IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
monyna83
9. dub 2014
@muddledgirl je fakt, že jsme každá úplně jiná 🙂. Uvidím, co potom Zoladexu, nerada bych,aby se to nějak pokazilo,kdyby přišla MS. Uvidíme,Uvidíme 🙂
martas14
9. dub 2014
@pavlina1976 no já furt nic a to už to v noci vypadalo tak nadějně, už vidím jak se bude ta MS zas někde loudat ]-( ale už je skoro středa pryč a sobota za rohem holka 😉 už ti ten kolotoč brzy šťastně skončí ...moc,moc přeji
monyna83
9. dub 2014
@muddledgirl Počkej, ale tuhle bolest prsou mám už několik let a po několika utz,ještě než jsem začala zobat clostik zjistili,že mám samé anovolucni cykly. Jen minimálně ovuluju... Já netušila,že PMS má spojitost s OVU... Tak jsem zas chytřejší 😃
martas14
9. dub 2014
@muddledgirl toz mě ta sklokeramicka deska moc tepla kolem nenadela, takže to fakt nehrozí, ale toho půl litru červenýho denne bych zvládla s přehledem, to mi tu na jižní Moravě máme místo vody 😃 😃
monyna83
9. dub 2014
@martas14 😉 koukám,že MS vyhlížíš... Jsem na tom obdobně, tentokrát ji budu vítat s chlebem a solí 😃 😃
Pavlinka je nás předvoj,který bude úspěšný 🙂
muddledgirl
9. dub 2014
@monyna83 to víš,že jsme jiná...no vidíš to..já vůbec neovulovala dlouho.. a bolest prsů jsem zažila až když jsem ovulovala anebo po transferech.. 😃 No,já neměla bez antiny ani ms...bolest prsů podle mého záleží na tom kolik je progesteronu......nevím no.... 😞 Jen já to tedy neznala bolest prsů......
muddledgirl
9. dub 2014
@martas14 ta zrovna néé....když to nemáš..tak si dej to vínko a pořádně..dokud můžeš a horkou vanu.. 😉
monyna83
9. dub 2014
@muddledgirl tak to je teda pěknej bordel,bolí mě prsa,měsíc co měsíc a nic... Ale je fakt,ze jsem asi nějaká vadná kvočna a při OPU jsem měla z krásných 13 foliku jen 5 vajíček,ostatní byla hluchá. Čili dr může vidět při klasické prohlídce folik,ale pokud v něm nic není,to už nevidí... Ale co teda ten progesteron? Šmarjá, nejsem já chlap? 😃 😃 😃
muddledgirl
9. dub 2014
@monyna83 😃 😃 😃 http://cs.wikipedia.org/wiki/Progesteron

Já nikdy nevěděla...kolik bylo folíků..jen kolik bylo vajíček...Nejsi chlap..jsi krásná ženská.. 😃
pavlina1976
9. dub 2014
@janice_opice Mám Janinko jeden z minula co mi zbyl 😃 . Tak ho nechám na tu sobotu a v po dojdu na krev 😉
pavlina1976
9. dub 2014
@martas14 Jj Martinko, hlavně aby to skončilo šťastně 😉 a už jsme tohle nemsely absolvovat 😉 . No vidíš, to je sranda viď, já se modlím, aby mrcha nepřišla 9 měsíců a ty se modlíš abys jí dostala. A za měsíc se budeš modlit, aby nepřišla 9 měsíců 😃 😃 😃 . Je to kocourkov 😉
muddledgirl
9. dub 2014
Taky jste dnes tak mrvé???
monyna83
9. dub 2014
@muddledgirl já právě od začátku věděla,kolik je foliku a dr si mnuli ruce,jak krásně reaguji. Nakonec bída. Moc děkuji,brepto 🙂
janice_opiceautor
9. dub 2014
janice_opiceautor
9. dub 2014
@martas14 😃
janice_opiceautor
9. dub 2014
@monyna83 😃
janice_opiceautor
9. dub 2014
@muddledgirl hele ja jsem nejaka mrtva...jeli jsme rano na chirurgii s manzelovou nohou ktera se nehoji a chteli jsme jet na vrakac; ale doktor s muzem udelal psi kusy a ten byl zelenej a bilej tak jsem ho odvezla domu kde usnul pak jsme se najedli a ted byli na nakupu a ja si musela lehnout...tak si odpocinu kluci vyluxujou a vytrou a ja si uklidim kuchyn a loznici a pustim pracku a pak si vlezu do vany paaccc uz to teceeeeee
muddledgirl
9. dub 2014
@janice_opice jejda...to jsou radosti..co se stalo manžovi...?..dneska mě to na anglině vůbec nemyslelo...já ležela dnes do jedenácti a ve tři šla zas...protože mě normálně klapaly očička.. 😃 😃 😃
janice_opiceautor
9. dub 2014
@muddledgirl manžel se asi před měsíce sekl sekyrkou do nohy do tý holenní kosti a dost hluboko až skoro na kost, nechtěl jít k doktorovi a vypadalo to, že s emu to hojí, jenže mu to hnisalo uvnitř tak jsem ho nasraná dneska dokopala k doktorovi na chirurgii, že to neni možný a že se mu něco dostane do toho a bude mít po noze tak mu to doktor strhnul a takovou ostrou lžičkou vyškrábl celý až úplně do hloubky včetně tý odumřelý tkáně a odeslal vzoprek do laborky....tak ten vyšel úplně zelenej
janice_opiceautor
9. dub 2014
@muddledgirl byl blbej tak ja usnula v t3ch 16.30 a vzbudila se v 18
muddledgirl
9. dub 2014
@janice_opice ježiš....ti chlapi...to se nedivím,že byl zelenej.....jo musí bejt blbej tlak.....protože takhle ospalá jsem asi v životě nebyla.. 😃 Jen hajej...tělo si řekne.. 😉
janice_opiceautor
9. dub 2014
@muddledgirl ted uklízím kluci vyluxoaliu a vytřeli super zítra utřu prach a ted uklízím hadry snažím se dát někam to strašný množství hadrů pro Valču..dostali jsme ted pytel povlečení a mantinelů a prostěradel....jako super prostěradla jsem ještě neměla a povlečení vezmu na chajdu
muddledgirl
9. dub 2014
@janice_opice tak já na to dnes prdim..snad zítra se zmátořim.... 😉 jdu na socku odevzdat profesní dotazník a odpo k doktorce na tu prohlídku,aby mě prodloužili nemocenskou...a mám tu žehlení fujky....
janice_opiceautor
9. dub 2014
@muddledgirl no ja jsem stastna za tu susicku
muddledgirl
9. dub 2014
@janice_opice to nám nehrozí...nemáme místo.....jsme rádi,že máme pračku v koupelně.. 😃 😃 😃
janice_opiceautor
9. dub 2014
@muddledgirl ja vim..se sice daj dat na sebe ale ja jsem vdecna fakt.mam obe v kuchyni a je to super nemusim.zehlit prave
janice_opiceautor
9. dub 2014
a je to tady...paleni zahy
muddledgirl
9. dub 2014
@janice_opice na sebe to u nás fakt nejde...máme vypouštění do vany a hned za pračkou umyvadlo...ale žila jsem bez ní doteď..tak to zvládnu dál..myčku taky nemáme... 😉 Taky mě dnes chvíli pálila..ale pak dobrý..
janice_opiceautor
9. dub 2014
@muddledgirl no me uz ted bude palit asi furt...to je mi jasny...
muddledgirl
9. dub 2014
@janice_opice 😞 😞 😞 je to pěkně hnusný....mně pálila několikrát..a teď o.k....