• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@muddledgirl no ani mi nemluv proto jsem ani neluxovala
8. dub 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já nedělala vůbec nic.....hrůza.... :astonished:
8. dub 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja potrebuju uklidit veci pro Valinu a nemam kam.potrwbovala bych skrinku zavesnou a zadny nejsou
8. dub 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jak to vypadá? Já zatím nějaké místo mám... :wink:
8. dub 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo,tak už vim..prostě skříňka na zdi.. :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hele my ted vybíráme nabytek tady ...tak se tam jukni, ale asi to bude chtít poč....katalogy mají v pdf... www.montero.cz
8. dub 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jojo skr8nka na zed nemam uz kam davat veci....
8. dub 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb kouknu, akorat potrebuju jen jednu zavesnou skrinku a to je problem
8. dub 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - si můžeš koupit jen jednu věc ne celý pokojík .....mají věci z masívu smrk, nebo z dřevotřísky a je to nějaká česká firma.
8. dub 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahoj Mony, to víš já nervuju :wink: . To čekání kdy člověk neví na čem je je nejhorší :grinning: . Včera jsem měla brutální bolesti břicha. Jako když mám první den ms, takže při každé návštěvě wc jsem si říkala, že jsem to určitě dostala. Zatím nic :wink: . Zítra mám termín ms. Když ta mrcha hnusná nepřijde, testuju v sobotu a v po na krev :grinning: . Tak věřím, že se zahryzli :wink: . Taky se ti to krátí viď. To je paráda. Moc držím palečky :wink:
8. dub 2014 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuji za povzbuzení :grinning: . Zatím ms není a věřím, že se nedostaví mrcha jedna škaredá :grinning: A vy neuklízejte a hezky odpočívejte těhulky :grinning:
8. dub 2014 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb kouknu na to dekuju potrebuju poradnou zavesnou skrinku pac mam fakt plno...
8. dub 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hurááááááááááááááá sehnala jsem skřínku neuvěřitelnéééééééééééééééééé :grinning:
8. dub 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 super....termín ms máš dnes nebo zítra?
8. dub 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak super...gratulluju :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - no vida :slight_smile: a z toho co jsem Ti dala tip nebo jinde?
8. dub 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jinde ze sektorovýho nábytku dvojskříňku na zed....http://www.supersektor.cz/ tam co jsi mi dala mají pěkný věci,ale úplně ne to co jsem chtěla a hodilo by se to sem do ložnice..možná si vezmu mustr až budeme předělávat dětskej pokoj za dva roky :slight_smile:
8. dub 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl No tak ode dneška do čtvrtka je to krizový, můžu to dostat prakticky kdykoliv :unamused: . Ale zatím nepřišla, takže je to OK a doufám, že v so budou na testu // a v po pořádný hcg :grinning:
8. dub 2014 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 věřím tomu.. :wink: :wink: :wink: Já se na termín ms soustředit nemohla....pokaždý jsem to měla jinak...a brala jsem dlouhodobě utroš..... :wink:
8. dub 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak a já jdu dneska spinkat, vstávám zítra po 7h a jedu do Prahy, budu asi až večer.
Tak krásnou dobrou noc a hezký den zítra.
8. dub 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb papapa tak příjemný den a dobrou noc kamčo
8. dub 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ahoj Pavlí, vidím, že schýza dorazila, ale neboj já tomu říkám další těhu příznak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: komu nepříjde den, kdy od rána to vidí, že je to všechno v pytli a zahazuje lopatu do žita, tak ten jako by nebyl..... zatím to vypadá všechno slibně a my jim držíme palce jako nikdo, takže to nemůže dopadnout jinak než dobře....já tu akorát poctivě popíjím červené víno a narozdíl od tebe na MS čekám a taky by měla dorazit zítra, už i začínám cítit podbříšek, tak snad je to na dobré cestě a nebude mě nějak sviňsky napínat :wink:
a ty se vyprdni na to umývání země, na to máš dceru :grinning: :grinning: aspoň jsem to tak četla, že prý děti si pořizujeme, aby měl kdo dělat domácí práce :grinning: :grinning: taky mám doma velké zvíře a tím nemyslím mojeho ani dítě :grinning: :grinning: ale jak píšeš roomba je nejlepší :wink:
8. dub 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl no prosím jaká kocouřice, pěkná barva, ale neříkalas, že jsi kudrnatá, bo já si představuji lokny trochu jinak :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 ahoj Mony, no vidíš, už ti to taky začíná pomalu utíkat do kopce :wink: já už to mám přesně namyšlené,
@pavlina1976 v sobotu najde úžasné, super dvojky // jak bič, pak je rekomando posílá za čtrnáct dní až dostimuluji mě a hned jak je v půlce května najdu já, tak čekej střední balíček zlaté barvy, s velkou bílou mašlou a jsou tvoje :wink: :wink: prostě není nad to si vše pěkně rozplánovat :grinning: :grinning:
8. dub 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice ahoj Jani, tak vidím na chajdaloupce jde práce pěkně od ruky, jen tak dál....my se přes víkend taky celkem ztrhali a konečně i postavili malé prolézačku s domečkem a houpajdama, fakt super věc, akorát je to hybrid přes celý dvůr :grinning: :grinning: narychlo dělám generální úklid celého domu, všechny skříňky, pak umýt okna na velikonoce a snad příští týden ještě stihnu natřít celé to monstrum na dvoře, abych pak mohla být v klidu na těhulení :wink:
8. dub 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb dobrou noc kočííí..já jdu za chvíli taky.... :grinning: :grinning: :grinning: Pozdravuj prcka :grinning:
8. dub 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 kocouřice...to jsi hodná...trošku mega hlava teď...ale tak hlavně,že jsme zdraví... :grinning:

Tato fotka je hodně stará....a mám tam delší vlásky a neupravený aktivátorem kudrlin...když jsem je měla nakrátko..tak jsem byla jako ovečka....dnes to foto bylo s vyžehlenými vlásky.. :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Janinko..tak už umím z phonu dát foto do pc a sem...ale nejde mi zkopírovat z pc na facebook???Netušíš,kde můžu dělat chybu???
8. dub 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl aha, tak to jo po žehličce :grinning: na této fotce je už vidět, jak se ti to pěkně točí
a že ty si ráda lakuješ nehty viď :grinning:
8. dub 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 no joo je to už lepčejší snad už doděláme ten nářadovej domek a odstěhujeme tam ty věci z chaty a bude tam místa až až:slight_smile: a ted o Velikonocích budeme kopat vodu a zavádět ze studny do baráku..teda já neeee.... paráda houpačky a domeček jupíííí ta se má ta malá dračice:slight_smile:)))))...my se domlouvali se sousedama na chatě, že u nás na zahradě uděláme pískoviště a bazén...oni mají vanu takovou vliou ne stojací,ale na zapuštění..tak, že se na ní udělá konstrukce a děti se tam budou ráchat....oni mají ročního Samíka a ten to bude mít v létě super a k nim na pozemek nejde vůbec sluníčko a mají ho z kopce, kdežto u nás na té straně co je zahrada svítí celý den:slight_smile:)) a Valinka se třeba koncem prázdnin přidá :slight_smile:
8. dub 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek