• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. června 2017 
@pavlina1976 nevytírat..prdět na to...
6. dub 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 mně smrděl druhý týden po et guláš...a do dneška kromě dne předtím..ho zvracím... :grinning:
6. dub 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 - já jsem loni právě koupila ten nášlaný mop v akci se dá sehnat už za 500,- tak jsem ho koupila a fakt super, jen šlapeš nohou a je to super...na dlaždičky úžasný, na lino o něco horší, ale vytře to dobře. Ikdyž já teda nejsem nijak náročná.
CHápu, že když je doma zvěř že se vytírat musí no, ale mě ze začátku vytíral manžel ...pak jsem postupně začala sama. Ale ze začátku chápal, že by měl on.
6. dub 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb No mě se děsně motala hlava asi v pátek. A dnes taky. Ale jinak mi špatně není. Mě nebylo nic ani při prvním těhotenství, ale je fakt, že to mi bylo 23 let :wink: . Takže už je vlastně rozhodnuto :grinning: . Myslím, že jsou zavrtaní! A jestli ne tak s tím nic už neudělám :angry: . Věřím, že ms nepřijde a v so budou na testu // :wink:
6. dub 2014 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Tak to máš skvělého manžela. Já jsem ho moc rozmazlila :confounded: . ale kdybych na něj tlačila, tak by to taky asi vytřel :wink: . On spíš tak uvařit :grinning:
6. dub 2014 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - úžasnej je, ale když po něm něco chci tak mu vše dlouho trvá :sunglasses:
Ale teď pomáhá, když je potřeba ..přeci jen to první těhu jak nedopadlo, tak chce abych se šetřila. Takže je to i v jeho zájmu. Taky se bojí, aby se zase něco nepo....

Hele mě tenkrát v těhu nebylo vůbec nic, tak jsem si říkala jestli teď to třeba nebude holčička, ale zase kluk, prostě každý těhu je úplně jiný.
6. dub 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 kočko..já toho mýho nerozmazluju....a už radši zas vytírám....protože než bych se dočkala..tak bych dřív porodila...ale uklidí aspoň nádobí..a možná mu nechám vytřít obývák..ale jak ho znám..je neděle,tak půjde na pívo..
6. dub 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Jj :grinning: :grinning: . Koukám, že je to všude stejné holky. Přesně, než by něco udělal, tak to bych vystála důlek :wink: . Ten můj je nejspokojenější u grilu :grinning:
6. dub 2014 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ten můj ve zkušebně... :grinning: :grinning: :grinning: on je hodnej....ale donutit ho k něčemu,to je masakr.. :grinning:
6. dub 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 neneeee pšíkání říkala pidísek:slight_smile:
6. dub 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak co Ty prde..dobrý????
6. dub 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl caaau ....no dobry bylo krasne o vikendu jsem utahana jako blazen a byla sranda :slight_smile:)
6. dub 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lonara7 dobra reklama
6. dub 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pavlina1976 tak co brouku?jak se citiiss?
6. dub 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je super....já byla zalezlá o víkendu..zítra jdem pro plíny ty i ty... :grinning:
6. dub 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zitra si vas doctu moc jste toho nakecaly..
6. dub 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl ja byla vyvalena na vzduchu bylo kraasneee
6. dub 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tady moc krásně nebylo..a mně se samotný nechtělo...v sobotu jsme šli do Lidlu a dnes jsem se válela...přítel spal po noční a pak měl zkoušku....ale zítra si to vynahradím....už jsem byla nervní,že jsem dnes nebyla venku :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no na chate bylo paraaaadne tak jsme dosazeli kere a myz stavel naradovej domek ;)vecer jsme drepeli u sousedu a vcera grilivali :slight_smile:v chaticce se to rysuje ;)
6. dub 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice super bomba fotka....tak to je super,že jste si to užili :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jj jen jsem unavena ;))) zitra jdu s Kubou do skoly kvuli papirum a pak na endokrino a ted sezeru kompot a jdu hajiiii
6. dub 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice Ahoj Janinko, mám občas děsný bolení jako na mrchu. Teď mě tak bodalo na levý straně až mi to šlo do třísla. Ale řekla bych, že to začíná bolet celkově jako na ms :unamused: . Ve středu mám termín ms, tak uvidím no. Nemůžu pořádně na velkou.....No jsem na to zvědavá fakt. Jestli mrcha nepřijde, tak v so testnu :grinning: . A co ty? Dáváš na sebe pozor těhulko? Co Valča?
6. dub 2014 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak ať endokrino dopadne dobře... :wink: Tak je na nové škole Kuba,co?
6. dub 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice krasna fotecka.kde tu chajdu mate?
Ja byla taky vcera venku hehec :grinning:
tento tyden me ceka velky utz.jsem zvedava kolik prcek ma a zda nam pitvrdi kjukanka :grinning:
ten muj venda je jak silenej furt se me pta kdy koupime kocarek kdy sezenem tohle a tamto.ja mu furt rikam at neblazni ze je cas :sunglasses:
@pavlina1976 drzim moc palce aby mrcha nedorazila a v sobotu byly //. :wink:

@muddledgirl me vzdycky pobavi ten tvuj apetiiit :grinning: kdyz tu popisujes co si vse vyzivneho zblajzla :grinning:
holky vcera nam dali krenovou omacku jeste ted je mi po ni soufl.streva mam uplne rozhazeny :angry:
7. dub 2014 v 06:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm Dnes jen v noci tvaroh s grankem....to já tak ale nejím pořád..jen někdy... :grinning: Teď mám třeba zas hroznej hlad... :grinning: Ono není divu,když jsem z pěti hodin v noci spala maximálně čtyři..přítel, trdlo vůbec ....nahrával si hudbu a já hrála Diablo na x box a ráno se vztekala u lakování nehtů a vytřela jsem obývák....Mrkej...krása...ale teda...jsou k tomu třeba šikovný ruce...http://chriscosmetics.cz/rady-a-tipy/nehty/
7. dub 2014 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm jo a koukej mi do IP napsat adresu dom...pošlu Ti tam něco malinkýho jako talisman..aby jste byli v pořádku...mám nějakou charitativní náladu od včera...ale ten můj mě sere...dneska jsem nakoupit plíny jednorázovky a asi dvacku normoš....
7. dub 2014 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm křenovou omáčku jsem nikdy nejedla...křen miluju třeba ke grilovanýmá prasátku....ale křenovou omáčku..na tu bych fakt asi chuť neměla...kočíí ..učím se dávat teprve teď fotky z mobilu do pc a teď nevím co mám dělat...fotka je zamčená..jak to mám odemknout???
7. dub 2014 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm už je v pc..jestli víš,tak babo raď...já se ve škole vždy flákala a chodila za školu na střední na pc....mě to hrozně nudilo...bavilo mě to jen do tý doby,co jsem seděla s platonickou láskou ...a úča nás rozsadila a dala ho do druhý skupiny... :frowning2:
7. dub 2014 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek