• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@janice_opice - hihi, asi jsou měkký no ...hlavně, že jsou ještě zabalený :slight_smile:
7. dub 2014 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no jasny Pampers noo :grinning: jj rozbaleny budou schovany v prebalovaku
7. dub 2014 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Asi máme doma skřítka ...v sobotu jak se nahoře vystěhoval obývák tak se ztratilo "prasátko" kasička ....jako 3 jsme prolezli vše co se dalo a nic ...to jsem zvědavá kde se objeví a jestli teda vůbec ....
tchýně tam dávala penízky vnučce..
7. dub 2014 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb urco se objeviiiii kam by slo
7. dub 2014 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky boli vas nekterou stydka kost???me zacala vcera....ja si to u prvniho nedokazu vybavit...
7. dub 2014 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - mě někdy když dýl sedím a spíš na tvrdým, ale jinak ne.
Ale asi i tam někde kolem musí povolovat vazy ne?
7. dub 2014 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb jojo kolem ty spony kosti...pripravujou se na porod...tak snad je to ono.....I kdyz mne se po Kubovi panev rozestoupila dost a uz se do puvodni podoby nedala jak byl velkej :(
7. dub 2014 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - ale stejně to tam asi pracuje ...asi jak se zvětšuje děloha a těžkne váhou Valči a vody ...takt to někde být cítit musí ...mě někdy pěkně bolí vazy na bocích.
7. dub 2014 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no jasny pomaha kdyz si lehnu...k doktorovi jdu za tyden tak snad je to ono.....
7. dub 2014 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no určitě mu to řekni.
Mě takhle ta kost bolí občas od toho roku 2010 ...jak do mě spodem cpali ty prášky na vyvolání porodu tak to docela bolelo a od tý doby to občas bolí i jen tak ...taky se to tam už asi pomalu chystalo a zůstalo to volnější.
Protože jsem koukala na míry pánve a má ji teď o 2 cm širší než na začátku v tom roce 2009.
7. dub 2014 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no já je nechala hledat včera a dneska jsem tam lezla po 4 a hledala....koukla tchýni do všechn skříní a nikde nic...jako kde bude zapadlí to jsem fakt zvědavá ...prasátko jedno zvědaví ....
7. dub 2014 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb o.k. ..jen ta fotka mi sem nejde..nevim proč....jinak děkuji za správnou cestu.. :wink: :wink: :wink:
7. dub 2014 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice mně kostrč při vstávání jen.. kámošku ale v každém těhu bolí stydká kost..skoro od začátku....
@kamisb to je záhada...viď...s tou kasičkou..to nic..já jsem levá...s těma fotkama.. :grinning:
7. dub 2014 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - a není třeba moc veliká? ono bude jistě nějaký omezení na velikost kolik se sem může vložit.

jj kasička je záhada, asi je hned vedle modrejch ozdobiček na vánoční stromeček ve žlutém baťůžku :grinning: :grinning: :grinning:

kdysi jsme jeli na dovolenou a manžel koukal do kufru auta a něco hledal a ptal se mě kam jsem to dala a já se spletla a říkám mu ...ve žlutém batohu ...tak koukal divně a říkal, hm tak to jsme nahraný ten tu není.
Batoh byl červený :sunglasses: ...ale od té doby dokoliv nemůžeme najít tak říkáme, že je v žlutém baťůžku.
Mimochodem ozdobičky na stromek jsem koupila v roce 2005 moje první vánoce tady, v lednu je uklidila někam kde se nerozbijí ....hm, tak asi se nerozbily, ale už je nikdo nikdy neviděl :angry:
7. dub 2014 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl
@kamisb tak jsem holky byla na endokrino...a vse OK a jsem zase o 1 kg hubenejsi.....:slight_smile:)))))
7. dub 2014 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jsem sla na endokrino driv pac mi volala sestricka, ze jim nekdo odpadl a jestli nemuzu prijit driv.....:slight_smile: a je tam kraasneeee
7. dub 2014 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice hmmm....gratuluju......já tam ani nechodím..byla jsem tam jednou a pak podruhé nahlásit,že jsem těhu na krev...od té doby chodím na krev do nemocnice a ona mi vždy napíše mail...že mám zvednout léky.. :grinning: Snad se to po porodu ustálí no....
7. dub 2014 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - tak ona taky každá váha váží jinak, proto se vážím jen na váze doma ....ale dneska ráno jsem měla 61,5 a nekdy mám přes 62
7. dub 2014 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb já nevím..nejde mi to..jsem zvědavá,jestli přítel to zvládne..taky mi už hrozně dlouho slibuje,že mi vyfotí pupík a nic..dneska i včera dostal pěknej ceres..tak na něj dneska musím být hodná... :grinning:
7. dub 2014 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb hi hi....to máte záhad kočko teda..tem můj zas hledal několik dní kabely..včera zas něco hledal a říkal..Ty jsi to přemístila...a já,že jo.že jsem mu to říkala při uklízení a on mě zase neposlouchal..... :grinning: :grinning: :grinning: Tak po několika dnech zjistila...kde ty věci jsou....žlutý baťůžek mě dostal... :grinning:
7. dub 2014 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jééééé...já měla naposled 63 kg...v Anglii...ale to jsem tři dny nejedla,kalila...a ještě nebyla skoro práce..tak jsem jsem hrozně málo jedla....
7. dub 2014 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no tohle je ta vaha na ktery jsem se vazila uplne poprve po potvrzeni tehu.....takze 4 kg by odpovidaly..ale tak ja mam dost pohybu a nwcpu se zbytecne ;)
7. dub 2014 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja mam brat do porodu 75 mg denne a po porodu 75 mg 5x tydne a pak to pry snizime..na konci sestinedeli tam mam dorazit :slight_smile:
7. dub 2014 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky zitra nacinam 30 tt :slight_smile:))) ale uz bych potrebovala zase na kontrolu jestli se jeste nwoteviram jsem toho naka nervozni ;))))) a prijde mi, ze se Valina nak presouva ...
7. dub 2014 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky ať usnu a probudím se až v sobotu :angry: . To je fakt děsný tohle čekání :wink: . Holky já už chci být taky těhotná :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2014 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - tak to pak jo ....já mám asi 5kg nahoře, tak prý ještě 5 ....tak snad se to zvládne :slight_smile:

tak jsem byla venku pověsit prádlo a teda vůbec nevím jeslti mám jít na procházku jak vykvetly ty višně/třešně tak to teda hned cítím a pálí mě oči :(
7. dub 2014 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 - tak tyhle pocity známe každá, neboj no to uteče ...a my furt držíme palečky aby tam ty // byly.
7. dub 2014 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 vzdyt uz jsi tehule akorat to nemas jeste potvrzeny...ale tohle jsem si taky 8x rikala, ze chci usnout a probudit se az s // :slight_smile:)))
7. dub 2014 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@kamisb no ja pri Kubovi pribrala 12 a to skoro 6 mel on :grinning: hlavne aby Valinka prospivala....
7. dub 2014 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb to je mi lito, ze to mas takhle a ja zr9vna venku ocuchavala stromy...
7. dub 2014 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek