• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@martas14 já taky ne....ale nevim no...co z toho jako chytrýho vytvořit.... :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je super.... :wink: :wink: :wink: Jééé tak to je super..je to ale hodně o tom,jak si to člověk udělá,viď? Já už se na toho prcka těšim...že bude parťák na procházky a tak... :grinning: :grinning: :grinning: Jeslti bude po mně,tak se bude rád bavit s lidmi....už jako malý prcek...... :grinning:
5. dub 2014 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl tak ten můj je taky dost vtipnej a hezkej a není kupodivu gay :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: je mu taky 32 let a chodim k němu už asi osm, devět let, to už bych měla za tu dobu i na cestu kolem světa :grinning:DDD
5. dub 2014 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ty jo..tak to jo,to bys měla na cestu kolem světa...ale víš jak..teď nekouřím, nepiju pivo..tak co...no...ale už si začínám zvykat...jsem tam vždycky minimálně dvě hoďky a normálně tam naberu energii....přemýšlím jít na kosmetiku...kvůli komedonům a upravit obočí...nemám ho skoro vidět...tak ho už vůbec netrhám.....ale jako nemám právě vůbec hustý....Jsem nikdy nebyla na kosmetice...no a potřebovala bych udělat pedikůru..... :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2014 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 poslechla sis písničku ? :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2014 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl JoJo je to hodně o tom jak si co člověk nastaví a hlavně neustoupí :grinning: :grinning: každé období má něco mimuska jsou takové pusinkovaci a v těch dvou letech už je to úžasný partak a co už nabrebenti to se i člověk na směje... Čekají tě jen samé pozitiva holka :slight_smile:
5. dub 2014 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl neposlechla, bo tu vedle mě spinka manza a nemám tu sluchátka, tak az zítra :slight_smile:
5. dub 2014 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no to já chodim, ale potřebovala bych taky, to je furt něco hold s tou paradou :slight_smile:
No nic musím si jít vyfoukat hlavu a jdu chrnet jsem příjemné hotová, bo dnes jsem drela na dvoře jak Bulhar :grinning: tak dobrou zlaticko pa a hezké sny o mlicku pro Samika :grinning:
6. dub 2014 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 já si říkám,že si to asi moc maluju..ale tak léta jsem hlídala děti a trošku už jsem je zažila...ale mít vlastní je podle mě úplně jiná kapitola....já říkám,že dokud to nemluví..tak je to v pohodě.....tak si jí poslechneš zítra...můj přítel je na přesčasu na noční....a já hraju Diablo 3 na konzoli....Když jsem žila v Anglii...tak tam jsem hrála Diablo 2 na počítači...tak tuhle hru mám ráda....protože se vyznám v mapě...akorát prcka to moc učit nechce...
6. dub 2014 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 hi hi..jsi hodná...kočko..taky přeju krásnou dobrou noc..za chvíli to taky zapíchnu... :wink: :wink: :wink:
6. dub 2014 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno kočky.... :grinning:
6. dub 2014 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Ahoj Tak to ráda slyším. Myslím, že je to opravdu hnízdění, ale víš jak, moc se pozorujeme. Může to být utroš atd :wink: . Ale je to občas bolest řádná, píchání, šimrání. Včera jsem se hrozně řehtala a píchalo mě v břiše jako prase :wink: . Jo a mám úplně pocity jako když to mám první den, tak mě vždy dost bolí břicho a když si dojdu na malou, tak to taky bolí, než jakoby přestane tlačit ten močák na dělohu :wink: . No už se to brzo dozvíme :wink: . hlavně aby tam bylo srdíčko. Nevím tentokrát se ani moc nebojím, že by tam nebyly //, ale to srdíčko to budou nervy :angry: .
6. dub 2014 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Je to zvláštní, když to miminko nosíme 9 měsíců v bříšku a pak se těšíme jak bude vypadat, jakou bude mít povahu :grinning: . Je to krásný, jak se těšíš :grinning: a jak člověk hezky sní :wink: . Za chvíli už se setkáte z očí do očí :wink: . Tys nebyla na kosmetice? To je krása, to se ti bude líbit, masáž obličeje to je žůžo :grinning:
6. dub 2014 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Tak já se taky bála,aby bylo srdíčko...pak jsem byla v pohodě a pak už jsem se bála furt...a teď se zas bojim přemáhat..abych se nezačla otvírat.. :grinning: :grinning: :grinning: JJ,já to měla taky taky..že bolelo na ms....i když tak velký křeče jakko mívám první den ,jsem neměla.....

Ne,nikdy jsem nebyla na kosmetice...mně to přijde hrozně moc peněz...ale poprvý v životě mám denní i noční krém...já se hlavně odličuju....čistícíma vodama na akné nebo komedony už asi od 11-i let....nejvíc mi vyhovuje garnier, acnelot...vždycky jsme obličej patlala tělovými krémy...ale říkala jsem si,když už budu ta mamča...tak bych se měla dát dokupy.... :astonished: :astonished: :astonished:
6. dub 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 - no doufám, že to bude už v pořádku...děkuji
6. dub 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 díky Marti, doufejme, už se mi ozvala
6. dub 2014 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak co děláte děvčátka celý den...já skoro nic... :grinning: válím se ....a teď jsem vyprala a vytřela chodbu, wc, koupelnu....a asi budu muset uklidit ty blbosti ze stolu....
6. dub 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ahoj, tak já se dneska celý den válím :slight_smile: k obědu jsem měla jen br.kaši s volským okem. JInak ležím u bedny. Sice jsem říkala, že je venku krásně a měla bych se jít projít, ale jsem fakt líná :grinning:
a to jsme původně chtěli jet nakoupit, ale i to jsme odložili.
Chlapi včera udělali ten obývák a dneska vyvrtali díry na topení. Takže i to je připravený.
Ale měla bych aspon vytřít ...jestli to nepočká do zítřka :slight_smile:
6. dub 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Ahoj, já jsem od rána pracovala, vařila atd. Musela jsem i vytřít :unamused: . Ale byla jsem opatrná, taková trochu jako hlemýžď :grinning: . Vyluxovat sedačku a židle a škrábadla bude mít za úkol dcera :wink: . Podlahy za mě luxuju moje láska největší - lux roomba pet :grinning: . Je to naprosto boží! A jak máme taky zvěřinec, tak mám pořád čisto :wink: . Bříško už dnes víc v pohodě, píchne mě jen občas, trochu mě loupe v kříži ale jinak OK :wink: . Jsem strašně zvědavá, nejradší bych si testy dělala už ode dneška :grinning:
6. dub 2014 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale je pravda, že takhle se můžu pořád těšit. Nechci testovat brzo kvůli zklamání. Může se objevit duch a pak z toho nic nebude. Nechci se nervovat jestli je víc vidět, nebo míň. :grinning:
6. dub 2014 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb ahoj koččííí...mňam...to mně ještě nenapadlo...to je dobrý nápad...mně se dnes nikam nechce..mám nateklý kotníky jako krá...Když jsem ležela tak to pak bylo trošku lepší.....To víš,že to počká.....Super...máš rychlý chlapíky doma..to mi nehrozí... :grinning:
6. dub 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb já měla k snídani koblížky a k obědu zmrzlinu s broskvemi a šlehačkou....a je mi teď nějak trošku divně..zas..fujky..jo kecám..ještě dva jogury...s vitellee fit křupínky...bych si zas ubírala..jdu se napít...a k večeři šopáček.. :grinning:
6. dub 2014 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 kočííí..fakt neuklízet...Já jsem testila vždy brzo...mně to bavilo....jestli chceš ale poslat nějaký levný...tak mám doma ještě na prodej.......nebudu nikoho okrádat,takže ks 2,-....chceš?
6. dub 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 kolikátý jsi den? Ty máš blasty u sebe,viď?
6. dub 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Co že? 2 kč za kus :grinning: . Jako fakt? Ráda, já mám jeden, zbyl mi od minula :wink: . Jj mám blasty, snad už byly hatchující jak říkal dr, ale byly to tak skkvělé zprávy, že nám jich vydrželo tolik, že jsem se mohla přeslechnout. Každopádně prý krýsný dvě blasty :wink: . Byla jsem na et 31.3. :wink: . Ve středu mám termín ms, tak jestli to nedostanu tak bych to pak mohla zkusit :grinning:
6. dub 2014 v 17:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - tak zase vytíraš a máš aspon mop nebo lezeš po 4rech? Ty si taky nedáš říct co?

já testila poprvé 10 den, ale mě bylo blbě tak jsem věřila, že to vyšlo a při 1IVF jsem 8 den začala špinit.le myslím, že 12 den je super nápad...snad vydržíš.
6. dub 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 fakt...jsou z ebay, z číny.... a odzkoušený a od stejnýho dodavatele....ok čiči...super nápad to je až 12.den.....tak to Ti bude stačit ten jeden... :wink: Já nešpinila ani neměla ms nikdy před vysazením utroše....každá jsem jiná no....ale je fakt...že v těch dobách jsem neměla ovulku..tak asi tím no...
6. dub 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - někde jsem četla, proti oteklým nohám ...točit nohy v kotníkách ..a propínat nahoru a dolů.
Já te´d sundala ponožky ...protože mám pocit jakoby natékaly prsty.
6. dub 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no....je to fujjjky...tak jo budu točit....propínám někdy..udělám..zkusit se má vše....děkuju...já chodím doma pořád bez ponožek no...a koupila jsem zdravotní nějaké ve zdravotnických potřebách..protože ty co mám doma..jsem nedávala :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Vytírám normálně :unamused: . Ale fakt opatrně, máme zvěřinec tak jsem musela. Jinak se šetřím :wink: . Já minule právě dostala ms na termín jak měla přijít. Takže :wink: úterý až čtvrtek to budou fakt nervy :grinning: :angry: . To každá návštěva záchodu bude děsná :angry: , vždy první kuk na slipovku a ta úleva, když tam žádná krev :grinning: . Zatím si myslím, že se zavrtali, tak uvidíme :wink:
6. dub 2014 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - ty jsi měla blasty ...tak se začaly zavrtávat max ve středu.
Mě mudr říkala, při morulce(4 denní) byla jsem v sobotu, že v pondělí se rozhoduje jestli se zavrtá a od úterka se zavrtává ...a od čtvrtka jsem měla chodit na procházky ....a v ten čtvrtek mi fakt bylo zle motala se mi hlava, nízkej tlak ..o sila, pátek pak ok, a od neděli mi zase bylo zle.
Ale každá to máme jiný.
6. dub 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek