• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@muddledgirl jsem ti to r8kala ze to bude tou nadbahou to telo neni zvykly
8. dub 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já tam jdu taky pro razítko a aby mě poslala na EKG a potřebuji doporučení na ECHO ...chodím jednou za dva roky, tak ať to mám před porodem hotový.
8. dub 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb ja ted byla na andelu odvezt kluky do kina tak jsem si v HM koupila kalhotky a dve trika a nasi neteri jeste neco k narozeninam.byl ji rok pred mesicem a v nedeli prijedou do CR a budeme to slavit...a musim se psem :-/a pokud bude lejt tak pro kluky I pojedu kdyz ne dojedou busem.
8. dub 2014 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to vypada zajimave ty olejicky...
8. dub 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice @kamisb no..já myslim,že jsem i zavodněná...přibírám dlouho víc jak tři kila měsíčně...no doufám..no....jo..to se jí už rovnou zeptám...jestli mě pošle někam.... :astonished: HM...hm..mně hrozně mrzí,že ho tu nemáme...ale je prý v HK v bývalém futuru..tak aspoň něco.. :wink:
8. dub 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl kdybys videla jaky krasny veci tam maji na mimca a deti vubec jsem.musela jit se zavrenejma ocima :grinning:
8. dub 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: no,tak to bych musela jít taky.. :grinning:
8. dub 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele uz jsem tam.mela par hadyrku v ruce a pak jsem se placla pres ruku a sla pac hadru mam ze uz nevim.kam je davat :grinning: a ty doplnky no uzasnyyy
8. dub 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já ne.....čekám a čekám........já bych spala...co to zase je....není nějakej divnej tlak...celej den jsem unaveˇnoš.. :grinning:
8. dub 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl je strasnej tlak a to musim se psem a fakt se mi nechcce
8. dub 2014 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no..Ty s tím Tvým nízkým kočíí..
8. dub 2014 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já si objednala tu testovací sadu pro prcka a pak uvidíme ...i s poštovným byla za 449,- jsou v tom ty kapičky - ty jsou v normální velikosti, zbytek v tom nejmenším, ale i tak by to prý mělo vydržet aspon 2-3 měsíce, podle toho co říkala.
jeden přidává i do koupela místo mýdla.
jinak jsem v pátek objednala zaškrtla jsem převod bankovní, dneska to přišlo a teprve pak jsem zadávala příkaz, takže jsou fakt rychlý.
Kamarádka má od nich skoro všechno i pro sebe, prý trpí na exzémy a tohle že je super. Ahlavně fakt prý dlouho vydrží ....

já byla na smíchově v Cačku, a ikdyž něco bylo pro prcky moc hezký...ale zas ne tak ...pak jsem šla do tesca tam a pak mají taky krásný oblečky a za rozumnou cenu ....na holčičky mraky :slight_smile:
8. dub 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Moje nová hlavinka..
8. dub 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - hm pěkný a já myslela, že jsi psala, že to máš kolem hlavy jinak barevný než zbytek hlavy ....asi jsem to s někým spletla.
8. dub 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mám,ale není to moc vidět....Ty jahodový proužky jsou jen vepředu...zkusím dát ještě jednu.........děkuju
8. dub 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no na tý druhý to taky není moc poznat.....tak ji ani posílat nebudu... :grinning:
8. dub 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak to taky prubnu objwdnano
8. dub 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl brej odstin cece mivala jsem dost podobnej :slight_smile:))
8. dub 2014 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky ja bych mela vyluxovat ale nejak uplne s tim telo nesouhlasi...
8. dub 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak vyluxuješ zítra no ..nebo kluci až se vrátí z kina.
jako jestli Ti není úplně ok, tak odpočívej ....třeba večer to bude lepší ..ono jak pršelo a teď už se zase snaží sluníčko, tak bude blbout tlak.

tak snad budou krémíky a olejíčky dobrý ....prý jak maže tím olejíčkem po koupeli, tak malá nebyla vubec opruzená a ani neměla ty potničky. Ale to tak nemusí být u každýho.
Jen se pak nelekni ty vzorky v tom jsou fakt maličký ...ale prý stačí opravdu maličko pak nanést. A ten fenyklový olejík jak se pak maže po kojení na bradavky, tak to na nich i zůstane a prckovi se to pak i dostane do střev a taky nebolí bříško.
8. dub 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - ještě že jsem byla dopoledne líná umýt to okno :slight_smile: asi to nechám na víkend.
8. dub 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no oni kluci ...to jsem myslela Kubu a jeho kamarada ;))))) manzel je v praci ;) na olejicky se tesim je jasny, ze vzorecky jsou malinky..uvidime a vyzkousime.Vyluxuju zitra..telo rika odpocivej...to je sranda..ja hyperaktiv nemuzu :grinning:
8. dub 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
slysely jste o tom dvouletym chlapeckovi a jeho ozraly matce z Hloubetina dneska?
8. dub 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a tím intim krémíkem si pak mazala hráz říkala ....jinak je dobrý na opruzeniny pokud se už udělají. že neudělají takový filtr jako bepanthen.

asi to je divný, že tělo nemůže co? kor u Tebe ...ale hold je potřeba poslechnout... tak hezky na gaučík a nožky nahoru
8. dub 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no četla jsem jen nadpis a raději to neotvírala
8. dub 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja si hraz mazat urco pred porodem.nebudu
8. dub 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice neslyšela jsem o tom chlapečkovi....co se stalo?
8. dub 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jo vsechno me uz nejak zmaha a asi I ten tlak....tak lezim
8. dub 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl pocti si na seznamu..krava
8. dub 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jdu na to....hele..já jsem dnes úplně hotová..celý den na spánek....masakr...což Ty s tvým tlakem....musíš být mnohem víc. :grinning:
8. dub 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek