• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
autor
@martas14 jinak z @pavlina1976 mám nervy k prasknutí jak držím pěsti tak doufám, že to prolomí - do jiný než ona a ty s monynkou se svezete:slight_smile:)))
8. dub 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a jakej máš postup? normáně dáš přidat fotky/video pak volb nahrát fotky, vybereš fotku z PC a nahraješ
8. dub 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. dub 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. dub 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice na FB je vytvořit album anebo přidat video..já chci přidat fotky do alb,které tam jsou...a to mi nejde no...jsem trdlo..já vim... :grinning:
8. dub 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 http://chriscosmetics.cz/rady-a-tipy/nehty/ dole jsou bombové tipy na lakování...nehtů..když nevím co by nezajdu do OBi...ale lakuju..nehty...
8. dub 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl takže :grinning:
8. dub 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl 1. klikneš si vpravo nahoře na svoje jméno-tvůj profil
2. klikneš si na fotky - pod úvodní fotkou
3. vybereš možnost alba
4. pak si klikneš na to album do kterého chceš přidat fotky
5. album se ti otevře a vpravo máš možnost přidat fotky
8. dub 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hmmmm....o.k...tak přesně takto na mně musíš..já totiž dnes sama prvně pracuju s fotkama.....kdysi jsem je teda nějakým způsobem nahrála...dodnes nechápu jak..jdu na to.. :grinning: :grinning:
8. dub 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice do bodu 4 jsem to předtím zvládla...ale ten pátý nejde a nejde..přidat fotky nevidim.. :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já Ti narovinu řeknu já se z toho jednou poseru.. :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl rozklikla jsi si to album?
8. dub 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl vidíš uvodní fotku, profilový obrázek
pak řádek

FotkyVytvořit albumPřidat video
Fotky s vámiVaše fotkyAlbaNeoznačeno
Vytvořit sdílené albumPřidat fotkyUpravitOznačit
8. dub 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to víš,že jo broučku.. :wink: to už předtím jsem zvládla..než jsi mi poslala popisek,jak to udělat... :astonished: :astonished: :astonished:
8. dub 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak to mě pobavilo ta tvoje říkanka, ta sedí i na mě, akorát naopak ....když nevíme co by, tak zajdeme na OBI ....to je ten náš car OBI, jako obilňák v Brně :grinning: :grinning: :grinning:
jinak mě lakování baví jen na nohách, tam to mám luxus, ale na rukách jak to vydrží jen tři dny hezké a pak se to začne umýváním loupat, tak mě to jebe mozek :grinning:
8. dub 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice no taky doufám, že nám toto jaro pomaže jak vám loňský podzim :wink:
8. dub 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl máš prostě název alba..já například šušňátko - ten název je uprostřed, pod tím názvem jsou ty fotky ..vlevo nad tím názvem hned je vytvořit sdílené albu a ve stejném řídku,ale vpravo nad názvem alba jsou možnosti: Přidat fotky Upravit označit
8. dub 2014 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no to mi neposílej já se k tobě do profilu nedostanu:slight_smile:)))))) :grinning:
8. dub 2014 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsem asi debil..nebo slepá...máš dost,viď? ze mně????Promiň :grinning:
8. dub 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to tam bude místa, že se budete moct přímo honit :grinning: ale to je potřeba, bo Valinka se pak určitě začne pořádně roztahovat :slight_smile: pískoviště je nutná samozřejmost ale bazén a k tomu jen o rok starší boreček na společné cachtání ve vířivce to už zní jako sen .....ještě ani nenarozená a už jí závidím :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ne vůbec jen takhle na dálku se blbě radí noooo
8. dub 2014 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo,ale do profilových obrázků si to nepřidášššššššššš
8. dub 2014 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kurnik..já to tam fakt nemá...já tam nemám přidat fotky fakt..ne...

FotkyVytvořit albumPřidat video
Fotky s vámiVaše fotkyAlbaNeoznačeno

Označit
Profilové obrázky
Aktualizováno Před 52 minutami
pak mám fotky
pak toto To se mi líbí ·přidat komentář · Neupozorňovat · Propagovat · Sdílet
pak zase fotky..
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: prdět na to...
8. dub 2014 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl zkus si rozkliknout nějaký jiný album s nějakym názvem ne profilový obázky
8. dub 2014 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no to jsem chtěla právě..tak jsme doma..
8. dub 2014 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kurnik proč já si vždycky vyberu něco dělat jinak než dělaj všichni...pak se tu nervuju... :grinning: :grinning: :grinning: děkuju
8. dub 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to si musíš nejdřív změnit profilovku a ono se ti tam uloží automaticky
@janice_opice Ty kráso..to až jindy měnit profilovku..to už jsem taky zkoušela..nejdřív jsem tam měla žirafu.kvůli debilní hádance...a teď zas křečka...tak fotka přidána.. :grinning: :grinning: :grinning: děkuju
8. dub 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek