• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
Skvelyyy pisu sem a kdyz to chci ulozit tak sup a sit v prdeli :angry:

@muddledgirl ja taky miluju kren treba k ovarku s horcici s cerstvym chlebem :grinning:
pry charita :grinning: jj pisnu
zkus tu foto odemknout.nic jineho asi stejne nejde ne?
muj pupik z minuleho tydne
7. dub 2014 v 06:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm krásný pupíček..moc..no jo..to mi právě nejde odemknout... :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2014 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm chodíš se dívat co bude k jídlu..já jsem vždycky chodila...protože když bylo něco hnusnýho..hned jsem psala kámošce nebo příteli... :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2014 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem byla se zvazit a bepribrala jsem vubec nic.jsem z toho spatna.mam porad stejne :frowning2:
joo a zmerili mi panev a mam ji pry moc uzkou :unamused:
7. dub 2014 v 07:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm od začátku nic? Buď ráda.....kámoška zhubla až na 38 kilo..a pak začla teprve nabírat...já mám ze 76,5 93 a jsem nešťastná...do toho oteklý kotníky jako kráva...Dnes zdravá snídaně..knackebrot, máslo rajče.. :grinning:
7. dub 2014 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dve kg jsem pribrala od zacatku ale ted za posledni tri tydny nic.ach joo.snad to.prckovi neublizi.pritom se cpu :frowning2:
7. dub 2014 v 07:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm to nevadí..mimi si vezme co potřebuje...já mám z 76,5 kg 93kg....hrozný...prostě začínám jíst zdravě..protože už teď mám kotníky jak konve....ch jo...
7. dub 2014 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 holka nwboj se nic na mrchu boli normalne...bolelo me tak asi 4 mesice vzdy v terminu..Drzime ti s Val palecky..o vikendu jsme bylI na vzduchu a sazeli :())
7. dub 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jsem koukala jdu na tu endosku az vw 14..
7. dub 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm chaticku mame na Krivoklate.....
Ja pribrala zatim tech 5 kg zitra startuju 30 tt...
7. dub 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kočinko..nevíš proč mi nejde zkopírovat foto z pc sem???Já jsem antitalent...na tyhle věci...ať děláme co děláme..nejde...koukala jsi na ty nehtíky???Ty zrovna čas nemáš....i když já se pustim dnes do žehlení...fujky...
7. dub 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo asi až ve 14:00???
dobré ráno všem ...dneska jsem vzhůru od 6h, ale z postele jsem nevylezla ..snažila jsem se ještě usnout, ale nešlo to.
@beryltm - bříško máš krásný a neboj, že nepřibíráš, mě PA řekla, že si miminko vezme co potřebuje. Ono taky ležíš a trochu nervy...a nemocniční strava to nejde asi moc přibírat.

@pavlina1976 - já si pamatuji, že mě píchalo na boku docela příšerně když jsem si kýchla. To mi taky přišlo jiný než před MS. Tak držíme palečky aby ve středu nic nepřišlo.
7. dub 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja sem fotky nekopiruju,ale vkladam tak nevim no...tezko rict takhle na dalku....jaky nehtiky??
7. dub 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ahoj kočko....já asi od čtyřech....šla jsem spát ve dvanáct...a mezitím ještě občas jsem se probudila...mně klepně..fakt....jsem zvědavá,kdy odpadnu :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo ve 14 :D ten telefon :slight_smile:
7. dub 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,tak v tom asi bude zakopanej pes...já jsem jen chtěla,aby jste se mrkly..jestli ty otoky jsou o.k...
7. dub 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja spala blbe celou noc..manzel zavrel okno a ja nemohla v noci dobre spat ...pac ja mu rekla uz to zavri a myslela jsem knizku jelikiz u ni usinal a on myslel okno :grinning: takze jsem dorazila ted domu,hodim snidani a pujdu se aspon natahnout
7. dub 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice http://chriscosmetics.cz/rady-a-tipy/nehty/
Když sjedeš až dolů..tak je tam milion videííí... :grinning:
7. dub 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja se kouknu ale kdeeee....
7. dub 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl smarjaaa tak to az na pc z mobilu to nedam :slight_smile:
7. dub 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice šmarjá..to jo...já se ze sebe po...fakt..mně to nejde vložit ....v práci mě to šlo..ale je fakt..že jsem nepracovala s obrázky nikdy .... :grinning:
7. dub 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a tady pres to pridej fotky ti to nwjde?
7. dub 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
7. dub 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčátka :grinning: . Tak ode dneška žádné velké píchání :frowning2: . Nevím, nevím, dnes na mě dolehla nějaká deprese. Najednou mě ráno napadlo, že je to určitě v háji :frowning2: . Tak nějak mi to připadá jako před ms. Ach jo. No středa hold ukáže no. Já se z toho zbláznim. Tak nevím jestli nemám zkusit testnout. Ale to je stejně k ničemu. Když tam nic nebude, tak budu v nervu, že je konec a když tam bude dušíček tak to taky nic neznamená a budu se třeba radovat zbytečně. Může to být známka biochemickýho atd. Tak mě potěště děvčátak. Teď už je stejně rozhodnuto. Zahryzli se nejpozději asi stejně ve čtvrtek že?
7. dub 2014 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 holka ja bych jeste netestovala...pockej aspon do te stredy..ta depka je normalni ja ji mela taky...taky me to prepadlo ale dle pichani a tak fakt nesud ..kazdy den je jiny..fakt a nesrovnavej se jak vidis kazda jsme jina....holky problily trimestr ja ne....beryltm krvacela celou dobu ostatni az na muddled zacatek ne..nekterou picha jinou ne...zacpa bych rekla ze potrapila asi vsechny....vydrz dneska v te moci nemusi nic byt...tohle zalezi fakt na tom co je pro tebe lepsi.......zda testnout a koukat na bilej test a za dva dny znovu a mit //...nebo mit // treba hned..zalezi jak vylucujea hcg taky..kazda jinak :slight_smile:)verim ze se to povede a dokud neni mrcha tak jsi tehotna a bojuj :slight_smile:))a I kdyz krvacis tak jak vidno neni nic ztraceno... :wink:
7. dub 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl - no když máš fotku uloženou na počítači.
tak jen když píšeš zprávu ...tak pod ní vpravo je zelený křížek a přidel fotku...na to klikneš ...zase se objeví zelený křížek a přidej fotky, na to klikneš a už se Ti rozbalí okno ...a jen musíš najít tu fotku kde máš uloženou.
pak dáš podle mě jen přidat a pak odeslat příspěvek a je to.
7. dub 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
holky nas kocour si ustlal na skrini na plenkach :grinning:
7. dub 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek