• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@muddledgirl je fakt, že jsme každá úplně jiná :slight_smile:. Uvidím, co potom Zoladexu, nerada bych,aby se to nějak pokazilo,kdyby přišla MS. Uvidíme,Uvidíme :slight_smile:
9. dub 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no já furt nic a to už to v noci vypadalo tak nadějně, už vidím jak se bude ta MS zas někde loudat :angry: ale už je skoro středa pryč a sobota za rohem holka :wink: už ti ten kolotoč brzy šťastně skončí ...moc,moc přeji
9. dub 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl Počkej, ale tuhle bolest prsou mám už několik let a po několika utz,ještě než jsem začala zobat clostik zjistili,že mám samé anovolucni cykly. Jen minimálně ovuluju... Já netušila,že PMS má spojitost s OVU... Tak jsem zas chytřejší :grinning:
9. dub 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl toz mě ta sklokeramicka deska moc tepla kolem nenadela, takže to fakt nehrozí, ale toho půl litru červenýho denne bych zvládla s přehledem, to mi tu na jižní Moravě máme místo vody :grinning: :grinning:
9. dub 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 :wink: koukám,že MS vyhlížíš... Jsem na tom obdobně, tentokrát ji budu vítat s chlebem a solí :grinning: :grinning:
Pavlinka je nás předvoj,který bude úspěšný :slight_smile:
9. dub 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 to víš,že jsme jiná...no vidíš to..já vůbec neovulovala dlouho.. a bolest prsů jsem zažila až když jsem ovulovala anebo po transferech.. :grinning: No,já neměla bez antiny ani ms...bolest prsů podle mého záleží na tom kolik je progesteronu......nevím no.... :frowning2: Jen já to tedy neznala bolest prsů......
9. dub 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 ta zrovna néé....když to nemáš..tak si dej to vínko a pořádně..dokud můžeš a horkou vanu.. :wink:
9. dub 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl tak to je teda pěknej bordel,bolí mě prsa,měsíc co měsíc a nic... Ale je fakt,ze jsem asi nějaká vadná kvočna a při OPU jsem měla z krásných 13 foliku jen 5 vajíček,ostatní byla hluchá. Čili dr může vidět při klasické prohlídce folik,ale pokud v něm nic není,to už nevidí... Ale co teda ten progesteron? Šmarjá, nejsem já chlap? :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 :grinning: :grinning: :grinning: http://cs.wikipedia.org/wiki/Progesteron

Já nikdy nevěděla...kolik bylo folíků..jen kolik bylo vajíček...Nejsi chlap..jsi krásná ženská.. :grinning:
9. dub 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Mám Janinko jeden z minula co mi zbyl :grinning: . Tak ho nechám na tu sobotu a v po dojdu na krev :wink:
9. dub 2014 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 Jj Martinko, hlavně aby to skončilo šťastně :wink: a už jsme tohle nemsely absolvovat :wink: . No vidíš, to je sranda viď, já se modlím, aby mrcha nepřišla 9 měsíců a ty se modlíš abys jí dostala. A za měsíc se budeš modlit, aby nepřišla 9 měsíců :grinning: :grinning: :grinning: . Je to kocourkov :wink:
9. dub 2014 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky jste dnes tak mrvé???
9. dub 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já právě od začátku věděla,kolik je foliku a dr si mnuli ruce,jak krásně reaguji. Nakonec bída. Moc děkuji,brepto :slight_smile:
9. dub 2014 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
9. dub 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
9. dub 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
9. dub 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl hele ja jsem nejaka mrtva...jeli jsme rano na chirurgii s manzelovou nohou ktera se nehoji a chteli jsme jet na vrakac; ale doktor s muzem udelal psi kusy a ten byl zelenej a bilej tak jsem ho odvezla domu kde usnul pak jsme se najedli a ted byli na nakupu a ja si musela lehnout...tak si odpocinu kluci vyluxujou a vytrou a ja si uklidim kuchyn a loznici a pustim pracku a pak si vlezu do vany paaccc uz to teceeeeee
9. dub 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jejda...to jsou radosti..co se stalo manžovi...?..dneska mě to na anglině vůbec nemyslelo...já ležela dnes do jedenácti a ve tři šla zas...protože mě normálně klapaly očička.. :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl manžel se asi před měsíce sekl sekyrkou do nohy do tý holenní kosti a dost hluboko až skoro na kost, nechtěl jít k doktorovi a vypadalo to, že s emu to hojí, jenže mu to hnisalo uvnitř tak jsem ho nasraná dneska dokopala k doktorovi na chirurgii, že to neni možný a že se mu něco dostane do toho a bude mít po noze tak mu to doktor strhnul a takovou ostrou lžičkou vyškrábl celý až úplně do hloubky včetně tý odumřelý tkáně a odeslal vzoprek do laborky....tak ten vyšel úplně zelenej
9. dub 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl byl blbej tak ja usnula v t3ch 16.30 a vzbudila se v 18
9. dub 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ježiš....ti chlapi...to se nedivím,že byl zelenej.....jo musí bejt blbej tlak.....protože takhle ospalá jsem asi v životě nebyla.. :grinning: Jen hajej...tělo si řekne.. :wink:
9. dub 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ted uklízím kluci vyluxoaliu a vytřeli super zítra utřu prach a ted uklízím hadry snažím se dát někam to strašný množství hadrů pro Valču..dostali jsme ted pytel povlečení a mantinelů a prostěradel....jako super prostěradla jsem ještě neměla a povlečení vezmu na chajdu
9. dub 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak já na to dnes prdim..snad zítra se zmátořim.... :wink: jdu na socku odevzdat profesní dotazník a odpo k doktorce na tu prohlídku,aby mě prodloužili nemocenskou...a mám tu žehlení fujky....
9. dub 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja jsem stastna za tu susicku
9. dub 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to nám nehrozí...nemáme místo.....jsme rádi,že máme pračku v koupelně.. :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja vim..se sice daj dat na sebe ale ja jsem vdecna fakt.mam obe v kuchyni a je to super nemusim.zehlit prave
9. dub 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a je to tady...paleni zahy
9. dub 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice na sebe to u nás fakt nejde...máme vypouštění do vany a hned za pračkou umyvadlo...ale žila jsem bez ní doteď..tak to zvládnu dál..myčku taky nemáme... :wink: Taky mě dnes chvíli pálila..ale pak dobrý..
9. dub 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no me uz ted bude palit asi furt...to je mi jasny...
9. dub 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :frowning2: :frowning2: :frowning2: je to pěkně hnusný....mně pálila několikrát..a teď o.k....
9. dub 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek