IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
3. dub 2014
@kamisb 😃 mno naposledy byla ještě pěkne napříč,ale včera večer teda to byly boule jak když chce vylézt ven přes břicho tak nevím,jeslti se zrovna právě nák neotáčela
kamisb
3. dub 2014
@muddledgirl - kolem půl 6 říkali, že na severu stejně bude o víkendu už pršet. Tak jsem zvědavá jestli jim to vyjde nebo ne. Tady trochu sprchlo kolem 18h.
janice_opiceautor
3. dub 2014
@kamisb ted čtu že v 29 tt má dítko třetinu váhy kterou bude mít zhruba při porodu
janice_opiceautor
3. dub 2014
@kamisb jáá nechci pršeeett chci na Křivoklááttttt
muddledgirl
3. dub 2014
@kamisb no..tak uvidíme no... 😉 😉 😉
janice_opiceautor
3. dub 2014
@muddledgirl ti říkám, já bych se na skály vyprdla..máš vymodlený dítě
muddledgirl
3. dub 2014
@janice_opice však jooo....já na to prdim.....s tím uvidíme....jsem to nemyslela,že třeba půjdu..já jsem posraná strachy...že by se kvůli tomu mohlo něco stát.. 😉
janice_opiceautor
3. dub 2014
@muddledgirl dej si místo toho puding a máš to 😃 😃 😃
muddledgirl
3. dub 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 měla jsem tu zmrzku a malou porci těstovin s mákem a cukrem...ale snažim se...radši jsem nešla do obchodu,abych si nekoupila zmrzlinu..
muddledgirl
3. dub 2014
@janice_opice
@kamisb prý pršení až v neděli... 😉 😉 😉 😉
janice_opiceautor
3. dub 2014
ja to uzeny asi sezeru cely studenyyy
muddledgirl
3. dub 2014
@janice_opice no...dala bych si uzený....a já jsem naučená ho jíst spíš studený,ale když už teplý...tak ne ještě uvařený...to jsem viděla poprvé ve Frénu..že koupí uzený a ještě ho uvaří 😃 😃 😃
kamisb
3. dub 2014
@janice_opice - já měla rohlík s lučinou, ale ještě by to něco chtělo 😞 jen už nic v ledničce není...
kamisb
3. dub 2014
@muddledgirl - tak to já uzený mám ráda teplý s kaší, a my ho krájíme na plátky a dáme na chvíli do trouby na máslo...to mi moooc chutná
janice_opiceautor
3. dub 2014
@muddledgirl
@kamisb ja teda taky radsi studeny a takhle dobry jsem teda dlouho nejedla mnaaaammmm musim mu rict atvmi priste schova
muddledgirl
3. dub 2014
@kamisb hm...my jsme taky vybraní...ta troška těstovin s mákem mě moc nezasytila...a už tu je jen chléb a sýr..zase...ch jo... 😃
muddledgirl
3. dub 2014
@kamisb super tip na oběd uzený s kaší 😉 😉 😉
@janice_opice
muddledgirl
3. dub 2014
@kamisb no oni ve Frénu zas všichni koukali na mně jak na blázna..že to nechci teplý 😃 😃 😃 Nebo teplý mě tolik nevadí...ale oni ho ještě vaří....a to mi teda nejede no.. 😃 😃 😃
muddledgirl
3. dub 2014
@janice_opice to jo...to řekni 😃 😃 😃
muddledgirl
3. dub 2014
@janice_opice
@kamisb v Rossmanu dávaj taky slevový kartičky,jmenují se rossmánek...je to dětský věrnostní program..jsou tam taky nějaké slevy 😉 .http://www.rossmann.cz/
janice_opiceautor
3. dub 2014
@muddledgirl ja jedu v DM baby bonus 😉))
muddledgirl
3. dub 2014
@janice_opice jj..ten mám taky...
kamisb
3. dub 2014
@muddledgirl - jj koukala jsem už taky na to ..přišlo mi to mailem, ale tady je jen Teta...tak se tam chystám pro kartičku, taky mívají sem tam slušný ceny a slevy.
muddledgirl
3. dub 2014
@kamisb jo jo..tu mám taky 😃 😃 😃
janice_opiceautor
3. dub 2014
uz se tesim az se vratim z porodnice a bude to na dverich 🙂
muddledgirl
3. dub 2014
@janice_opice tak to je bomba Ti řeknu...
muddledgirl
3. dub 2014
@janice_opice už tam vidím nás,křečka a ptáčka a mimi... 😃 😃 😃 😃 Ale já se nerada opičim..takže ne....ale je to fakt super...
janice_opiceautor
3. dub 2014
@muddledgirl viiiddd mne se to taky libi jeste tam chybi agamy a andulky 🙂)))
muddledgirl
3. dub 2014
@janice_opice no,tak ty by tam měly taky být 😃 😃 😃 já jsem si říkala,že tam není všechno...ale to víš..těhu demence..no já byla dnes s anduláčkem u vererináře a pán byl moc hodnej a řekl,že to ještě na stříhání není...a já se ptala,kdy asi mám přijít a on,že takhle to nejde říct...taky dobrý 😃 😃 😃
janice_opiceautor
3. dub 2014
@muddledgirl to poznas nebojjj