• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. června 2017 
8. dub 2014 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty pitomci tu vodu jeste nepustili fakt vtipny :(((((
9. dub 2014 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Jj Martinko schýza v plné síle :grinning: . Ale napsala jsi to moc hezky, tak by se na to nervování snad člověk i těšil :wink: . No vidíš, tak i periodu máme sladěnou :wink: . Tak to je jasný. Za 14 dní posílám balík, sladíme termíny, aby ti přišel pěkně na čas :grinning: . To víš do soboty nebudu mít klid a potom taky ne :grinning: . Spíš do pondělí na hodnotu hcg. Pak přeci jen víme na čem jsme. Pro mě je to lepší, než tohle, když nevím na čem jsem :wink: . Hezky popíjej a užívej si to ještě chvilku! Já si taky dávám každý den decku a půl červeného :wink:
9. dub 2014 v 07:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahojky..panebože jak dlouho jste bez vody?
9. dub 2014 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko, taky mám nervy k prasknutí holka zlatá :grinning: . Ale napsaly jste to s @martas14 fakt krásně :grinning: . Tak doufám, že prolomím a v po nás ohromí výše hcg a holky hezky naskočí následně :wink: . A co ty? V pohodě? Nezlobí tě moc Valinka?
9. dub 2014 v 07:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 Pavli ty pijes cerveny???pozorrrrrr
9. dub 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jj decku a půl. Je to náš večerní rituál. Tak snad to bude OK :wink: . Proč? Je to nějaké zásadní Jani?
9. dub 2014 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Když jsem po Et odcházela z Cube, tak mi neřekli absolutně nic co bych měla nebo neměla. Takže předpokládám, že vše je OK. a četla jsem taky, že červený do dvou deci neva :wink:
9. dub 2014 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 helw u hcg nezalezi moc na vysi, ale, aby rostlo...:slight_smile: tskze tim.bych se nestresovala..s tim cervenym bych to teda moc nepokousela hodne prokrvuje a to od ET moc dobry neni a nezspomen v prvnim trimestru se utvari mimcu vsechny organy..tak ofafrneeeee :slight_smile:))...ja j8nak cekam na posledni velky UTZ uz bych chtela informace jestli jsme zavreni a jestli Val prospiva....jinak radi od rana do vecera jako cerna ruka tak bude nejspis po mne :slight_smile:)))))))..uz se ti to krati holka...za chvilku uvidis // :slight_smile:))
9. dub 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to je jasný, mě ani MS nedorazila,když jsem brala utros. Až po vysazení :slight_smile: jsem robocop,či co :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 no ja jwn kvuli tomu prokrvovani, ze to neni po ET uplne zadouci.....a taky, ze by tehotna nemela alkohol I v tomto malem mnozstvi vice jak 4 x v tydnu...ale tak tim jsem se ridila ja no...:slight_smile:
9. dub 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl napsali, ze bude vypnuta vcera od 8-23 hodin...a jeste to nepustili a pry az v 18...jestli vubec parada a ja uz bych potrebovala sprchu a umyt vlasy..jeste, ze nemam naplanovanyho doktora...
9. dub 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jj máš pravdu :wink: . :wink: Od po až to bude potvrzený z krve tak se všema hříchama přestávám :wink: . Ta příroda to má totiž dobře zařízený, co jsem četla, tak vlastně po dobu kdy to žena neví, že je těhotná, což je doba po et právě zhruba do té krve, tak embroušek se živí sám od sebe a ne z těla matky :wink: . Tak doufám, že bude vše Ok. Mám z toho nervy v kýblu :grinning:
9. dub 2014 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 no to jo jen to prokrvovani proste opatrne..holka to tu zname kazda ja takhle mela nervy v kyblu 8x a tesim se, ze od toho budu mit pokoj a uz to nebudu muset absolvovat... :wink: zpetne se divim, ze me to nezlomilo ale tak to asi kvuli Kubovi a ty mas taky zdravou holku a to pomaha :slight_smile:)))
9. dub 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
kurna ja jsem tak nastvana s tou vodou pitomci fakt :angry:
9. dub 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ahojky čičičí, teeeda,takové hody,hmmmm... Jen dlabej :slight_smile:
Jo jo,cca za týden by měla přijít MS, tentokrát ji očekávám s otevřenou náručí. Už mám i klasický PMS-bolest prsou,tak snad se nebude moc loudat,at mohu začít stříhat metr :slight_smile:
9. dub 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 holka to by byli, aby tentokrat nebylo!!!!! :grinning: si tu umackam palce do toho cervna/cervence :slight_smile:)))
9. dub 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 mooc drzim palce.tentokrat to musi vyjit :sunglasses:
Nam vypinali vodu kazde leto na tyden.jednou jsem vlezla do sprchy a rikam si ze to dsm ze v trubkach je urcite voda vlaznejsi a ne ledova.uz saham na baterii ze pustim vodu a najednou slysim souseda pres stoupacky jak rve do prdele to je ledovy :grinning: :grinning:
@pavlina1976 sobota se uz blizi urcite tam budou// :wink:
9. dub 2014 v 08:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@beryltm no tady ji taky vypinaj nejak na dyl v lete, ale tentokrat to vypli na d3n fakt vcera 8-23oznameni tak na vcera jsme napustili vodu do vany na kyblovani na splachovani hajzliku a myti rukou...jenze to nepustili ani dneska a ja nemsm vodu ani na zuby..tskze musim manzu vyhnat k wietkongu adpon pro dve petky a pak sjedeme koupit adpon 2 baliky...mi serou..pry z udrzby se stala havarie..to zase nekde nakej pitomwc neco prebagroval..zrovna vcera jsem na ne koukala jak tu bagrujou a rikala jsem si to..no a udajne dle reci to nepujde az do zitra....takze navlhceny ubrousky to jisti..:(((na vodarny se samozrejme nedovolas
9. dub 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm a samo doktori, skoly a skolky zavreno
9. dub 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a to tam nemate pristavenou cisternu?
9. dub 2014 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm jo nekde tady je, ale nemame zadnej barel a je docela asi daleko pac v bejblizsim okoli neni a ja se fakt vlacet s vodou v kybli nehodlam....
9. dub 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahojky zlato,napsala jsi to tak krásně,až mě to dojalo. Takže ty budeš už v polovině května tehulka? No to jsou báječné zprávy,mám radost :slight_smile:. Balíček budu očekávat,já budu posílat srdíčka a pevně tisknout palce :slight_smile:
9. dub 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice Jede další vlna a doufám,že bude úspěšná pro všechny kočenky tady. Jsi zlatá :slight_smile: :wink:. Bude to potřeba a to ještě nevíš,že se uplives :grinning: tehu bacilama :grinning:
9. dub 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@beryltm děkuji :wink:
9. dub 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 poslala jsem ti srdíčko pro štěstí! Bude to dobrý,musí! Moc na Tebe myslím a strašně ti držím palce! :slight_smile:
9. dub 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 Jééé děkuju moc :grinning: . Ty jsi hodná! Vrátím i s úroky :wink: , pěkně Vám je rozdělím s Martinkou :grinning: . Teď jsi mě úplně dostala a hlavně krásně nabila pozitivní energií :wink: . Tak Martinka ms teď a ty pěkně za týden, jupí to nám to hezky pojede :grinning:
9. dub 2014 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlina1976 já bych tedy červený nepila....
9. dub 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 mně taky vždy až po vysazení utroše došla mrška..
9. dub 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je blbý s tou vodou... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. dub 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek