo sedíš a čekáš někde?
3. dub 2014 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb ježiš mě bylo pořádně blbě až tak do 7tt a stačilo mi to to teda..fuj...asi do 16tt...ale jak Jani říkala,že se jí vracej ty pachy...tak mně asi taky..lednici nemůžu otevřít a odpad jsem čistila před pár dny v kuchyni a smrdí mi.... :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2014 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - no mě pachy ještě nezmizely, ale už se mi nezvedá žaludek jen prostě líp cítím a to je někdy fakt příšerný :angry:
3. dub 2014 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek