• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@martas14 aha..to jsem nevěděla..i když Obilňák název znám.. :grinning: :grinning: :grinning: to se mi povedlo.. :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 čéče ale manžel říkal, že nějakej Samuel nebude naš Valinku svádět, že si to pohlídá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a já dostanu záchvat smíchu na porodním sále,když řeknou, že je to kluk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2014 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky to neni možný, že je to dítě furt takakční dyk musí být už unavený přece!!!!
8. dub 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hi koukám,že to jde jednoduše změnit profilovku :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2014 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice se z Tebe počůrám...fakt....no...počkej....aby se do sebe nezamilovali jednou...nikdy nevíš.. :grinning: tak já ho furt necejtim..buďto bude spáč po manželovi..nebo to necítím přes ten tuk a vodu... :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jestli bude po mně,tak potěš koště :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2014 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jj i úvodníi profilku změníš jednoduše:slight_smile:)) no to hele..Valča by měla super pratchýni:slight_smile:)))
8. dub 2014 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no Valinka bude asi po mně..přesn takhle aktivní byl Kuba....no nazdar, manžel se už děsí ted jak tu ležel a říkal to neni možný to dítě bude fakt hyperaktiv po tobě no nazdar :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2014 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. dub 2014 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no nazdar...no já jsem po mamce taky byla nespáč....a začla jsem spát normálně nedávno....jinak často 5 hodin a kdysi i míň denně..masakr...
8. dub 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a to ne, že nespáč..Kuba byl a je hyperaktiv, neposedí chvilku v klidu,ale jede celej den až na doraz...ted teda už i chvíli odpočívá,ale když byl malej tak jel dokud nepadnul..ale spinkal pěkně..tak kdyby malá spala taky pěkně a pes den jezdila jako fretka....:slight_smile:)) to neni až tak o tom nespaní spíš o tom že člověk je furt v pohybu a něco dělá...musí prostě být nějaká činnost... :grinning:
8. dub 2014 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice taky jsem byla taková...hyperaktiv....do těhu... :grinning: :grinning: Naučila jsem se být líná..když jsem musela ležet.... :grinning: Po noční jsem běžně spala dvě tři hoďky...v létě..nešlo to ..a pak ještě pařila s kámoškou.. :grinning: :grinning: :grinning: Vždycky jsem se hrozně těšila na volno..
8. dub 2014 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no tak mě to nepešlo ani v jednom těhu očividně:slight_smile:))))))))ale uvidíme no....se zase zdálo že jsem porodila kluka už potřetí!!!! Jsem zvědavá na to naše škvrně 77 do Tp, za chvilku 76 to nějak utíká..za chvilinku naskočí 60 a pak už se nebudu stačit asi divit:slight_smile: :grinning: :grinning: a to mám v plán jít na výstavu na večeři do Zoo a na čarodějnice jsem zvědavá teda :grinning:
8. dub 2014 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice podívej oni ti starší tatínci, stejně jako můj si hrozně důležitě myslí, že zrovna ty jejich holčičky nebudou randit tak nejmíň do dvaceti :grinning: :grinning: ale neboj oni je brzo vyvedou z omylu :grinning: :grinning: a neboj žádnej kluk se konat nebude, toho už máš doma dost, teď příjde holčička ružička a bude celá mamka, takže fretka co se nezastaví, aktivní jak blázen, ale zato srdce na dlani, milá a usměvavá :wink:
8. dub 2014 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak kdybys musela ležet..tak ležíš čiči... :wink: A teď jsem líná posledních pár dnů...protože jsem těžká a tak....na večeři do zoo???
8. dub 2014 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@janice_opice tak to je super rada, naučila jsem se být lína :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to mi jde určitě tak nějak celoživotně :grinning: :grinning:
no nic jdu hajat, jsem nějaká k.o. pokladi, tak dobrou s kobrou
8. dub 2014 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 :grinning: :grinning: :grinning: dobrou poklade...
8. dub 2014 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 čéče mezitim jsou pomyslný čárky..páč jsme k bojleru dostali poukaz na véču za 500,- do restaurace ..tak to je jasný, že kdybych musela ležet tak ležim...mimis na prvnim místě!!!!!! jdu taky do hajan..tak dobrou nooocc
8. dub 2014 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty jo..já nevim,jaká jsi byla Ty....ale já v šestnácti,sedmnácti vodila kluky domů.. :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2014 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 jo ty jsi psala že jdeš hajííí tak mrtas dobrouuuunoooccccccccccccccccccccccccccccc :grinning:
autor
@muddledgirl já taky páč jsem bydlela sama
@janice_opice to asi patřilo mně...jo takkk...mně to bylo divný...večeře v zooo..ale v Pha jsem nikdy nebyla....tak pa pa..za chvíli jdu taky..
8. dub 2014 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 on si myslí, že nebude randit do 30 :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2014 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice hi hi..já ne..já s tatínkem...ale on to zvládal na jedničku....s mým nynějším se seznámili na wc.. :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2014 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 bože další fretka :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2014 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl dyk jo tatínkové jsou super k holčičkám:slight_smile:)))
8. dub 2014 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@martas14 holky nějak tady plácám pátý pes devátý a píšu vám zpřeházeně nejvyšší čas jít hajíí.....tak dobrouuuuu
8. dub 2014 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. dub 2014 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo to jsou..jsem zvědavá..jak to bude dávat přítel s tím naším frájou.. :grinning: :grinning: :grinning: dobrou noc kočičko
8. dub 2014 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice přečtu si to..já o těch živých barbínách viděla pořad v tv..masakr...
8. dub 2014 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek