IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
beryltm
7. dub 2014
Skvelyyy pisu sem a kdyz to chci ulozit tak sup a sit v prdeli ]-(

@muddledgirl ja taky miluju kren treba k ovarku s horcici s cerstvym chlebem 😃
pry charita 😃 jj pisnu
zkus tu foto odemknout.nic jineho asi stejne nejde ne?
muj pupik z minuleho tydne
muddledgirl
7. dub 2014
@beryltm krásný pupíček..moc..no jo..to mi právě nejde odemknout... 😃 😃 😃
muddledgirl
7. dub 2014
@beryltm chodíš se dívat co bude k jídlu..já jsem vždycky chodila...protože když bylo něco hnusnýho..hned jsem psala kámošce nebo příteli... 😃 😃 😃
beryltm
7. dub 2014
Ted jsem byla se zvazit a bepribrala jsem vubec nic.jsem z toho spatna.mam porad stejne 😞
joo a zmerili mi panev a mam ji pry moc uzkou :-|
muddledgirl
7. dub 2014
@beryltm od začátku nic? Buď ráda.....kámoška zhubla až na 38 kilo..a pak začla teprve nabírat...já mám ze 76,5 93 a jsem nešťastná...do toho oteklý kotníky jako kráva...Dnes zdravá snídaně..knackebrot, máslo rajče.. 😃
beryltm
7. dub 2014
Dve kg jsem pribrala od zacatku ale ted za posledni tri tydny nic.ach joo.snad to.prckovi neublizi.pritom se cpu 😞
muddledgirl
7. dub 2014
@beryltm to nevadí..mimi si vezme co potřebuje...já mám z 76,5 kg 93kg....hrozný...prostě začínám jíst zdravě..protože už teď mám kotníky jak konve....ch jo...
janice_opiceautor
7. dub 2014
@pavlina1976 holka nwboj se nic na mrchu boli normalne...bolelo me tak asi 4 mesice vzdy v terminu..Drzime ti s Val palecky..o vikendu jsme bylI na vzduchu a sazeli 😞))
janice_opiceautor
7. dub 2014
@muddledgirl jsem koukala jdu na tu endosku az vw 14..
janice_opiceautor
7. dub 2014
@beryltm chaticku mame na Krivoklate.....
Ja pribrala zatim tech 5 kg zitra startuju 30 tt...
muddledgirl
7. dub 2014
@janice_opice kočinko..nevíš proč mi nejde zkopírovat foto z pc sem???Já jsem antitalent...na tyhle věci...ať děláme co děláme..nejde...koukala jsi na ty nehtíky???Ty zrovna čas nemáš....i když já se pustim dnes do žehlení...fujky...
muddledgirl
7. dub 2014
@janice_opice co je vw? 😃
muddledgirl
7. dub 2014
@janice_opice jo asi až ve 14:00???
kamisb
7. dub 2014
dobré ráno všem ...dneska jsem vzhůru od 6h, ale z postele jsem nevylezla ..snažila jsem se ještě usnout, ale nešlo to.
@beryltm - bříško máš krásný a neboj, že nepřibíráš, mě PA řekla, že si miminko vezme co potřebuje. Ono taky ležíš a trochu nervy...a nemocniční strava to nejde asi moc přibírat.

@pavlina1976 - já si pamatuji, že mě píchalo na boku docela příšerně když jsem si kýchla. To mi taky přišlo jiný než před MS. Tak držíme palečky aby ve středu nic nepřišlo.
janice_opiceautor
7. dub 2014
@muddledgirl ja sem fotky nekopiruju,ale vkladam tak nevim no...tezko rict takhle na dalku....jaky nehtiky??
muddledgirl
7. dub 2014
@kamisb ahoj kočko....já asi od čtyřech....šla jsem spát ve dvanáct...a mezitím ještě občas jsem se probudila...mně klepně..fakt....jsem zvědavá,kdy odpadnu 😃 😃 😃
janice_opiceautor
7. dub 2014
@muddledgirl jo ve 14 😃 ten telefon 🙂
muddledgirl
7. dub 2014
@janice_opice no,tak v tom asi bude zakopanej pes...já jsem jen chtěla,aby jste se mrkly..jestli ty otoky jsou o.k...
janice_opiceautor
7. dub 2014
@kamisb ja spala blbe celou noc..manzel zavrel okno a ja nemohla v noci dobre spat ...pac ja mu rekla uz to zavri a myslela jsem knizku jelikiz u ni usinal a on myslel okno 😃 takze jsem dorazila ted domu,hodim snidani a pujdu se aspon natahnout
muddledgirl
7. dub 2014
@janice_opice http://chriscosmetics.cz/rady-a-tipy/nehty/
Když sjedeš až dolů..tak je tam milion videííí... 😃
janice_opiceautor
7. dub 2014
@muddledgirl ja se kouknu ale kdeeee....
janice_opiceautor
7. dub 2014
@muddledgirl smarjaaa tak to az na pc z mobilu to nedam 🙂
muddledgirl
7. dub 2014
@janice_opice šmarjá..to jo...já se ze sebe po...fakt..mně to nejde vložit ....v práci mě to šlo..ale je fakt..že jsem nepracovala s obrázky nikdy .... 😃
janice_opiceautor
7. dub 2014
@muddledgirl a tady pres to pridej fotky ti to nwjde?
muddledgirl
7. dub 2014
@janice_opice nevim...
pavlina1976
7. dub 2014
Dobré ráno děvčátka 😃 . Tak ode dneška žádné velké píchání 😞 . Nevím, nevím, dnes na mě dolehla nějaká deprese. Najednou mě ráno napadlo, že je to určitě v háji 😞 . Tak nějak mi to připadá jako před ms. Ach jo. No středa hold ukáže no. Já se z toho zbláznim. Tak nevím jestli nemám zkusit testnout. Ale to je stejně k ničemu. Když tam nic nebude, tak budu v nervu, že je konec a když tam bude dušíček tak to taky nic neznamená a budu se třeba radovat zbytečně. Může to být známka biochemickýho atd. Tak mě potěště děvčátak. Teď už je stejně rozhodnuto. Zahryzli se nejpozději asi stejně ve čtvrtek že?
janice_opiceautor
7. dub 2014
@pavlina1976 holka ja bych jeste netestovala...pockej aspon do te stredy..ta depka je normalni ja ji mela taky...taky me to prepadlo ale dle pichani a tak fakt nesud ..kazdy den je jiny..fakt a nesrovnavej se jak vidis kazda jsme jina....holky problily trimestr ja ne....beryltm krvacela celou dobu ostatni az na muddled zacatek ne..nekterou picha jinou ne...zacpa bych rekla ze potrapila asi vsechny....vydrz dneska v te moci nemusi nic byt...tohle zalezi fakt na tom co je pro tebe lepsi.......zda testnout a koukat na bilej test a za dva dny znovu a mit //...nebo mit // treba hned..zalezi jak vylucujea hcg taky..kazda jinak 🙂)verim ze se to povede a dokud neni mrcha tak jsi tehotna a bojuj 🙂))a I kdyz krvacis tak jak vidno neni nic ztraceno... 😉
kamisb
7. dub 2014
@muddledgirl - no když máš fotku uloženou na počítači.
tak jen když píšeš zprávu ...tak pod ní vpravo je zelený křížek a přidel fotku...na to klikneš ...zase se objeví zelený křížek a přidej fotky, na to klikneš a už se Ti rozbalí okno ...a jen musíš najít tu fotku kde máš uloženou.
pak dáš podle mě jen přidat a pak odeslat příspěvek a je to.
janice_opiceautor
7. dub 2014
holky nas kocour si ustlal na skrini na plenkach 😃