• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@janice_opice - já si myslela, že 38...ale fakt už nevím.
3. dub 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hlavne,ze jsou v pohode :slight_smile:))
3. dub 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jasně to je nejdůležitější.
3. dub 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jooo? Tak hajej.....mně je zas super...možná mi klesnul :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já bývám taky líná....ale teď mám zas energii posledních pár dnů....byla jsem zas venku s kámoškou a na zahrádce v restauraci s dětma....a jsem krásně vyvětraná..to zas budu spinkat.... :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek aha..to jsem nevěděla...tak to je mazec no.... :frowning2:
3. dub 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já se nakonec taky byla projít, ale nějak mě to zmáhá :slight_smile:
nakonec jsem si dala zmrzlinku a koupila si na ráno lučinu
3. dub 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já měla taky zmrku :frowning2: :grinning: jahodovomerunkovou a byla super.... :wink: :wink: :wink: A zítra mě čeká konečně kadeřník...tak se těším..že zas budu trochu upravená těhulka...Kámoši chtěj na výlet na Ostaš....do skal...já nevim no..copak 2,5 km není moc...ale chodit do kopců....Myslím,že to není moc dobrý nápad no..
3. dub 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bože ten pes mi dneska leze na nervy
:grinning:
3. dub 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl já si chtěla dát v Hornbachu dneska točenou,ale měli jenom jahodovou a vanilkovou a to jsem neměla chut
3. dub 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mě dělá problém chodit po rovince, ale pokud plánuješ rodit normálně tak by Ti to prospělo. Teda pokud nemáš ještě furt nařízený "klidové" režim.
já měla twistra od algidy.

ted jsem se hezky vyrochnila ve vaně, zítra jdu na kontrolu do Podolí, tak jsem si musela umýt hlavu a oholit bobinu :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já v uterý měla dvě zmrzlinky v poledne kopečkovou malinu, a pak točenou jahodo-banánovou ....jako mají na Václaváku ve Světozoru :wink: a tu já moc ráda.
3. dub 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: jojo to je správný však je tvoje tak jí pěkně udržuj :grinning: :grinning: no mě posledně naštvalo, že mě neprohlížel spodem :grinning: :grinning: :grinning: a takovou práci mi to dalo
3. dub 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mnááááááááááááámmmmmmmmmmm já mám zmrzku každej den taky ujíždím na ní ted:slight_smile:))))))))))))) ale ze Světozoru jsou vynikající
3. dub 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no to mi povídej, dá to zabrat :grinning: :grinning: .... ikdyž horší je pro mě pravá noha, jak při holení ji trochu zvednout nebo třeba při nandavání ponožky a bot.
3. dub 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
30 tt V tomto pokročilém stádiu těhotenství jste čím dál více nemotorná, může se vám stávat, že neustále narážíte břichem někam, kudy jste dříve bez problémů procháze :grinning: la.--no to už se děje
3. dub 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb přesněěěě s těma nohama je to mooc pěknýý
3. dub 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tý světozorový zmrzce konkuruje snad jen vynikající citronová :slight_smile:
já jsem ten tip co nemá rád vanilkovou ani čokoládovou a vůbec smetanový zmrzliny...já raději vodový ovocný.
3. dub 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :frowning2: :frowning2: :frowning2: chudáčku,ani zmrzku jsi neměla.. :grinning:
3. dub 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi, já se každou chvíli při otevírání dvěří "škrábnu" o to jak kouká ze dveří od zámku (nevím jak se to jmenuje :unamused: )
3. dub 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no v 21 tt mi primář řekl,že placenta se vytáhla...a že klidový režim trvá...ale nikdo o ležení nic neříkal...a já prostě normálně občas lítám po měste...protože mi nic není...ale z tohole mám strach no..
3. dub 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ale od tý doby nikdo nic neříká...takže tak..no.. :grinning:
3. dub 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Jak roste miminko 30. týden těhotenství?
Plod je velice aktivní, nacvičuje si základní pohyby (uchopovací a sací reflex). Neustále šermuje ručičkama, kope nožičkama. Všechny pohyby mají už značnou svalovou sílu, také souhra mezi nervovými podněty a svaly se zlepšuje. Pohyby celého tělíčka a tím i otáčení jsou naopak velmi omezeny, takže u většiny plodů je hlavička již trvale umístěna nad hrdlem děložním, zadeček a nožičky v horní třetině dělohy.

Chááááá tak to jem zvědavá jak bude Valina za těch 14 dní necelých otočená zatím mi přijde, že tam teda dělá kotrmelce strašnýýý :grinning: :grinning:
3. dub 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - hele jestli máš strach, tak bych se na to vykašlala, vnitřní pocit bývá ten pravý.
já bych se do kopce asi nevyškrábala ....stačí mi mini kopeček v Podolí :slight_smile:
3. dub 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl asi bych se na hory vyprdla ..máš vysokej tlak, už je to přece jen zátěž a úplně v pohodě jsi nebyla .....procházku jo,ale lezení po horách teda asi ne
3. dub 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb :grinning: :grinning: mi tuhle někdo říkal, vy jste se sem přiřítila a já: no to ani ne, šla jsem celkem pomalu,ale funim jak sentinel
3. dub 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no..mám ..jsem to říkala i příteli..no a jemu se do toho taky nechce..já jsem říkala,že půjdu ráda na nějaký výlet...ale ne po skalách...kámoši to neřeší...a jejich partnerky neměly nikdy sebemenší problém v těhu...a myslim,že po skalách taky nechodili... :grinning: :grinning: :grinning: Prdim na to asi..děkuju
3. dub 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to náš prcek zas tak moc nesportuje ....asi mus tačí nožičky na hlavičce ...většinou se jen převaluje podle mě z boku na bok. Ale je pravda, že už jsem cítila větší pohyb dole a naopak i skoro pod žebry.

Ona si pak lehne jak to bude nejlepší neboj, bude mít čím dál míň prostoru tak na kotrmelce už nebude místo ...
3. dub 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice souhlasím..vysokej ještě nemám... :grinning: 139/79 ...vysokej je až od 140/90 :grinning: :grinning: :grinning: prdím no...ať si kluci trhnou nohou...hlavně,že jsme na tento týden byli domluvení jít na zahrádku asi 2 km.... :frowning2:
3. dub 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice jsem zvědavá..jestli Sam se otočí hlavičkou dolů.....ale má mrtě času...kdoví..jestli se tak netočí vždycky před kontrolou :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek