• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

jinak dobre rano, holky, jsem desne nasrana. nebo jak to nazvat. asi trochu i panika:(
sla jsem rano do apo, abych si nechala poslat zadost na pojistovnu, kdyby naaaaahodou nic nenasli na imunu, ja se nemusela lecit a zacatkem rijna mohla jit do stimulky na druhy IVF.
misto jirsovy, ke ktery vim na 100% ze jsem se objednala byla naka polaskova. coz se nakonec ukazalo jako moc mila zenska, takze no problem. ale z ceho jsem ted dost rozhozena je, ze jsem si byla JISTA, ze na vajecniku ta cysta 5cm porad je, pac porad cejtim bricho, litam v noci curat, sex neni moc prijemnej...proste stejny pocity, jako kdyz mi ji minulej mesic nasli, uz to proste trva pres mesic. a ona tam NENI! tak kurna co mi je???:( ja to tak nesnasim, clovek se snazi soustredit na dalsi kroky k miminku a ted abych litala nekam na gyndu, urologii nebo ja nevim kam a nechavala se vysetrovat, co mi to teda je a nedejboze este lecit nakejma antb, esli je to treba mocak:(

ALE co me nadzvedlo nejvic bylo, kdyz mi teda sestricka vylozila, kolik ty kurvy pojistovny chtej za ty leky. tendle stat jde fakt do pr*ele. misto podpory samy klacky pod nohy. jedna ampule fostimonu 100,-
4. zář 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 kolik potrebujes ampuli??Nevyznam se v tom ..vzdy jsem mela jen puregon
4. zář 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 mne ted daji asi tri na den. predtim jsem mela dve, ale to to bylo zdarma.
4. zář 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
******UPDATE********
SRAZ V NEDELI 15.9. ODPO/VECER V PRAZE, RESTAURACE MERLIN:
urcite ano: ja, hhani, monyna83, brsh
spis ano: jaka17, petulak1988
nevi jiste: kamisb
nemuze: martas14, lussi
4. zář 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 sas Poláškovou jsem měla jednou a shodli jsme se s přítelem,že byly opravdu moc příjemná,ale možná až moc precizní,ale někdy je to lepší :slight_smile: ..já tam naštěstí byla poslední den v srpnu a dostala jsem Menopur ještě zdarma a dali mi jich víc abych tolik potom nedoplácela,ale i tak něco budeme muset zainvestovat a za jednu ampuli chtějí kolem 350,-..je to děs předtim se nedoplácelo až nad 30 tablet byl doplatek 580,- ale za cele balení..jsou to zmije :angry: Ty jo snad to nebude zánět,ale víš co zkus si koupit ty brusinky Urinal akut to opravdu skvěle pomáhá..ale zase bud ráda,že tam ta mrcha cysta neni :wink:
4. zář 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 a možná Janča (janice_opice) ,ale dá ještě vědět :wink:
4. zář 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nic moc, čekám na leden jak se domluvíme v caru na další ivf a co ty
4. zář 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani no ja na zpravu vod janoura cekam jak na smilovani furt. prece nebude matka pluku u takovyho srazu chybet!
janoureeeeeee :grinning:
4. zář 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 :grinning: psala jsem ji na FB a možná to vyjde,ale uvidí..to jsem jí psala taky,že bez ní to nejde a ona " no jo musí tam být nějaký hroch" :grinning: :grinning: :grinning: celá Janina ...
4. zář 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
4. zář 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani diky za tipy. ja asi pockam na ms a pak uvidim, nekdy me proste to bricho divne zlobi...a s ms by se to mohlo zlepsit. mam to dostat tak do tri dnu...taky by to mohlo znamenat, ze je fakt cas na tu laparku. muze to bejt fakt ta endometrioza...
4. zář 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ty jo nestraš s endoškou..taky jsem měla někdy takový myšlenky co všechno tam může být,ale ted jsem si řekla,že budu v klidu a pokud to nevyjde rozjedu tu laparku co nejdřív :slight_smile: .. každopádně těmi brusinkami ničemu neublížíš můžou se brát i preventivně :wink:
4. zář 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani tak ja do ty laparky kvuli podezreni na srusty jdu..a kvuli potvrzeni/vyvraceni nepruchodnosti...ale az po ivf proste.
4. zář 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 no to jsme dvě..ja vim,že tam srůsty jsou,ale vůbec nevim v jakém je to stavu takže od toho mě nikdo neodradí :slight_smile: ..jen mě mrzí,že jsem to nevěděla dřív,že to může kazit IVF..bývala bych byla to udělala ted jak jsem čekala 3 měsíce do dalšího pokusu..a už ted jsem mohla být chytřejší :wink:
4. zář 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ja ti rozumim, ale na druhou stranu to ber tak, ze tam zadnou tu tekutinu mit nemusis...a ja teda hlavne nevim, jak se to resi. prece se s tebou nejdriv na odstraneni vejcovodu musi domluvit predem, pokud to neni nejakej akutni stav, ne?
4. zář 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 nemusim,ale většinou tam je pokud byli častěji v zánětu a já na to v telecích letech trpěla strašně ani do bazenu jsem nemohla,protože jsem hned něco měla tak mi to gyndař nedoporučoval..proto z toho mám ted obavy,ale jak jsem řekla ted to nechám být a uvidime co bude :slight_smile: Oni se s tebou domluví ještě před operací,že pokud by byli v katastrofalnim stavu tak podepisujš papír se souhlasem odstranění,ale zase si řikám,že Janina je má taky pryč a stejně se jí nedaří..tak kde je pravda ...
4. zář 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je to starý,ale viděli jste to už ..to je dokonalý :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=pfxB5ut-KTs
4. zář 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani no jsem jak pres kopirak jako ty...samej zanet, mykozy, pomalu kazdej cyklus, bazen znamenal navstevu gyndy...
4. zář 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033
@hhani
hele co si ze mě tady děláte prdel čéééčeee:slight_smile: :grinning:
4. zář 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@sasanka033 Hele já možná, máme mít nějakou rodinou sešlost takhle v neděli tak jelsti to padne na 15. tak blbý:/ když ne tak jduuu
4. zář 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to mas z toho, ze tu nejsi! kdybys tu byla, nedovolime si to! :grinning: :grinning:
nazdar zlato, no to jsi nas moc nepotesila, ALE my este nevime tu hodinu uplne.

@hhani na kolikatou jsi to tak jako myslela? treba v 17:00 nebo pozdeji zacit? kdyz jsi psala odpoledne...
4. zář 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no když ta práce mě drtí ted - hele Merlin to je ta Irská???Počítejte se mnou, že na 80% jdu jen nebudu asi extra dlouho páč Kuba bude doma sám,tak abych se nepřipotácela o půlnoci:slight_smile:)
4. zář 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jooo, to je vona!!!:slight_smile: to je super, spousta lidi to zna:slight_smile: bezva, pocitame se tebou:slight_smile: je mi jasny, ze vsichni tam nebudou od zacatku do konce...
4. zář 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže za mě klidně na tu 17 hodinu i dřív:slight_smile:
4. zář 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani z tebe nikdy ty jsi naše matka pluku jak psala sas!!! :slight_smile: ..ale já tě tam chciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :angry:
@sasanka033 No já nevim to bych nechala jak by kdo mohl tak to pak nejak určit..dala bych tak 15.00-16.00,ale je to jen návrh :frowning2: tak písni jak by to holkám nejvíc vyhovovalo :slight_smile:
4. zář 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani Hele 16 souhlas !! Maj tam Tequilu sunrise a Cuba Libre tak to je dobrý .....:slight_smile:
Ti říkám, že se budu mezi hubeňourama cítit jak hroch:slight_smile:)))) ale já si to za těch 8 pokusů můžu dovolit:slight_smile:))))))))))))))))))))))))))) hlavně, že jsme veselé ne??? :grinning:
4. zář 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
Super a jezdí do Bruselský 22 a to mám od baráku až tam:slight_smile:
4. zář 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to si dáme do nosánku :slight_smile: a neboj já budu za druhýho hrocha páč tam máme samé modelíny,že jo holky @sasanka033 @monyna83 :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@hhani
holky vam povidam, ze to monyna prehnala, ja mam 70 kilo pri vejsce 169, ja nevim co videla, budte fakt v klidu :grinning: :grinning:
jo a v kozach to teda rozhodne nemam :grinning: :grinning:
4. zář 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 - tak při bolestech při styku a břicha, bych teda mazala na gyndu, aby jsi pak neměla zánět ...brát antibiotika - to by se stimulkou moc dohromady nešlo. Když rychle záléčí, tak budeš mít klid. Nebo si kup něco v lékárně ...nebo si na MS kup ty elllen tampony, jsou dražší, ale třeba by trochu pomohly. Já je teď prubla, ale já měla před měsícem kvasinky, což je něco jinýho, ale oni na tom tampony jsou ty probiotika či jak se to jmenuje, třeba by to prospělo.

ale nevím ...
4. zář 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek