• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
Snídaně chlebík se sýrem a okurkou...oběd těstoviny se sýrem, okurkou a kečupem...tak jestli dnes vydržím jen s jablkem tak si pogratuluju...ale mám v lednici ještě tvaroh..tak je jistý,že ho spráskám s grankem.. :grinning:
3. dub 2014 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb tak to taky cítím...ale nezvracím z toho zapla´tpánbu...ale včera jsem přišla na to,že mi i smrdí vůně do elektriky...která mi dřív nevadila...no masakr...že? Kámoška říkala,že jí ty pachy zůstaly od prvního děcka...to potěš koště.. :grinning:
3. dub 2014 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Děvčátka teď se mi udělalo ale strašně zle ale fakt hrozně, asi budu blinkat a asi za chvíli. Jedla jsem asi v 9, 30 guláš s těstovinama. Myslíte, že to může být z toho?
3. dub 2014 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Čaute baby,některé z Vás děkuji za srdíčka. A jak se máte,holciny? :wink:
Holky,potřebuju poradit. Dnes mi dr. v CAR předepsal dlouhý protokol. Ale těch informací a otázek bylo zase tolik,ze jsem nejistá. Už sepsal žádost na pojišťovnu,vyplnil plachtu,předepsal pregnyl...
V červnu mám jít na IVF a v květnu mi budou píchat(22 DC) Zoladex. A teď otázka... Ten 22 DC bude teď z dubnové MS? To bude ten 22 DC cca kolem 6.5? Nebo až květnové? Coz z té květnové ten 22 DC bude už začátek června.
Když je dlouhý protokol,jak to chodí? Kolikátý den před stimulaci se picha tato injekce?
3. dub 2014 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 ahoj :wink: , s tvojí otázkou ti neporadím, ale ráda tě tu vidím a držím palce ať se nám tu rozjede zase vlna // :grinning:
3. dub 2014 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 ahoj bejby,tak tak koukám,že už máš bobánky také u sebe,tak moc držím palce,ať to klapne. :slight_smile: :wink: :slight_smile: a jak ti je? Jak se cítíš? Vše v pohodě? :slight_smile:
Nevadí,poradí někdo jinej a nebo zvednu telefon a zeptám se,houby zle :grinning:
Jasný,zase Vám začnu dýchat na záda, ale až v další etapě :grinning:
3. dub 2014 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 cau brouku tak to bych se byt tebou zavolala a zeptala :slight_smile:)))))rada te vidummm..
3. dub 2014 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb ja jsem se kolem 9.30 vratila,Kuba tam zustal na celej den :slight_smile:...
3. dub 2014 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 nakonec jsem přestoupila do Cube a dobře jsem udělala. Monika prostě kouzelníci :wink: . Nechala jsem dát po konzultaci s dr dvě :grinning: . Krásný 5ti denní blastičky, oni totiž vybrali dvě a pak s ptali jestli jedno či dvě :wink: . A dokonce nám zbylo i do mrazáčku :wink: . Tak se přiznám, že jsem trochu víc vyklidněná než když jsem věděla, že je to vždy na nové ivf :unamused: . To uteče jako voda a budeš je mít taky u sebe. Moc na tebe myslím :wink: . Jinak je mi fajn. Až teď jsem si musela lehnout, udělalo se mi tak zle, že jsem to měla tak tak. Skoro jsem blinkala fuj.
3. dub 2014 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 - ahoj, taky jsem měla dluhý protokol se zoladexem.
Už Ti řekli až dostaneš MS že si máš zavolat a objednat se?

Já v září když jsem dostala MS ..jsem volala do CARu, spočítali jsme datum mezi 20-24 dnem cyklu, vyšlo to taky na 22 den. To jsem jela do CARu, pak jsme čekaly na MS ..mě přišla přesně v den kdy v jiný měsíc (30.9.), ale může se zpozdit i může přijít dřív. Pak jsem v první den MS volala do CARu a objednala se na 4 den cyklu (mělo být 3-5den), tak mudr zkontrolovala jak injekce zabrala. Bylo to dobrý a tak jsem ten den začala píchat puregon. pak už to je jako klasický protokol, kontroly 2 po pár dnech, pak OPU a pak ET.
3. dub 2014 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
3. dub 2014 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 kočinko s tím ti bohužel neporadím...já měla vždy protokol s antagonisty od 2 dne ms.. :frowning2:
3. dub 2014 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl tak jsem si na chvíli lehla a je mi o hodně lépe :wink: . udržela jsem to na místě :grinning: . Jdu si dát jogurt se skořicí, medem a mandličkama. Toto začíná brzo :wink: .
3. dub 2014 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pavlina1976 no..i to je možný... :grinning: :grinning: :grinning: kdy jsi měla Etík?Dobrou chuť..
3. dub 2014 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - aha tak to jo ...

já bych se měla jít asi projít když je venku tak krásně, ale já jsem dneska zase nějak příšerně líná :angry:
jo a už jsem volala dětský doktoce tady, tak prý mám zavolat až pojedeme z porodnice.
3. dub 2014 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no ja byla pak na krvi pak dorazila kamoska dotahla pytel s povlecwnim a prosteradlama a mantinelama do postylky....Kuba ted dorazil a od pondeli nastupuje v nove skole.. .ja vyrazim k reznikovi pro maso na nalozeni na gril :slight_smile:
3. dub 2014 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak jeden problém vyřešen, snad mu to v tý škole půjde zase dobře.

maso na gril hm...nás čeká v neděli vymalovat obývák nahoře u tchýně, pomalu se přibližujeme k tomu stěhování :slight_smile: po krůčkách, ale aspon se něco děje.
3. dub 2014 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl To nebude z těhotenství zatím :wink: . Et jsem měla v pondělí. Možná utroš. Jsme narvaný různejma lékama a určitě doznívají ještě ty hormony :wink:
3. dub 2014 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice Tak mu moc gratuluju Jani :wink: . Hmmm grilovačka, to my asi až o víkendu, nebo zítra :wink:
3. dub 2014 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlina1976 no vždyť jo my asi v sobotu jsem SLA koupit maso abych ho pravé nalozila :slight_smile: snad to bude s Kubou OK...aaspon bude MIT normální znamkovani ne body a procenta......
3. dub 2014 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Holky dneska je nějakej divnej tlak
3. dub 2014 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - asi bude změna počasí, říkají ted v bedně že bude pršet...tak se asi mění no.
Drž se...je TI špatně?
3. dub 2014 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no holka dost se mi motá škeble a neni mi uplně dobře..tak radši ležim :slight_smile:
3. dub 2014 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976
@muddledgirl
Ven nesmíme protoze byli predčasňátka a do 3kg spatne drží teplotu tela...
3. dub 2014 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek - v kolikátém týdnu jsi teda vlastně rodila?
3. dub 2014 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - tak to hezky hajej no.
3. dub 2014 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb já myslim, že pidísek v 39 :slight_smile: ale aych nekecala..no jo na 19 jedu pro Kubu do skauta přece jen ješ nevim jak moc bude nebo nebude tma:slight_smile:
3. dub 2014 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek hele,ale v 39 tt už to nejsou předčasnátka ne? od 38 tt se to počítá jako normoš donošené děti ne?
3. dub 2014 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no právě proto mě to zarazilo, tak asi nakonec to bylo možná koncem toho 37 ne? už si to právě nepamatuji.

no v 19h je ještě světlo aspon mám pocit, že včera bylo.
3. dub 2014 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb ja ti furt myslim,ze pidis mela v podpisu 39tt ;)uvidime co nam napise ;)
3. dub 2014 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek