• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@sasanka033 Sas, já se tu červenám až na prdelce :grinning: :grinning: :grinning: Hrozně moc děkuji za kompliment, je čest, když Ti vystřihne poklonu ženská!!! Je mi 30, musím se o sebe starat, navíc, až budu mít ty linky, budu vypadat líp. To víš, manža má vysoké nároky, ač nevypadá, vždy měl samé modelky a div né miss, tak se musím trochu otáčet :grinning: :grinning: :grinning: Ale ráda :grinning: :grinning: :grinning:
Já už se v CARu u několika Dr. zmiňovala o IUI a všichni, nezávisle na sobě mi řekli, že budu muset tento test podstoupit. Tam se zjistí, co a jak a jestli třeba můj hlen nezabíjí spermie. Byla na něm teď i @Marke.
Prosím tě a kdy je nejvhodnější doba? V den OVU? No to ale znamená, že bych tentýž cyklus nemohla IUI podstoupit, ne? Musí se přeci při OVU...Já tomu nějak pořád nerozumím...
3. zář 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 hodne jsi me teda pobavila :grinning: :grinning: ja si i myslim, ze to tak i dopadne, proste nekdo prijde na chvili, nekdo driv, nekdo pozdeji...zadnej stres:slight_smile: ale jako fakt vtipna zprava:slight_smile: ja mam teda v sobotu taky nakou akci rodinnou, ale snad se tam nezleju pod vobraz:slight_smile:
3. zář 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no PCT test se proste dela v dobe ovulace, kdy je plodnej hlen, cili tak den pred, ten den a den po, stejne jako kdy ma smysl se snazit cca. no a nevidim duvod, proc byste nemohli naplanovat pekne na ten samej den odber hlenu a IUI, abys tam nemusela dvakrat. ten PCT test je fakt jen ster hlenu z cipku, potom ti klidne muzou hned udelat IUI bych rekla....jakoze me nenapada proc by to nemohlo tak bejt. ale na IUI je potreba vic casu kvuli odberu SPG, odstredivce a zkapalneni spermii..to jen abys vedela, ze to nejni hnedle, chvili tam stravite. i proto by bylo dobry to naplanovat na jeden den.
3. zář 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Holka, Ty jsi chodící encyklopedie, mazéééc! :grinning: Děkuju moc!!!Je mi jasný, že se odběr musí dělat při OVU, ale už jsem nedomyslela, že by se to dalo během jednoho dne. Proto jsem myslela, že udělají test , nekolik dní počkáme na výsledky, oznámí mik verdikt a na základě výsledků bychom se domluvili, co dál. Takže jsem automaticky počítala další cyklus. Jasný, to já si klidně počkám, manža jim dá vzorek.
Jen jsem nevěděla, že budou mít výsledky PCT tak brzy. Klidně tam budu nocovat na lavičče, ale tohle dojíždění je úmorný a to jsem jen z MB...Fajn, zkusím to domluvit, až tam budu volat 1DC, pokud tedy nebude Moňátko v bříšku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Zpětně si vyhledám ten odkaz, co jsi mi posílala na cvičení a začnu... Pořád si dělám srandu, že mám celulitidu, jako bych pašovala pomeranče. Ono to samozřejmě tak tragické není, na koupáku se nestydím, ale zpevnit bych potřebovala, to bezesporu!!! U Tebe jsem zkoukla výsledek . jako ve škole - na výbornou!!!! Takže začínám!

Jinak sraz, já to teda beru šéfe, Prahu neznám, takže si samy rozhodněte, kam a v kolik a já dorazím. Také kouřím, ale jak píšeš, určitě nemám problém jít čudit ven. Přece nebudeme maminkám kouřit pod nos :wink:
Už jsem říkala Michalovi, on mě odveze, není problém... Pobudu třeba jen dvě hodinky, ale ráda všechny poznám.
Teď mám k Tobě tak nějak nejblíž, dělá divy osobní kontakt :grinning: :grinning: :grinning:
Jo, jo, u Dr. dobrý, když jsi mi říkala, že jsi viděla Rožníčkovou, trochu jsem se obávala, vzhledem k tomu, že jsem ještě pořád kopyto a nechám si nabulíkovat všechno, co mi řeknou. Ale když jsem uviděla usměvavou blondýnku, ulevilo se mi! A především, mám tu Tebe, Vás všechny, které jako zkušenější poradíte a nebudete mi tvrdit to, co je jen pro pojišťovnu nejvhodnější :grinning: :grinning: :grinning:

Muck, muck, muck, jsem táááák ráda, že Vás mám!!!!!
3. zář 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 no ja jsem chodici encyklopedie diky osobni zkusenosti, bez ktery bych se teda radeji obesla! :grinning: :grinning: vysledek PCT je asi za 15 minut, oni to soupnou hnedle vedle do laborky, takze je to hned. navic i kdyby byl vysledek negativni, cili spatnej, tak IUI to obchazi, pac dostanou spermie primo do delohy, takze se nepotka s tim hlenem...proste me ted nenapada, proc by to vsechno neslo udelat v jeden den, abys tam nemusela dvakrat,navic kdyz oboji se dela pri ovu. tak snad te neco nebo nekdo pak neprekvapi, ze jsem udelala uplne blbej zaver:slight_smile:

celulitidu ne vy slo vov at!!! :grinning: :grinning: hnus, hruza, ja ji mam snad od patnacti, kdy jsem mela 30 kilo i s posteli, to je proste geneticky dany:( hele ale s tou mojziskou jdi nejdriv na tu rehabku, at te nauci jak se to cvici. ajt to necvicis blbe zbytecne....jinak co ja pozoruju, tak to ma vliv hlavne na zadek, zadni stranu stehen a bricho. a taky ruce kupodivu docela.
ja jsem vlastne taky jeste nikoho z MK nevidela osobne, tak mi to ted prijde takovy legracni a desne se tesim az poznam i ostatni:slight_smile: snad se teda prihlasi jeste dalsi:slight_smile: jinak myslim, ze spousta lidi proste nebude na srazu po celou dobu, ne kazdej zije v praze, ma tri prdelky casu a muze pit jako ja:slight_smile:
no a roznickovou jsem videla, protoze vona je tam proste furt!! ta zenska tam snad bydli nebo ja nevim, des.
3. zář 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 jo a o horakovy od apo slysim prvne, nebo mozna hhani me napada, esli u ni nebyla jednou...?tak poreferuj trochu vic, at vime:slight_smile:
3. zář 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Musím se smát, tedy ten závěr s Rožníčkovou :grinning: Uvidím, zeptám se, líná huba-holé neštěstí! :wink:
Hele, naše mamina je silná, cululitidu má hodně... Já jen určité období, spíš v zimě ale jen trochu, zaplať pánbůh..
Ale je tedy pravda, že pouhá 2 % žen ji nemá. I modelíny ji mají a časáky je jedna velká retuš... To vím velmi dobře, jelikož se v naší rodině modelíny točej :angry: Taky mají pomeranče, taky a koukala bys jak! Takže jsem v pohodě :grinning:
Ale když jsem byla v Tunisu, byla tam jedna češka, mohla mít tak 90kg a nohy hladké jako dětskou prdelku...Tak mi pověz.

To je supr, že pozoruješ pokroky, navíc, necvičíš to tak dlouho...měsíc? Tak luxus... Já kdysi cvičila doma, měla jsem pár cviků z nějakého letáčku. Cvičila jsem denně a upozorňuju, postavička jako ze žurnálu, žádná celulitida, jen zpevněné tělíčko. Je tedy fakt, že jsem měla 48 kg a říkali mi, jak už jsem říkala, ani se mi to nechce opakovat, ale pecka. lespoň mě se to líbilo... :wink:

Sraz určitě klapne, já teda dorazím určitě a holky také, kdo bude moct. Ale jak říkám, vyberte společnými silami místo a hodinu.
3. zář 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Mladá, štíhla, melírovaná, brýlatá blondýnka. Moc příjemná.
Musela jsem jí tedy říct, proč tam jsem, ale pak bezva...Našla folík, pak seděla, koukala do PC. Ptali jsme se jí, co dál a začala mluvit o IUI. Že jsem mláďátko, takže by nejraději chtěla zkusit jemnější kroky a kdyby nic, tak IVF po Novém roce.

Ale jsem radši, když jdu k někomu ostřílenějšímu, to je asi pravda. Ale byla moc milá, to ano... :wink:

Víc bohužel referovat nemůžu, bylo to rychlé...
3. zář 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Jo, ještě jedna věc, moc se pobavila a smála, když jsem jí řekla že jsem tedy nenasadila 2DC Clostík.
Říkala, že je to krásný název a bude ho používat :slight_smile:
3. zář 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Sas, něco jsem ti pinkla do zpráv, mohla bys prosím kouknout okem odborným a říct mi názor? Thank :slight_smile: :sweat_smile:
3. zář 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ja byla u Horakovy ted poprve a za me velice prijemna a mila..pokud to pujde jdu k ni znova..jen se holky vyhybejte Blahovy ..tu fakt nemuzu..
3. zář 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 ..a jak to vubec vis jsem to nikde nepsala :slight_smile:
3. zář 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já ne na 100%, ale pokusím se a to moc ráda. Merlin za mě ok, znám to tam a navíc to mám kousek :wink:
3. zář 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jo a zjistila jsem,ze je to vedouci lekarka na porodnim tak o tom snad neco vi :slight_smile:
3. zář 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh jen hezky pojd..musíš nás pěkně poprskat těhu bacilama !!!!!!!!!!! :grinning:
3. zář 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani to víš, že půjdu a ráda, když nebudu mrtvá totálně :slight_smile: mám tam toho totiž hrozně hodně na ten víkend - jsou dny Marianne, jedu na oslavu narozenin mimo Prahu, jeden večer jdu na takovou akci s kamarádama... Ale teď se znám. Jsou dny, kdy jsem fakt totálně vyšťavená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83
@sasanka033 ..z vás holky začínám mít DEPKU :frowning2: to abych celý týden NEŽRALA abych se k vám vůbec mohla hlásit.. :confounded:
3. zář 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani Jak vypadá Horáková? Minule jsem byla u nějaké silnější blondýnky, cca 40 let a ta byla naprosto faktastická...
3. zář 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh tak uvidíš ráda Tě poznám :slight_smile: ..možná dorazí i Janiii ,ale ještě uvidí co a jak bude :wink:
3. zář 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 jo to bude ona,ale možná bych jí řekla trochu mín ...ale opravdu výborná :wink: a musim říct,že i balzám na psychiku,člověk je vynervenej a ona to z tebe uplně shodí..
3. zář 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Prosím tě, naprostý klídek...Jak já říkám, jsem ženská - krev a mlíko...Mám 58 kg, takže žádnej hudeňour nejsem. Hlavně neblbni, nejdeme na molo, jdeme příjemně pokecat, dát si dvojku a vylít si osobně srdíčka.
Však máme do jedné stejný cíl - mít děťátko...Kdybych měla mít smlouvu s ďáblem za předpokladu, že najednou budu mít 90 kg, ale budu mít mimi, tak se fiknu do prstu a okamžitě podepisuju...Zkrátka, neřeším nic - kila navíc...

A Sas mě viděla v přítmí, sama dobře víš, jaké šero u APO je...Ona to zase taková hitparáda není...Mám velký frňák, no a co...Víš, co mi jeden týpek řekl na diskotéce? respektive piškotéce? V největším rozpuku? to se holky pobavíte...
Takhle tančím, pořád po mě koukal hezkej kluk, tak já hrdopýšek, jak se mu asi líbím, tak jsem se kroutila jako žížala v křeči.
On přistoupil a šeptá mi do ucha: "Ty vole, Ty máš rypák, že bym mohla šňupat lokomotivy" :grinning: :grinning: :grinning: teď už se směju, ale tehdy??? Celá rudá jsem utekla...Tuhle větu v životě nezapomenu a s Michalem jsem o tom mluvila, že bych ráda plastiku. Řekl mi, že mi zaplatí cokoliv, ale plastiku nosu ani náhodou. je to prý má dominanta a pokud bych chtěla zmenšit nos, tak mě už nechce...

Takže takhle k tomu přistupuju..
Hele, každá máme něco, ale nejdůležitější je, že jsme pro naše chlapy kočky...Ten můj mi říká, že jsem jeho modla :wink:
3. zář 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hhani Počkej, počkej...Já byla dnes u Horákové...Ta je mladá a štíhlá...Tu nemyslím...Myslím takovou silnější-starší oproti Horákové...Ta byla vynikající...Ovšem Horáková samozřejmě také...
3. zář 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 nooo tak to je teda pecka :grinning: :grinning: :grinning: ..Jen neřikej,asi začnu mít ještě větší komplexy :wink: ...ale jo bude fajn takhle sejít a pokecat s někým kdo je na tom stejně...začínáme se tady pěkně stmelovat a to je moc fajn a je hrozně smutný,že takový fajn ženský mají takový trápení a neni nám dopřáno :frowning2: ...
y jooo já mít 58kg tak si pískám...jak jsme ted byli naposledy u té Horákové tak ona se ptá:"Kolik vážíte?..a já 69kg a má drahá polovička seděla vedle a řiká:TOLIK????? ..tak jsem nevěděla jestli ho mám zabít nebo co,uplně mě polilo horko :fearful: .. a dr. řiká já vážit tolik tak si pískám :slight_smile: ...Naštěstí mi potom vysvětlil,že chtěl jen odlehčit atmosferu a miloval by mě i kdybych se kolíbala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pavlina1976 ahooj mám po NT screeningu, jsme v pořádku ale ještě kvůli veku absolvuju dobrovolně jeden... Jinak se cítím tak nějak normálně... Jen uz nezapnu kalhoty :slight_smile: :slight_smile:
3. zář 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 Horáková a štíhlá? ..no tak 80kg má .. :confused: ty jo tak nevim,ale ještě jsem ted koukla do diáře a opravdu jsem byla u Horákové..
3. zář 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani no ja to nevim, ja to asi s nakou dr. spletla a vono se to takhle vyvrbilo :grinning: nebo nepsala jsi to na diskusi o apolinari? obe se tam obcas vyskytujem. no ja nevim kde jsem to vzala:slight_smile:
@monyna83
jinak holky, ta co o ni mluvi monyna je podle me malkovska:slight_smile:
helejte vobe jste prdly, ja mam taky asi 70 kilo prave, pribrala jsem plizive a nenapadne 10 kilo za tri roky a nehnu s tim. takze hani vubec neblazni, monyna me dneska videla v bunde, ja nevim co videla :grinning: :grinning:
@monyna83 jo a hele k tomu nosu - JA mam nejvetsi nos, mne se do zakrytu vejdou aspon dva lidi!:slight_smile: mam vobrovskej zidovskej nos:slight_smile:
@brsh jasnyyyyy, ty mas ale aspon narok bejt mrtva, ja padam ted s tim pocasim zas na hubu uz v deset a to nejsem v tom!:slight_smile: hruza, to nevim co bude delat pak:slight_smile:
3. zář 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh je fakt, ze merlin je i kousek od apolinare:slight_smile: ja to mam z vrso taky kousek...
3. zář 2013 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj babenky, jsem se tu teď dobře nasmála těm vašim srovnávacím komentářům, bez debaty jste všechny kocouřice a mě teď teda dost mrzí, že jsem z druhé strany republiky a nemůžu dojít, bo já teda umím popít a posedět, taky dost dobře :grinning: :grinning:
Doufám, že pak sem každá napíšete nějaký postřeh, aby jsme my co se nemůžeme zúčastnit, se závistí neukousali :wink:
3. zář 2013 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 jinak hezké fotky z dovošky sasy, je vidět, že si to někdo pekelně užil .......akorát to s tou prací mě mrzí, kór když se ti tam tak líbilo a bylo fajn, ale jak psali holky vše zlé bude pro něco dobré, takže si to střihnete s jančou stejně, místo rozčilovaní s prací bude bejby do kočárku a basta :wink:
3. zář 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 nazdaaaaaar, kde se nam toulas?! jak se mas? co je novyho? no ja vim, ze jsi z naky desny dalky:( ale treba budes mit zrovna cestu ten vikend do prahy, co?:slight_smile:
4. zář 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek