• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@kamisb protože někde v 8. 9.měsíci se tam valit nechci..jelikož tam chodí všechny drbny..co jsou v okolí mého bývalého bydliště a kde bydlel tatínek a mé práce... :grinning: :grinning: :grinning: To máš kočííí asi tím tlakem.....já už vlakem dlouho nejela ...pojedu až 24.4. na to 4D....A zítra do Lidlu..konečně...a přítele,když by nespal..pošlu pro plíny do DM...a vlhčený ubrousky....
4. dub 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děvčata, tak teď jsem hoďku ležela na gauči a říkala jsem si, že nic zvláštního necítím. Teď jsem vstala a pěkně mě začalo bolet v podbřišku :wink: . Věřím jim a ulehčím :grinning:
4. dub 2014 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 ahoj Pavlinko, tak to jsou hezké příznaky i to, že už se ti trochu zvedal kufr :grinning: i když na nich samozřejmě nezáleží tak jsou fajn a klidně si štukej o sto šest, ale jsem za jak holky, těch deset dní do testu rozhodně všechno počká takže radši relaxuj, polehavej, prochazkuj a papej samé dobrotiska, protože dvojčatka potřebují vědět, že tady se vyplatí zabydlet na devět měsíců :wink: :wink: to víš už tak malé a tak rozmazlinkane :grinning:
4. dub 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl teda a jaké nové vlásky máme?
4. dub 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak další cukrovka v pořádku odskrtnuto :wink:
4. dub 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl to jo, a před 14 dny tam měla první, prý byla týden na dovče, psala kámoška...
4. dub 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoj Martinko :grinning: . To víš, že se přeci jen pozoruju. Ale je fakt, že bych řekla, že to zatím vypadá nadějně :grinning: . Máte pravdu, to žehlení týden vydrží, než budou pořádně zabydlený :wink: . Dvojčátka, ty jsi vtipálek, to by byl mazec Marti :grinning: . V so udělám test, jestli teda dřív nepřijde mrcha :angry: . A v po bych šla na krev. Ale příští so. To čekání je nekonečné :angry: . A co ty? Jak se máš?
4. dub 2014 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 špatně se to popisuje..je to taková jemná červenofialková barva...a do toho orámovaný obličej jahůdkovými pramínky...moc hezký.... :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin bych ji zaškrtila,kdybych potřebovala něco nutně pořešit...
4. dub 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - já teda nežehlila a nevěšela prádlo na šňůro co máme venku celá 1.trimestr. MOžná trochu přehnané, ale pro jistotu.
4. dub 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak jsem zblajzla "svou" první krupicovou kaši ...no asi to nebylo úplně jako od maminky, když jsem byla malá, ale šlo to :grinning: :grinning: :grinning:
snad se po tom nepo .... :sunglasses:
4. dub 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ty si taaak hodna ze se rozdelis :grinning:
4. dub 2014 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 - jj další položka na seznamu škrtnutá :grinning:
tak ještě za 4 týdny velký ULZ a pokud bude prý vše ok, tak ani nebudu muset na tu magnetickou rezonanci.
4. dub 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb není přehnané...ty miminka jsou vymodlený..... :wink: a bacha ve třetím se taky nemaj mýt okna , vytírat a luxovat.... :grinning:
4. dub 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mňam....řeknu příteli ať uvaří k snídani...i když on dělá hustčí..tak si asi udělám sama..já mám ráda řidčí..
4. dub 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. dub 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - že by? no já se chystám na okno v kuchyni ...ještě mám pár dní do konce 2trimenstru :slight_smile:
vytírám mopem ...takže to je asi ok, a lux má naštěstí na starosti manžel ....i když se teda potkají tak jednou do měsíce jen, ale co já to ještě těch pár měsíců přežiju :sunglasses:
4. dub 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem k.o. jdu spinkat ....krásnou dobrou noc :wink:
4. dub 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hele já nevim...jestli to bylo kašlem nebo tím,že jsem umyla dvě okna..ale potom mě slezla ta placenta dolů...tak už na ty okna kašlu....až před porodem.. :grinning: Tak jednou do měsíce.. :grinning: :grinning: :grinning: Dobrou noc kočí...
4. dub 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tu nějaká kadeřnice...? :grinning:
4. dub 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to mi nějak uniklo k čemu ta magnetická rezonance?
4. dub 2014 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak to zní dost odvážně a cool na romanticky obraz maminecky v očekávání :grinning: :grinning: ale k tobě jak tě známe to určitě šedi dost :wink:
4. dub 2014 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ahoj Kaci vidím, že furt nějaké kompilace :angry: sice chápu, že i oni mají nárok na dovcu a tak, ale zase když je něco takového zásadního kdy by ti měla začít celkem velká, zásadní léčba, tak to má nějak řešit, nechat potřebné informace pro zástup, nebo aspoň hned začít řešit jak nastoupí a zvedat telefony!! No mrzí mě to holka, tak snad se to brzy vše na dobré obrátí :wink:
4. dub 2014 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 no asi jo..... :grinning: Ale já jsem živel a jde to ke mně ...si myslím....byla jsem nějakou dobu blond...ale jak mě kadeřník před asi 9 měsíci viděl...tak hned že půjdem do zrz...pak jsem měla červenou s tmavýma pramenama kolem obličeje....Mně by se i líbila na léto ta samotná jahůdková....ale to by mi asi neschválil vzhledem k tomu,že budu pak rodit... :grinning: :grinning: :grinning: Jinak jsi to napsala asi tak,jak já to cítím.... :grinning: :grinning: :grinning: Ten podklad není tak odvážnej..
4. dub 2014 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no žádný mazec holka, počítat se s tím hold musí a věřím, že bys to zvládla levou zadní jen ten prvotní šok je větší a pak už je to jen legrace :wink: :grinning: ale chápu jak to myslis, my budeme taky dávat dvě pokud se teda vůbec zadari a říkám pokorně, že nám jedno bude stačit a druhé uchycení pošlu nějaké další snažilce co to potřebuje :wink: čekání je hrozné, ale už ti to utíká holka, i když se ti to asi nezda :sweat_smile: už jen týden a pak budeš čekat jen dalsich devět měsíců :grinning:
Já se mám fajne už třetí den natírám posezení na terase, tak jsem k.o., dnes tu byly i kolegynky z práce tak jsmekkrásně pokecaly, akorát mě nějak zlobí spodek, tak jen doufám, že je to něco k tomu utrosi a né nějaký zánět nebo výtok, to by mě fakt jeblo, nikdy jsem na to netrpěla a teď by to přišlo v tu nejhorší dobu :angry:
4. dub 2014 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak to je krásná barva, to nevypadá zas tak bláznivě :wink: jinak tě vidím na podobnou krevní skupinu jako já, taky jsem měla na hlavě kde co i uletovky, nejvíc jsem byla spokojena když jsem měla přes hnědé kratší mikádo pod uši kolmo přes hlavu blond pruh ostříhany na dva centaky a on tak krásně stál sám, kolegynky mi říkaly hribatko :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2014 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 Ty jo..tak to musela být pecka...teď člověk na mateřský si vlastně na tu hlavu může dát cokoli...i když lidi by asi koukali..ale na netu jsem zadala červené odstíny vlasů a vyjel mi odkaz s barvama....zelené, růžové,oranžové....modré...no všechny bombastický.... :grinning: :grinning: :grinning: Jen se střihem se nedá extrémně něco dělat.......mám kudrlinky...no ale už jsem byla taky asi dvakrát na hodně krátko...naposled asi ve dvaceti...a to mám odstáty uši a kudrliny :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2014 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 No to teda Martinko. Nestraš s problémama se spodkem :unamused: . Budeš zdravá jak řípa a připavená pěkně otěhulit :grinning: . To je pravda už za 7dní testnu :wink: . Ale stejně příští týden mi má přijít mrcha, tak to víš to budu lítat na záchod každou hodinu koukat jeslti jsem to nedostala :angry: . Takovej ten pocit, ty jo tak teď jsem to určitě dostala to známe všechny že :grinning: . Mě dnes ve čtyři ráno tak bolelo břicho ale fakt hrozně, tak jako až pálilo...Jsem nevěděla jestli je to na sr.....ní, nebo co :grinning: :grinning: :grinning: . Tak doufám, že je vše OK. Tak se opatruj Martinko a žádný choroby prosímtě!!!!! :grinning:
5. dub 2014 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko děvčátka :wink: . U nás dnes sluníčko nesvítí, ale je teplo a neprší :wink: . Místo žehlení se pojedu asi podívat na kytičky. To je moje :grinning: . Psala jsem Martince, že mě ve 4 ráno tak bolelo břicho, že jsem nevěděla jestli to je na ka.....ní nebo co. Úplně to až jako pálilo. Vypadalo to, že to dostanu asi hned :grinning: . Tak uvidíme no.
Krásnou sobotu :wink:
5. dub 2014 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek