• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@kamisb hihi bylo to takový spíš studený no.. :grinning: :grinning: :grinning: 38 se může? Já někde četla do 37...tak to je fajn... :grinning: :grinning:
7. dub 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak si vem když koupeš dítě, tak 37 °c je ideál ...tak si myslím, že o stupeň víc nemůže vadit ...červená nejsem když vylejzám a ani nejsem "splavená" tak si myslím, že to je ok.
Nesmí být horká voda na bříško a mě stejně furt kouká nad vodou :grinning:
7. dub 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb však jo..tak to je super....se budu tak taky koupat...já tam stejně dlouho nevydržim.... :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl četla jsem že by se nemělo ve vaně být dlouho, že stačí kolem 20 minut ...jako když si vezmu že chodí i těhulky plavat tak tam v tý vodě jsou jistě dýl.
Mě těch 20 minut vyjde akorád, umýt hlavu, sebe a oholit ...namáhavá činnost :sunglasses:
7. dub 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb tak my byli s muzem se psem venku jak dorazil z prace, stavili se na zahradcw, dali si veceri muz dve pivka a ja Birella a zazdili to cestou zpatky kopeckovou zmrzlinou....:slight_smile:))
Prikryvas tu andulku na noc?
7. dub 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hi hi,há to holení trošku zanedbávám... :grinning: :grinning: :grinning: já tam vydržím tak deset minut...takže o.k.
7. dub 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice neee...ale ona neřve,když spim v noci.....ale když spim ve dne... :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - taky hezký program, mě jel manžel na aj. Snad až to tu odkvete, pak taky určitě někdy zajdeme do dřeváku na jedno a zmrzlinku.
7. dub 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl no tak to ja jsem nastesti na druhy steane bytu, ale je fakt jak slysi I ty ptaky venku tak rvou jako kravyy
7. dub 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb jojo bylo to fajn akorat jsem uplne nacpana...zitra jdeme s Kubou na obed pac netece voda, skoly jsou zavreny a tak si zqjdeme do hospudky...
7. dub 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já jsem taky hrozně přecpaná...ch jo....no..já ho můžu dát někam....ale on zrovna byl venku :grinning: :grinning: :grinning: on nesnáší,když přes den spím... :grinning:
7. dub 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice hm ty děti se občas mají.
já jedu do Prahy ve středu k praktický mudr a pak do práce na oběd a do hospůdky nachvíli.
7. dub 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jo zvirata jsou potvory :grinning:
@kamisb hezkej program.My jedeme ve stredu na vrakoviste :slight_smile:))) :grinning:
7. dub 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. dub 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb no..mně přišel dopis od socky...jako reakce na žádost o prodloužení nemocenské...a tak zítra jdu na gyndu.....pro papíry....a pak ve středu k obvodní....a musím tam ještě vyplnit nějaký kokotiny..no radost až na kost.... :grinning: :grinning: :grinning: Tak mě ale třeba nepošlou k posudkovýmu lékaři ..nevim no..
7. dub 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak snad nebudeš muset kvuli 2 měsícům moc někde lítat.
7. dub 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ne...kvůli dvou měsícům..ale pár týdnům no...nemocná budu 380 dní za dva roky k 6.5....a na mateřskou půjdu 8 týdnů před porodem..tak přesně nevím asi 24.5....komedie...no na socce tvrdila,že budu muset...ale přišel dopis...kde píšou,že jsem měla kontrolu u Šťovíčka 1.4....tak hlava mi to trošku nebere...a jsem zvědavá co všechno musí má doktorka obvodní proklepnout..nechápu..že jim nestačí zpráva od gyndařky...no jo no....já se toho papírování prostě nezbavim.. :grinning: :grinning: :grinning:
.
7. dub 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Šťovíček je obvoďák...asi dělá ty komise...nevím....no na socce tvrdila,že budu muset před komisi...ale tak asi néé no...uvidíme....dyžtak ukážu pupek a půjdu..
7. dub 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - je to opruz, ale snad to proběhne v pohodě
7. dub 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jooo...to víš,že jo..jen jsem si musela postěžovat... :grinning: :grinning: :grinning: Aspoň setřičce ukážu ty otoky.. ...a nebudu furt přemýšlet..jestli to je ještě dobrý nebo už nééé.. :grinning: Míláček zůstal v restauračce s kámošem..mně to neva..ale je hustej...naposledy spal včera odpoledne...vstával asi o půl 2 odpo.....A teď ještě paří..to už měl předtím asi 4 piva... :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice bomba článek mládě v posteli....no..píšu se teď trochu se sestřenkou...má asi půlroční děcko...a říká,že monitor dechu jí připadá zbytečný,že spíš matky plaší......falešnými poplachy...a že ač neplánovala prcek s ní spí v posteli...no to bych nerada....ale jdou horší věci než miminko v posteli...děti v posteli......když si kámoška lehne s dětma kterým je pět a osum.....je na mně moc...ale člověk míní a hvězdy mění.... :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no zbytečný, kamarádky bráchovi zachránil holčičku ...nebýt monitoru, tak tu už asi není a snad to bylo při spánku přes den, kdy většinou maminky něco dělají a nechodí miminko kontrolovat každou chvíli.
Ono je to individuální no ...každej na to má jinej názor, ale kolem mě jej měli skoro všichni známý.
7. dub 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ono je hodně zbytečný věcí, pokud se nic nestane ....ale když to pak pomůže tak se mluví jinak.
7. dub 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb podle mně to zbytečný taky není a koupím si ho..kolem mně nikdo...ale všichni mají už minimálně pětiletý...tříletý děti... :wink:
7. dub 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb je to ještě v pohodě,viď?
7. dub 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak asi záleží jak jsi měla předtím silný kotníky ....nemáš totiž vubec vidět ty kosti (klouby na kotníku) tak nevím no ....ale ono se s tím stejně prý nic moc dělat nedá ...ale určitě to doktorce nebo sestřičce ukaž, oni Ti řeknou co a jak
ale jako na pohled mi to nepřijde hrozný ...mě spíš poslední dobou natékají prsty i rukou i nohou, ale jen když dýl chodím, stojím nebo sedím.... chce to občas hodit nohy na gauč a podložit.
7. dub 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl znamym taky monitor zachranil ditko...asi je to individ...
Olco co se tyce tech otoku nevim jaky jsi mela nohy predtim...ale dost jsi pribrala jak pises tak to s tim muze souviset....horsi by bylo kdyby ti natykala jen jedna nebo jedna o hodne vic....urco to ale rekni....
7. dub 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice @kamisb @muddledgirl - ahoj holky, teď jsem sem mrkla, že si vás přečtu, ale koukám, že už je po desátý a půjdu spát :grinning: Nicméně zítra se pokusím napsat víc. Každopádně koukám, že řešíte monitory - Adinka měla dva výpadky dechu, byly jsme i na Bulovce spolu na pozorování a řeší se to do teď - ještě jdeme příští týden na neurologii. Takže za mě určitě jo, protože abych kvůli ušetřený dvojce přišla o dítě, to bych nepřežila.....to asi nikdo, to je jasný. Zítra vám napíšu víc i o týhle šílený akci. Pá a dobrou
7. dub 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky jdu spát ...dobrou.
@brsh teda Ty to taky nemáš vubec jednoduchý ....drž se.
7. dub 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh no super teda, tak to si uzivas fakt:-/
8. dub 2014 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek