• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
Zdarec curiny :grinning:
teda vy mi tu delate chute s tim jidlem.zabit vas je mali fakt :grinning:
adi si dnes necham dovezt hovezi po secuansku at to tu pekne zasmrdim :grinning:
ale hranolcicky by tajy nebyly k zahozeni :sunglasses:
8. dub 2014 v 07:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Bry jatro divtkyyy :slight_smile:))).Dle meho mi prdolina hraje v brisku bowling nebo tam ma trampolinu :slight_smile:
8. dub 2014 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@beryltm prej curiny... :grinning: naka drza ne? :grinning:
8. dub 2014 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no co co co :grinning: :grinning:
8. dub 2014 v 07:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice s monitorem souhlasím...chci ho...to vím,už dávno..jen ten názor sestřenky mě trochu zaskočil....jo jo..mám hodně nahoře.....kotníky mně nejsou vidět...ani ráno...ale jak sedím nebo chodím...tak to vyskočí...že tam mám boule...ale co tlat je vždy v normě a bílkoviny taky...jen se bojim,abych něco nezanedbala.....děkuju.....
@kamisb
@brsh ...ach jo...tak se moc držte...

Jedna holčina chudinka má help syndrom..tak člověk pak taky všechno řeší...děkuju kočky...
8. dub 2014 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm tu adresu čurinko :grinning:
8. dub 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má pršet všude...přeháňky... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: na východě bouřky...hhm...
8. dub 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jeeee pipi ja na to zapomeeela :grinning:
ja se dnes tesila do parku a pujdu vite kam taky to zacina na p :grinning: :grinning:
8. dub 2014 v 08:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm do prdelky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jee ty si chyyyytraaaa :grinning: vyhravas prvni cenu :grinning:
8. dub 2014 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm :grinning: :grinning: :grinning: Jsem spala mrtě hodin a zas bych spala..co to zase je..já potřebuju učit anglinu a žehlit...ale je fakt...že se mi nechce ani jedno...ale ono nemá pršet hned... :grinning:
8. dub 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja vstavala rano s muzem a pak zase usnula a hrabu se ted ven z postele..ja bych potrebovala aby zaprselo a zalilo mi to kytky na chate....
8. dub 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice bude pršet údajně všude dnes...tak neboj...ale zase někdy i bouřky prý...tak to pro kytky asi není moc dobrý....nebo je to nezláme? :frowning2:
8. dub 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko děvčata, tak jak těulíte :wink: . Já ve stejném duchu, takže nervuju a s každou návštěvou wc vyděšeně zírám na vložku jestli tam je krev :grinning: :grinning: . Včera mě tak brutálně bolelo břicho, ale fakt hodně, jako první den při ms. Takže jsem byla téměř 100% jistá, že jsem to dostala :frowning2: . Ale zatím nic :wink: . Takže dobré zprávy ne :wink:
8. dub 2014 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 A není...super :grinning: :grinning: :grinning: Posílám fotku....ha...začínám to zvládat..s fotkama...akorát myslim,že to dělám zbytečně složitě...ale jinak mi to nejde...foto z mobilu pošlu přes bluetooth do pc..automaticky se to ukládá do obrázků...tam je to zamčené..tak to zvládám odeslat na plochu a až teprve potom mi to jde uložit do souboru na ploše..ale to se vychytá..juž zas slyším přítele jak to nebude chápat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
a jdu vyčistit to upatlaný zrcadlo.. :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl čéče máme tak stejný pupky se dneska taky vyfotim páč s tim mym chlapem je to hrůza:slight_smile:)) akorát mně začíná růst už obytnej vůz i s přívěsem:slight_smile:))
8. dub 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 no jasný, že jsou to dobrý zprávy!!!!!!! vydrž prtka vydržžžžž mačkáámeeeeeee :grinning:
8. dub 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
tak tady je muj obytny prives :slight_smile:))
8. dub 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@pavlina1976
@janice_opice
@kamisb
@muddledgirl Ahojky kocenky, tak jsem volala do CAR a ještě,že jsem to udělala. Čekám tedy na dubnovou MS, 22 DC jedu na Zoladex,pak počkáme asi 14 dní a začínám stimulku, na kvetnovou MS ani nedojde. Do plachty jsem si nechala zapsat enolvu,tak jsem ráda. Třesky plesky,koncem května,max. začátkem června bude ET. Jak já se těším. No a co Vy, ženy :wink:? Doma noťas vůbec nezapinam,když je takhle krásně. Nějaké nové tehulkovani? Co Pavlinka? Ok? :wink: holky pribyla mi nějaká srdíčka,moc děkuji:slight_smile:
8. dub 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice krásnej...no příde mě,že máme pupky podobný...kámoška říká,že budu mít obr pupek..jako měla ona..akorát,že ona měla jen 8 kg nahoře.. :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jako Ti chlapi než by nás vyfotili viď???Tak se radši vyfotíme sami....konečně mám foto pupku...to brzo.. :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočenky..já nemůžu zjistit,kdo mi poslal srdíčko..já ho hned poslala holčině...co je v nemocnici a má help syndrom chudáček..tak na ni moc myslím..je cca 27 tt
8. dub 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl právě myslim, že máme podobnej pupek..zrovna dneska jsem se domlouvala s fotografkou na tom profi focení..booožeeee to bude
8. dub 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 ty jo tak super kočííí tak to se dozvím konečně dobrou zprávu ješě než porodímmm!!!!!!!! super , že do toho jdeš!!!
8. dub 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
nic jdeme s Kubou na oběd, dneska neteče voda jen tady v jedný hospudce tak jdeme tam:slight_smile:)) tak zatím
8. dub 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - tak uvidíš, mě po zoladexu MS normálně přišla ...a dokonce na den přesně jako bych nic nepíchla...ale ono to prý nevadí ...myslím, že mi někdo jednou psal, že se pak mezi 14-17 dnem začíná stimulovat.
Tak snad bude enolva úspěšná ...to je ta jednorázová injekce? na těch 7 dní ...jsem si myslela, že se jmenuje jinak ....

tak to už je za chvíli ...hodně štěstí.
8. dub 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice taky myslim...no..já nevim no...jestli mám jít...pupíček se mi líbí to jo....ale ten napuchlej obličej už vůbec no.....a taky tedy nevím v čem bych se fotila no...mám dvoje šaty ...to jo...ale moc výběr oblečení nemám...těhu trička jen dvě...ostatní je normální oblečení,proto z toho docela rychle rostu..nemáš tip na těhu hadry..ale ne za tisíce...?To mi přijde zbytečný...v sekáčích tu těhu věci nemaj.... :angry: Tak asi objednám z bonprixu nějaké to triko a tak..nevim no..
8. dub 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já fotím pupík sama každýho 10. tak pak pošlu taky :slight_smile: ale přijde mi že mám větší :sunglasses:
manžel fotil teď v neděli tak se smál že mám fakt velký bříško.
8. dub 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak si nechte ....já za chvíli pujdu uvařit rýži ...ještě mi zbylo trochu masa na houbách.
8. dub 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek