• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
autor
@muddledgirl oni by se tam uz nevesli asi
3. dub 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no..jak vidíš..tak jsem to nepoznala...přišly už mě dlouhý :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha...hm...tak to je škoda no..že tam nebudou agamky a andulky..
3. dub 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin pořád prde....a co mail aspoň???
3. dub 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Klinická imunologie a alergologie laboratoře

MUDr. Karin Malíčková, primářka
tel. 22496 6341, e-mail: Karin.Malickova(zavinac)vfn.cz

Bc. Alena Seidlová, vedoucí laborantka oboru
tel: 22496 6278, 22496 6638, e mail: Alena.Seidlova(zavinac)vfn.cz
Je to ona?Bych aspoň napsala no... :frowning2:
3. dub 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Drahoušku, jsi hodná, ale já všechny ty kontakty na ní mám.. volám a volám a píšu maily a nic.. už čekám 14 dní ... ona toho má hodně, je skvělá, ale čas mi běží...
3. dub 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no to chápu,že toho má hodně..ale odpověď na mail je otázka chvíle...ch jo... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. dub 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ja jdu chrnet.dneska je ten tlak fakt bidnej...dobrouuu
3. dub 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. dub 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky krasnej vikend my se odebirame na vzduch :slight_smile:
4. dub 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj děvčátka, tak jak se dnes daří? :grinning:
4. dub 2014 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Říkala jsem si jak budu v klidu, že se nebudu pozorovat a to fakt nejde :grinning: . To je nekonečných 14 dní :angry: . Když to nedostanu příští týden tak v so testnu, do po to nevydržím :grinning: . Ach jo. Teď jsem vytírala, myla koupelnu a dopol měla po chůzky a začalo mě tak bolet břicho, až mi to vystřeluje do třísla. Tak věřím, že je to tím, že se už zakousli, zakously :wink: . Jo a každej den škitám..... :wink: Janinka říkala, že jasnej příznak je pšíkání ne :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2014 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 kočko...nic nedělat po Et.....a to myslím vážně....maximálně umýt hrnek..nesprchovat teplou vodou..apod.....
4. dub 2014 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 žádný vytírání,žehlení a pod....Hele já nesměla nic dělat přes tři měsíce a taky se to nepos.... :wink: :wink: :wink: :wink:
4. dub 2014 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 pozorování je normální..... :grinning: :grinning: :grinning: neboojjjj...určo jsou zakousnutý...
4. dub 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl No zítra jsem chtěla vyžehlit :unamused: . Myslíš fakt, že nemám? Zase si říkám, že kdybychom otěhotněly normálně, tak o tom teď vůbec ještě nevíme :wink:
4. dub 2014 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ne nemáš....miminka jsou snad důležitější...to Ti nikdo neřekl...že nemáš nic dělat??? :wink: :wink: :wink:
4. dub 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 no...jenže otěhu normálně a po IVF je podle mě rozdíl...já v 5+4 skončila na měsíc v nemocnici s hematomem..a nesměla jsem nic dělat do 3.měsíce.... a přítel prach neutřela ani nevyžehlil..a co jsem mohla dělat..nic....a to jsem se nenámahala...můj názor by jsme měli být opatrnější...než když někdo otěhu přirozeně...myslim to dobře..fakt se na všechno vyprdni..
4. dub 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 mně dávaly v caru vždy papíry,kde je napsáno žádná koupel.....alkohol, cigarety, vyvarovat se přemíry chladu,tepla....
4. dub 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Jo takovýhle seznam jsi dostala :wink: . Máš pravdu, to vydrží. Je fakt, že mimi je přednější, tolik nervů a v neposlední řadě taky peněz :angry: . Děkuju :grinning:
4. dub 2014 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 jo čiči..fakt......vydrž to.... :wink: :wink: :wink: a kup si třeba čoklid....jeslti nemáš co dělat... :grinning: :grinning: :grinning: nebo zajdi ke kadeřníkovi...na manikůru..pedikůru.. :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Jj to vůbec nezní špatně :wink:.
4. dub 2014 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 :grinning: :grinning: :grinning: mám nový vlásky a zase se úplně rozplývám... :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 nemelo by se vytirat veset zaclony myt okna zehli atd.proste vse pri cem se zatezuje podbrisek.ta prace ti opravdu neutece.me uz neutika od prosince :grinning:
4. dub 2014 v 17:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pavlina1976 - no jen blbni, jak píše @muddledgirl žádný uklízení, žehlení koupání a nic co by prostě mohlo namáhat břišní svaly, teď se prckové zakousávají a ty jím to máš ulehčit a ne ztěžovat....jako ležet se nemá, máš se procházet, ale zase nepřepínat se.
Mě mudr říkala, odpočívat nožky nahoru a denně tak na hoďku na procházku víc nic.
4. dub 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl - tak nový vlásky jo :slight_smile:

dnešní kontrola v poradně v pohodě, cukrovna není a ULZ v 30týdnu 2.5. ...a to bude i kontrola. Tak uvidíme jak to pak půjde dál :slight_smile:
takže teď má měsíc klídeček, jen příští středu jedu do Prahy k praktický mudr a asi na EKG.
4. dub 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb jo jo...hezky mi to vyžehlil...a já si snad koupim novou žehličku.. :grinning: :grinning: :grinning: Tak super...že jste v pořádku...a nemáte cukrovku...já jdu až 18.4.Poměrně to drží ..i když jsem odpadla a usnula.... :grinning: :grinning: :grinning: No holt....tenhle týden jsem furt někde ťapala,tak se ani nedivim....a zítra překeckám přítele ať skočí do masny...snad tam dopoledne v sobotu jsou,že by jsme udělaly gulášek...hovězí... :grinning: No...mně zatím neřekla,že tam mám jít...tak kdoví..třeba čeká..jak se pohne či nepohne prcek..někdo tu někde psal..že čím dýl to EKG tím líp...že někoho hnali jednou..a pak podruhý když se vědělo,že bude císař,tak nevim...a neřešim...ale příště už se teda zeptám.. :wink:
4. dub 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm čičinko...co Ty? Kdybys nebyla tak daleko...tak za Tebou přijdu a i se rozdělím o nějakou sladkost :grinning: :grinning: :grinning: škoda no...
4. dub 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - mě sestra v Podolí říkala, že na to EKG po 20tt.
no já moc neťapkala, ale dneska jsem zase klasicky k.o. --- a dokonce ve vlaku ani dneska nejela podle mě klimoška, tak to bylo ještě horší ...chtěla jsem si číst, ale spíš jsem u toho usínala.
4. dub 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek