• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@muddledgirl no dyk právě z dovolených jsem na málo fotkách a když tak jsou to fotky d´typu..no hned ti to sem vrznu :grinning: :grinning: :grinning: já bych šla ten den dopolko na stříhání a nechám se nalíčit od té její kamarádky kosmetičky
8. dub 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no....to bych měla jít conejdřív...dokud mám nové vlasy... :grinning: No..my na žádný pořádný dovče nebyli..musí vysvětlit kámošoj...ať nám pošle fotky co má...s náma..vždycky fotí..on je fotící maniak...

JInak možná budeme mít kočár za 3 000 trojkombinaci...tak možná přežiju i tu malou korbu a pak se uvidí....je to v-cros...ale zatím nevím v jakým je stavu a jakou má barvu...
8. dub 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele a nejlepší je ta cedulka nad hlavou na tý jedný fotce :grinning: :grinning: no měli jí dát z druhý strany :grinning:
8. dub 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jako od někoho použitej?? nebo novej
8. dub 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: dobrý fota....
8. dub 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice použitej od bráchovýho kámoše..nevim teda jeslti po jednom nebo dvou dětech...ale tak když je to přes kámoše..tak myslim,že bude v dobrým stavu...
8. dub 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jasný tak snad ho uvidíte ještě ne?:slight_smile: my se byli taky podívat u té kámošky na ten kočárek-)
8. dub 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no takhle já se fotim nejradši z dálky nebo vůbec:slight_smile:
8. dub 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky potřebuju závěsnou skříňku do ložnice a oni nic nemaj to je strašný
8. dub 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě focení nevadí, my máme mraky fotek, ale je pravda, že těch společných moc ne...my máme každej svůj mobil ...takže fotek vždycky z dovči mraky :slight_smile: ale spolu jen když někdo jede s náma.
8. dub 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tuhel mám ráda,ael museli mě na ní přemlouvat :grinning:
8. dub 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl tahle je taky dobrá a už končím s fotkama a omlouváms e jsem se nějak rozjela :grinning:
8. dub 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - ta je super, od tamtud ta fotka je prostě "povinnost" :slight_smile:
8. dub 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo jsme na ní celá rodinka to jsem ráda moc:slight_smile: tak jsme si to taky moc užili v:slight_smile:)))
8. dub 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se zase přecpala ..natáhnu se a pak po 15h musím vyrazit na bus a do kauflandu nakoupit. pak mě vyzvedne manžel po cestě z práce.
8. dub 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb já vezu za hodku kluky do kina a pak budu luxovat....se mi chcee..ale nemusim vytírat neteče ta voda:slight_smile:
8. dub 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice u nás luxuje manžel..už by zase měl ....to jsem zvědavá kdy to bude :angry:
8. dub 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb ja uz dneska musim..je to des s tema zviratama....tak 7.5. je domluveny to foceni....:slight_smile:
8. dub 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to jo s těma zvířátkama se hold musí. Já zjistila, že se tady tak moc nepráší, takže mě to ani moc netrápí. Ale jednou za měsíc mi to přijde málo no ...měl by se kluk "manžílek" občas snažit :slight_smile: ale teď se vlastně snaží ....jak malujou apod.
8. dub 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak to já musim říct, že můj muž ted teda dře jak mula až je mi ho líto
8. dub 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jinak tady se práší strašně
8. dub 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A už je to tu zase, začala mě zase bolet prsa chjoooo
8. dub 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :frowning2:no ty větší asi hodně bolej..mně jen někdy..pěkný fotky...já byla u doktorky pro papír..ukazovala jsem sestře kotníky a ona,že to je o..k...tak to je hlavní :wink: :wink: :wink:Včera byly nateklý dvakrát tolik..říkala,že to je tím,že jsem tolik přibrala...a teplem..
@kamisb
8. dub 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak hlavně že to je dobrý. Někdo psal, že paradoxně na otékání je dobrý hodně pít.

hm tak nikam nejdu už je hrozně zataženo a fouká vítr to asi ten déšť přijde, aspon to trochu pokropí.
Je najednou tma jak kdyby ž bylo večer.
8. dub 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb jo jo..já moc piju...

no...tady taky není moc krásně....čekám na žehličku na vlasy a pak dnes někdy zajdem do Lidlu....dala bych si třeba ledový salát s acidem....mňam....a nějaké ovoce..a jogurt..
8. dub 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb já to napsala blbě...zítra má všude pršet..já jsem trdlo..
8. dub 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak mě moc nenarostla ...asi jen o 4 cm na obvodu ...bolí jen když si je nějak zmáčknu nebo manžel. Jinak naštěstí dobrý.
V pátek jsem byla u kamarádky a ta mi doporučila fenyklový olejíček ..abych si vzala do porodnice na bradavky a pak se tím maže bříško miminku, a prý malou vubec ani netrápily prdíky.
je to z nějaký sady přírodních výrobků ...tak jsem si objednala testovací sadu a jsem zvědavá.
jinak www.karelhadek.eu .... má od něj i nosní kapičky ...taky jsou v tý sadě a malý bude teď rok a ani jednou neměla rýmu. Prý ji to kápka preventivně když kolem všichni prskali.
jako je to trošku dražší, ale prý to docela dlouho vydrží ...má nějaký olejíček dětský na tělíčko ...litrovou dozičku a teprve teď ji bude dodělávat a to prý maže každý den po koupili.
8. dub 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - tak tady už pršelo ...je furt zataženo, ale asi je to všechno, ale lilo slušně ....ale už nikam nejdu mezitím jsem si udělala latte, tak už bych stejně bus ani nestihla :slight_smile: tak hold až ve čtvrtek no :sunglasses:
8. dub 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hm a to zrovna zítra jedu do Prahy k praktický mudr a pak na tu slezinu s prací. tak hold i deštnik do batůžku no ...o to bude těžší na zádech ...hm :angry:
8. dub 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb taky trošku sprchlo...ale jen chvilinku....já jdu zítra k praktický, aby mě vyplnila ty papíry..to zas bude kolik vážím.... :grinning: :grinning: :grinning: Minule říkala..vy jste přibrala 10 kg za šest let..jenže...těch mých 65 kilo byl životní výkyv..jinak mám už od sedmnácti kolem 70 kg.. :-:grinning: :grinning: :grinning:,ale tak jsem mlčela no...
8. dub 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek