• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@muddledgirl na posilnenou ze :grinning:
ja si ted dala rajskou s knedlickem :wink:
5. dub 2014 ve 20:42  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@beryltm no,já měla guláš...a nějak jsem ho nestrávila... :frowning2: V 16tt a teď...asi ho fakt už přestanu jíst... :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2014 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl no to je pravda s kudrlinkama se moc kouzlit nedá, to je takové specifické samo o sobě, ale na mateřské je stejně nejlepší mít dlouhé vlasy, supnout to do culiku a padit na hřiště atd. :grinning:
5. dub 2014 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 já to vždy mám tak,abych udělala culík...od té doby co jsem se společně s kámoškou byla schopná dvakrát vylepat dost hodně... :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2014 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 jsi hodná Pavli, to víš, že se modlim, aby to nebylo nic blbyho, ale je fakt, že dnes už to tak moc necítím, navíc teď vysazuju utros a čekám MS a mooooooc doufám, že na dlouhou dobu posledni :wink: nemůžu ani uvěřit, že už koncem týdne si zase budu pichat injekce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tobe holka taky žádná MS nepřijde tak nic nečekej, ať nejsi zklamaná :grinning: :grinning: tak snad bude dnešní noc lepsejsi
a bez bolení a mimusko at se pěkně přicucava a nepustí :wink:
5. dub 2014 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@martas14 a jake je kočko? A kdy už na to jdete....už docela brzy,ne?
5. dub 2014 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 tak jsi to zrovna napsala současně..tak to je super,že tak brzo.... :grinning:
5. dub 2014 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl já měla na krátko tak na základce, pak zas dlouhé maxi až do svatby, pak nový začátek, takže smik na mikado a to každou chvíli jinak dlouhé, ale v těhu už jsem to nechala radši na ten culik nebo vycesu vysokej drdulek a valím :grinning:
5. dub 2014 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl JoJo příští víkend už snad začneme na ostro, můj už z toho má nervy chudák...
A co zítra vařís hoď mi nějakou inspiracku?
5. dub 2014 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb aha tak ať už s utz nebo rezonancí, hlavně ať ji nemáš přirostlou holka, už si žádné další otravovani nezasloužís :wink:
5. dub 2014 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 já asi v sedmnácti a devatenácti....na hlavě byly jen krátký kudrliny...no děs....nejdelší jsem měla tak do devíti let..../po bradavky... :grinning: :grinning: :grinning: / a od tý doby mi tam vlasy nedorostly...protože přes veškerou péči jsou suché a lámou se....tak je stříhám já nebo kadeřník.... :grinning: :grinning: :grinning: Zase jsem si musela něco na vlásky odnést...je to něco jako vosk..ale ne tak mastné a ještě mám objednanou regenerační pěnu...a novou žehličku na vlasy z netu :grinning: :grinning: :grinning: Maxi dlouhé jsem vždy chtěla..ale nikdy neměla..milionkrát jsem přšemýšlela o prodloužení...ale je to už moc umělé na můj vkus...Přítel bude mít guláš....dnes si ho víceméně vařil..já ho jen dochucovala a pohlídala.....no..já to jíst nebudu..neb jsem zvracela po něm....Tak mám tam rýži tuňáka....rajčata,okurky..tak asi to smíchám všechn dohromady... :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2014 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martas14 jinak na programu je šopák třeba..tak si možná udělám mísu k obědu..asi...a k snídani...tam mám chleba s marmeládou nebo medem....protože šunka a sýr plátkový už mi leze ušima...po salámech a paštice je mi dost těžko..od těhu...tak to skoro nejim... :wink: :wink: :wink: Jinak jsme včera měli nudle s mákem...ale to moc lidí nejí.. :grinning:
5. dub 2014 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martas14 Jé tak to to uteklo. Tak hodně štěstí Martinko. Budu držet všechno co mám holka zlatá :grinning: . Věřím, že na testu budou // a jen na tu vlnu hezky naskočíš :wink: . Bolí mě břicho tak nějak na menzes :unamused: . Věřím, jim, že je to tím jak se hezky zabydlují. To víš na tak dlouhou dobu si musí udělat pohodlíčko :grinning: . Já zítra vařím roštěnky s rýží :wink: . Ten týden bude nekonečnej, v so testnu, dýl to fakt nevydržím :wink: . Hodně ukáže středa, to mám termín ms :wink:
5. dub 2014 ve 22:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@muddledgirl jo tak já je mám teď slušný tak patnáct centaku pod lopatky, roste mi to rychle a to plná délka, bo v těhu což je dva roky zpátky, jsem měla krátkou ofinku, což teda nebyl moc dobrý tah si ji nechat ostříhat :grinning: :grinning: jinak teď po zimě je to s tím lámáním vždy horší, ale dostala jsem teď novy gliss kur proti lámání a fakt doporučuji u mě to teda zabralo super ...
5. dub 2014 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl tak nudle s mákem bych rozhodně mohla mnam :grinning: akorát můj by mě za takový nedělní oběd moc nepochvalil :grinning: :grinning: musím jít prolustrovat mrazak
5. dub 2014 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 kočí..na mé vlasy gliss kur..ne..já používám profi věci na vlasy...mám je fakt suché..i s dobrými přípravky..ale jsi hodná.. :wink: :wink: :wink: :wink: Dřív jsem ho používala....nejhorší je barvit si sama vlasy těma sračkovýma barvama z drogerky..někomu to třeba s vlasy nic nedělá..ale nám kudrnáčům ano a hodně :grinning: :grinning: :grinning: Já mám dodnes ráda dětský jídla...a přítel sní vše..takže je to super..kromě něčeho super zdravýho...... :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2014 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 mně se hrozně líbí písnička od Xindla blondýna..jsem na ni úplně ujetá..stejně jako na šrouby a matice.... :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2014 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 my to máme dobré..máme tam zmrzlinku :grinning:
5. dub 2014 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl to my taky jednu vanicku vajecneho likeru co zbyla z loňska :grinning: my to používáme do ledové kávy přes léto, ale to už asi nebude ani jedlé :grinning: no v každém případě to my s obědem nepomůže, můj taky sní všechno, ale jako nedělní by určitě chtěl něco vydatnejsiho, ale vůbec mě nenapada co jako z toho co mám doma:slight_smile:
5. dub 2014 ve 23:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl toz blondynu neznám, musím si to zítra pustit :slight_smile:
5. dub 2014 ve 23:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl no je fakt, že ty pravé kudrliny jsou asi náročné dost ....já mám kadeřníka chlapa a tam za barvu nechávám tak 1400,- což je taky hnus kor z mateřský že :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ty jeho šampony co jsem si brala na zkoušku mi moc dobře nedělaly, já celkově nic krom elsevu na barvené vlasy mít nemohla jinak se mi to mastilo šílené, ale teď se mi to možná nějak změnilo a tento jsem dostala, tak že zkusím a zabralo mi to super, tak jsem zatím spokojená
5. dub 2014 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 jo tak to chápu...já taky nevim co budu jíst... :grinning: :grinning: :grinning: asi si udělám bramborovou kaši a k tomu tuňáka z konzervy :grinning: :grinning: :grinning: To je kombinace ,co??? Ty jsi taky noční ptá...Děcko vstává později nebo jsi zvyklá málo spát...?Ta písnička je dost ujetá....ale je to asi barbína...hodím Ti odkaz za chvíli
5. dub 2014 ve 23:33  • Odpověz  • To se mi líbí
5. dub 2014 ve 23:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 jo jo.....sušenky fakt...melíry mi sllušely..a to jsem chodila jen jednou za půl roku...protože jsem myslela,že mi vypadá celá hlava ....já chodím teď taky k chlapoj a vždycky se tam dobře bavim.....no...já nikdy pravidelně nechodila...teď jsem tam byla 3x...ale za třičtvrtě roku...platím za barvu a střih 1150,-....ale zas mám fakt zdravější vlasy než dřív....... :wink: :wink: :wink:
5. dub 2014 ve 23:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 ale moc se mi líbí,že rád experimentuje..takže mám pokaždý jiný odstín...škoda...že nemám fota... :confounded:
5. dub 2014 ve 23:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 jo uteklo a když si vzpomenu na tu hoknu přemluvit vůbec mojeho, že to málem ani nevyšlo, tak je to pomalu zázrak, snad to bude ve stejném duchu pokračovat :grinning: hmm roštaci by šli, jdu omrknout to maso co tam vůbec mám :wink: dnes měl pstruha nakladaneho z grilu s bramburkama tak by mohl mít i půst :grinning:
No jo ty bolesti na MS jsou většinou vždycky a pokaždé znamenají něco jiného, ale u tebe sto pro hnízdění Pavli to je jisté :grinning: tfuj tfuj už ať je sobota a můžeme se radovat :wink:
5. dub 2014 ve 23:38  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@martas14
@pavlina1976 pokud se pamatuju,tak třeba u mně fakt hnízdění....3.-9. den docela dost bolelo občas bříško na ms...pak to nějak ustalo....ale nemusí to je jasný..... :wink:
5. dub 2014 ve 23:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl no to je fakt chlapi rádi experimentují, jsou hold odvážnější a kreativnější, proto tam i ráda chodim, ale mě jak to tak šíleně roste tak fakt po těch šesti týdnech musím a to už leze do peněz moc :frowning2:
5. dub 2014 ve 23:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 tak já bych taky měla...mám to pak hnusný...ale tolik se mi dávat nechce teď jsem objednaná dřív....protože nevim,jestli bych to stihla týden před porodem....tak jdu po dvou měsících a kousek 9.6. :grinning: :grinning: :grinning: On je hrozně vtipnej a i se mi líbí jako chlap.....to asi ale hodně ženskejm...je to gay...ale takovej zrovna mužskej gay....
5. dub 2014 ve 23:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl tak tuňáka s kaši jsem teda ještě neslyšela :slight_smile:
JoJo já jsem noční pták :slight_smile: :slight_smile: dřív jak o půl noci spát nejdu, dnes je to jedno bo ráno si malou vezme manžel o víkendu je tatinkova ( doporučuji zavést, je to super věc :slight_smile: ) no a v týdnu si malá připadne hraje v postylce a nechá mámu dospat do půl až deváté :wink: je to zlaticko
5. dub 2014 ve 23:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek