• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice hm..já jsem už denně na 125....kolem 10.6. další odběr.. :grinning:
7. dub 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - toto letí viď? ...jjá dneska 28 načla .....a v pátek po kontrole mám v průkazce CS 0, tak nevím co jsem to předtím slyšela.
7. dub 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To by jsi měla stahy nebo nééé??Kočko....troškku bych zvolnila s tou prací ve třetím trimestru...ale tak Ty se znáš a už seš maminka...já se tohohle docela bojjim no..
7. dub 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jaky stahy? kdy? nechapu :grinning: no holka ja uz ani nic poradne nemuzu delat...funim neohnu se poradne a tahne me pupek a ta stydka kost..takze to telo si rika samo ocividne...takze zitra s Kybou vyluxujeme a vytreme a pozvolnicka
7. dub 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To bych jim teda radila :grinning: :grinning: , že už jsou zakousnutý. Já vím, že to neovlivním, že už je v podstatě rozhodnuto, ale tohle je fakt maso. Kdybych měla nějakou známou na krvi, tak jí snad donutím, ať mi vezme krev nebo co. Tentokrát jsem nějak obzvláště nedočkavá :grinning: . Fakt jsem jak na trní :wink: . Ráno jsem sebou málem sekla v autobuse :confounded: . Ten utroš to je fakt mizera :grinning:
7. dub 2014 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb leti to ted uz silene..jeste 5 tydnu a budu klidnejsii
7. dub 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 utrous je hnus.....proto jsem ho ty 2 poslwdni pokusy nechtela....holka musis to vydrzet...to cekani je na tom fakt to nejhorsi...hlavne nic netahej a setri se ;)
7. dub 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice když se otvíráš..tak by měly být přeci kontrakce,ne? Nebo tak kámošky to tak měly..To je dobře kočko....že budeš trošku odpočívat.. :wink:
7. dub 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ne nemusi byt kontrakce ;)))) treba bery se taky zacala otevirat...muzu prijit k doktorovi a on mi rekne tak jste otevrena na 2 nwbo 3 prsty.... (doufam ze to nerekne)...takze bych lezela a nekdo porodi driv nekdo na termin a nekdo prenasi I kdyz je treba 2 mesice pred otevrenej..kontrakce jsou az pri porodu samotnem...proto se kontroluje to CS v prubehu tehu ;)
7. dub 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - tak mě utroš hlavu nemotal ...já měla prednison, ten když jsem přestala brát tak se pak i přestala motat hlava.
7. dub 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice kámošky měly kontrakce v 6.měsíci...fakt...řekli jim to doktoři.. :wink:
7. dub 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - je to naprd ta alergie no ....ale snad zase lehce zprchne, aby to bylo lepší ..nechci navyšovat tu dávku zyrtecu
7. dub 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - takk ono když začne několikrát za den tvrdnout bříško tak to jsou kontrakce, ale jak říkala paní na tom videu je-li to jen párkrát za den tak se nic neděje, že děloha jen trenuje.
7. dub 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jedna byla pět a druhá 8 týdnů na gyndě...nesměly chodit..a měly kapačky,magnézka..tak nevim mno.. :astonished:
7. dub 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb chudáčku,pitomý alergie..já jsem teď v klidu...kámoška má angínu,tak mě se to snad vyhne..
7. dub 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jasne to byva to je tvrdnuti briska nesmi to byt moc..ale pri otevirani to byt nemusi..ty kontrakce jak o nich mluvis se jmenujou poslicky...a deloha je sval a trenuje na hodne tvrdnuti briska se pise magnesium
7. dub 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ale nemusi to byt pri otwvirani..muze ale nemusi...ted kamoska prave byla otevrena a zadny tvrdnuti nemela byla na 3 cm a doktor ji rekl, ze malej pujde driv a rodila tyden po terminu...je to individual..mne brisko netvrdne ale klidne uz se muzu otevirat..teda doufam ze ne .mto je to Cervix skore 0-10.
7. dub 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo tak...nejzvláštnějsí bylo..že kámoška ta jedna to vůbec necítila...a doktorka jí říkal,že skoro rodí... :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice pozvala jsem miláčka na oběd...tak zatím pa pa..pak jdem do dm pro plíny..
7. dub 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - je to blbý, už hooodně dlouho jsem měla klid, ale letos asi jak to všechno vypučelo dřív tak mi to vadí no.
ale asi pujdu aspon pro program na dalších 14 dní a zmrzlinku :grinning: včera a v sobotu jsem neměla ...tak bych to měla napravit :sunglasses:
7. dub 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no prave je to strasne individual...
7. dub 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl dobrou chut :slight_smile:
7. dub 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - pěkný, jsem zvědavá jak to pak dopadne u nás :confounded:
7. dub 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb ufff ..jsem tu...tak jsem si dala řízeček s hranolkama a banana split :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hihi
já měla maso a
na houbách s rýží, po obědě zmrzlinku, pak jogurt, špagety s máslem a kečupem, a ted mám slaný preclíky a pak si dám ještě housku s něčím :sunglasses:
7. dub 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no a to ještě jsem měla kofolu, birella,kofeiny...tam lítal jak čert...ale jednou za delší čas to prcek zvládne... :grinning: :grinning: :grinning: Jsem docela utahaná dnes..půjdu asi docela brzo spát... :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no mě se dneska spíš fláká, včera cvičil, tak dneska zase spíš odpočívá.
Ted si napouštíme vanu a jdeme se vycachtat :wink:
7. dub 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: hm..já se koupala odpolko..voda měla asi 33 stupňů... :grinning: ale bylo to příjemné..jen na chvliku,tak se hezky vycachtejte...Ta naše andulka dělá zas kravál..zase mě dnes vzbudila..já ji mám ráda...ale ty večery s ní...furt mluví.. :grinning:
7. dub 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - teda tak v 33°c bych asi umrzla ...já mívám asi 38°c, to mi přijde takový příjemný,normálně mívám hodně přes 40 :slight_smile:
7. dub 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek