• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@monyna83 ahoj kočííí...super...uteče Ti to nakonec, neboj....já mám pc zase zapnutý furt..v jednu jdu ke gyndařce poprosit o lékařkské zprávy..pak na chvilku možná do města..možná do Lidlu..mám tu už jen půlku tvarohu, rýži tuňaka a višně zavařené... :grinning: :grinning: :grinning: a to jsme byli nedávno na nákupu..ch jo...ale můžu vyndat bramboračku z mražáku.... :grinning: :grinning: :grinning: Jééé mám tam ještě okurku,rajčátko a balkán..takže šopák to jistí....
8. dub 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - taky chceme na focení, kamarád toma co nám nafotil svatbu to dělá taky, ale koukala jsem že za větších 5 fotek chce 600,- ...prý se vybírá z 30 záběrů ...udělají těch 5 fotek a pak CD, jen nevím jestli na CD bude jen těch 5 fotek nebo všech 30 ...za 5 fotek se mi 600,- moc dávat nechce.
To bych raději řekla kamarádce ta fotí oc pěkně ...a nic by za to určitě nechtěla ....jen nevím no.
8. dub 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice děkuju zlato, já to nevzdávám,naopak, hrozně se těším :slight_smile:
8. dub 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb to pošli..... :grinning:
8. dub 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já právě také začnu po těch 14 dnech od zoladexu se stimulkou. Nevím,dr říkal,že na další MS vůbec nedojde. Tak uvidím :slight_smile:. Moc díky
8. dub 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja zadny tehu hadry nekupuju mam 2 trika a jedny dziny a ty cerny katata a to staci.zbytek splacam z volnych satu a sukni na gumu....j8nak ta fotografka ma ruzny kusy latek do kterych tehule hali a do rozepnutyho krivaka se taky vejdu ;).chceme jit prave koncem dubna nez budu moc napuchla a drobny vady na krase ona spravi...hlavne by mi to bylo lito...uz ted je mi lito, ze s Kubou nemam a tehule uz nikdy nebudu....;)@kamisb
8. dub 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - tak uvidíš jak to bude u Tebe, myslím, že u každé to stejně probíhá lehce jinak.
8. dub 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak já mám jen jedno těhu triko..druhý už neoblíknu...jsem koupila m..a brzy jsem z něj vyrostla....mám džíny...ale teda..nejsou nic extra no..na focení...šaty mám nějaký netěhu....ale zatím se do nich vejdu....Jasně no...v.šechny nechávaj dělat fotky,tak možná to taky přežiju...podebatuji o tom s přítelem...Teď mě tak napadlo,že přítel sestřenky fotí i svatby...tak třeba by jsme měli slevu,že?
8. dub 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hele moc hezký fotky na focení jsou, když je těhulka jen ve spodním prádle a má třeba jen rozeplou košily dlouhou svojí nebo manžela (přítele) ...a ještě v černobílým provedení fotky, to se mi moc líbí.
8. dub 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hlavne ti fotografove vetsinou maj hadry ja se taky nebudu fotit krom krivaka ve svym..slevu zkus :slight_smile:
8. dub 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ....no já bych radši byla trošku zahalenější....no....

@janice_opice to máš recht...s těma hadrama..uvidíme..proberem to...kromě křiváka...Ty jsi hustá...
8. dub 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ono jsi zahalená jak chceš ...já taky nechci být dobrý den kozy ven....no tak jsme motorkáři tak tam je křvák jasnej a ješě se bude fotit s mojí mašinou:slight_smile:))
8. dub 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice však jasný....že s motorkou.. :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. dub 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl halvně víš co i kluci oba mají moto oblečení.... takže budeme ladit a já budu napůl"víla" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a napůl motorkářka --jakoby takovej kontrast plánuju, i když teda s tou vílou se mnou bude mít dost práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: se z Tebe počůrám...no vidíš to...ten můj by tam mohl přinýst klávesy...by byla prdel.. :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no můj plánuje, že by si vzal i basu nebo kytáru :grinning:
8. dub 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl že bychom udělali hromadný focení:grinning:DDDDona má ráda neobvyklý focení tak jí moje nápady co jsem jí poslal anadchnuly a prý se na to focení těší..jsem jí ujistila, že s námi si fakt legraci užije :grinning:
8. dub 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hm a mě se zdá 5fotek za 600,- moc :slight_smile:
8. dub 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: já doteť byla přesvěčená,že fotky s pupíkem nechci...no...teď jsem teda na vážžkách... :grinning: :grinning: :grinning:
@kamisb já nevím..kolik holky z červencovek budou mít...ale všechny platěj kolem 1800 :grinning:
autor
@kamisb no já to budu mít za trošku jinou cenu a trošku jiný množství plus líčení :slight_smile:ne dle ceníku co tammá jo a to je ještě levná proti jiným fotografům
autor
@muddledgirl já se nesnášim fotit..jsem absolutně nefotogenickej a antifotákovej typ,ale přišlo by mi to líto, je to naposeldy v životě a S Kubou jsem takovou možnost neměla
8. dub 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - njn, některý věci se mi někdy zdají hrozně drahý, ale asi nejsou no ....ach jooo, ale chci nějakou pěknou těhu fotku, jako samotnou mě by uměl manžel krásný, ale já chci i nějakou co budeme spolu a možná bych si chtěla jednu nechat zarámovat. Ale ještě uvidím jak pak budou vypadat.
8. dub 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl
@kamisb no já vím, že za těch 10 včetně CD a tak chtěj minimálně 1800až 2200.... já to budu mít i s líčením a hadrama levnější:slight_smile:
8. dub 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele já si myslim, že se to určitě vyplatí víš..přece jen je to jedinečný období....a ty profíci to prostě umí....my chceme potom ještě na newborn focení a tu si pak dát nad postel zarámovat právě i s Valinkou :slight_smile: jak říkám, je mi líto, že s Kubou nemám takový profi fotky ani pupík a ani potom
8. dub 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice jo..to už bych se možná nechala i nalíčit a učesat... :grinning: :grinning: :grinning: no i když namalovat semyslim umim...a dneska přijde žehlička na vlasy.. :astonished:

Jinak já mám asi jen dvě fotky s mým miláčkem za 4 roky a něco..děs běs.
8. dub 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek