• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@muddledgirl - no nemyslím si že by Ti slezla domů, spíš se prostě nevytáhla nahoru, ale když už je to lepší tak buď v klidu.
5. dub 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - jak jsem měla kdysi vrostlou tu placentu tak tím se zjišťuje jestli je zase nebo ne a jak hodně.
Nejdřív říkal, že ji pro jistotu uděláme a teď že počkáme na výsledek ULZ. Tak uvidíme no.
5. dub 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já myslím,že tenkrát slezla...jinak by mi to přece doktorka řekla dřív...já jsem v klidu...jen říkám,že na ty okna prdim... :wink:
5. dub 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 čau čiči..hezky pohlaď bříško :wink: :wink: :wink:
5. dub 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - oni ji oprávě moc dřív nekontrolují ...nejdřív se pozná jak je položená kolem 16tt, ale nejlíp právě až v tom 20tt.
ale to je fuk, hlavně že není úplně dole...
5. dub 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha..tak to já nevěděla :astonished: :astonished: :astonished: tak tam třeba byla furt.. :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mě právě mudr na tom 1.trim.screeningu řekla, že je na přední stěně, ale musíme počkat aspon do 16tt spíš do 20tt ..aby se dalo přesně říct kde pak bude že jak je ta děloha nejdřív menší tak že je skoro všude.
5. dub 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo tak...tak to jo :grinning: :grinning: :grinning: Co budeš mít dnes k obídku...? Já mám chuť na pohár... :grinning:
5. dub 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - manžel mi vyndal z mrazáku rybu (tilápii) tak si ji asi osmažím jen s bramborem nebo s br. kaší :slight_smile:
tak pohár hm....ten bych si dala taky.

Tak obývák u tchýně je vystěhován a dneska se vymaluje ...další krok bude hotový :wink:
5. dub 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no tak super...u nás ještě není lino ani koupené..dnes tu leje...fujjj...přítel bude dělat guláš..já ho mám ráda z libového a on zas koupil přední..je to prorostlý jak sviňa..já pak to maso nemusim..tak si dám pár kousků a omáčku ..no...a v jednu jdem do Lidlu..maj tam kuřecí prsa zlevněný,zeleninku...balkán...mňam...takže šopák to jistí...a mají tam i dobré sladkosti... :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já si včera koupila na ochutnání fidorku tu višňovou tak jsem zvědavá jaká bude, snad mi ji někde nesní.
Tady zatím neprší, ale je pod mrakem, ale je pravda, že tady toho dsště není nikdy moc.
NO nic jdu si oškrábat brambory a udělat si ten oběd ...zatím pá a ať vám pak přestane pršet když pujdete nakoupit.

Jinak mi doktor včera nepřepsal ty vycházky, tak buď ráda, že je máš v kuse. Prý mají být správně takhle rozdělený. Ale co ten měsíc a půl už to nějak vydržím. Já to počítala a pokud se to bude furt brát ten TP 7.7. tak bych měla 26.5. nastoupit na mateřskou.
5. dub 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb wau...fidorku jsem nejedla tisíc let...miluju kokosovou.....Jsi hodná...my šli po jedné....

Cože on Ti nepřepsal vycházky? Ty vogo..je to úplně jedno jak jsou...nejsem jediná kdo je tak má....Proboha co to máš za doktora..no,mně je psal doktor v CARU....No, my se s doktorkou bavili o tom,že jsem žádala o prodloužení nemocenské a říkala,že mě pošle 8 týdnů před termínem....tak jsem ráda...že o to snad nebudu muset škemrat..ale asi mi to bude jedno..protože se už asi ani nehnu...
5. dub 2014 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - prý to takhle od nich chce sociálka či kam to posílají. Že to změnit nemůže. Asi spíš nechce mít problémy.
Mě v CARu nejdřív napsala sestřička taky 6 hodin odpoledne. Ale jak jsem byla týden v práci tak pak když mi to vypisovala jiná sestra, tak říkala, že 6 hodin v kuse dát nesmí, že mají nějaký předpis. Tak hold mám smůlu, ale je pravda, že mě to zas až tak moc nevadí.

tak fidorku tu já mám tak 3x do týdne, já mám nejraději tu červenou - hořkou.

Já chci na mateřskou těch 6 týdnu dopředu.
5. dub 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb To je blbost kočko....Ale za to Ty nemůžeš...hodně těhotných má v kuse....Tak jedině,že by to změnily od ledna..nevím no.....To je smůlu...tak hlavně,že Ti to nevadí....

Jo, proč chceš šest týdnů..je lepší mít osum ne...když už pak nebudou vycházky?
5. dub 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no sice to je jen 14 dní, ale o to pak bude jakoby kratší rodičovká ...a tak o pár korun víc měsíčně :slight_smile: ale ono půl měsíce asi moc rozdíl neudělá. Ale stejně uvidím spíš v tom jestli se bude šoupat s TP nebo nebude. Snad v tom 30tt bude něco už doktor "tušit" nebo jestli pak až na další kontrole.
5. dub 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo tak...tak to mi je jedno.....já budu mít peněz víc takhle.... :wink: :wink: :wink: To jo....bůhví jak to bude viď.....s tím porodem... :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam taky vychazky napsane v kuse akorat mi jsou na hovno :grinning:
holky kdyz se odchazi na materskou z nemocenske tak je to vzdy tech osm tydnu pred terminem porodu?
5. dub 2014 v 17:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - no prý si můžeš vybrat jestli 8 nebo 6. Ale někdo zase tvrdil, že 6 týdnů ....tak nevím ...ale prý si můzžeš vybrat cokoliv i mezi.
5. dub 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm 6nebo 8....mně doktorka řekla,že půjdu těch 8 a já chci..můžu se dovalit aspoň pět minut na zahrádku restauračky...mám to pět minut za kámošema... :grinning: :grinning: :grinning: Už jsi 20 tt..to je super...a víš něco víc? Chtěj Tě tam až do porodu?
5. dub 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm a nemusím řešit čas... :grinning: Nehledě na to,že s kámoškou můžem aspoň pak oslavit někde na zahrádce narozky..i když já tak max..s malým pivem...ale to mi neva :grinning:
5. dub 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ted jsem tu do konce 24tt urcite pak uvifine ale nechteji mi asi rict na robinu ze tu bufu do porodu.js to ale dam.jen at jsme oba ok.
5. dub 2014 v 18:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl joo pivinko byvh si taky dala :grinning:
5. dub 2014 v 18:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm nemusíš být kočičko...opravdu ne....tu dceru od známý taky pustili....leč my se nekámošíme...její mamka je byvalá přítelkyně mého tatky...vím jen,že ji zašli...a v 27tt už určo byla z nemocnice..měla ležet a blbka prý neleží...tak to já nepochopim....to už o jedno mimi přišla..bych jí dala facku....fakt...To oni by Ti o podle mého řekli,kdyby věděli,že tam musíš opravdu být...Nevadí,když se ptám? Oni Tě tedy taky šili? Nebo Ti to rozehnali kapačkama...
5. dub 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm jestli nechceš, neodpovídej..ju :wink:
5. dub 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl hrozne me ty tve otadky serou ale co nadelam :grinning: :grinning: :grinning:
chteji me urcite zadit ale mam u placenty malinky hematom tak to zatim.nejde.no uvidime jak se to vyvine.jsem smirena ze tu zustanem. :wink:
5. dub 2014 v 19:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm jo tak...to jo......tak to jsi dobrá....máš moji poklonu...ale pro mimísky se musí vše zvládnout no.....Ty si užíváš fakt...tak dlabej aspoň sladkosti....Já si to taky říkám...než mě přijdou na cukrovku..takže tu mám zmrzlinu,šlehačku, ovoce,jahody.... :grinning: :grinning: :grinning: Určo tam máte nějakou lednici pro pacientky..tak popros manžela nebo přítele,ať Ti nějakou mňamku donese..já na pokoji taky vytvářela ovocný saláty, šopák a tak..ty byly ze mně hotový...sestry a i doktoři čuměli..když přišli náhodou krom vizity...co tam všechno nemám...nůž,miska....struhadlo :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl teeeda jahody se slehackou mnaaam :grinning:
5. dub 2014 v 19:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm popros,ať Ti někdo donese... :wink: Já bych donesla...ale jsi hrozně daleko bohužel :frowning2:
5. dub 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl pulku by si cestou zblajzla :grinning: :grinning:
5. dub 2014 ve 20:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm to ještě před cestou... :grinning:
5. dub 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek