• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@kamisb no ja nemam vylozene bolesti...ale jako resit to budu, minimalne si zajdu s moci a na gyndu se asi objednam.
4. zář 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033
@hhani tak já mám tak 80 kg při vejšce 168 cm a mám to všude i v kozách:slight_smile:))))
4. zář 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Super, děvčtátka, budu se snažit přijít na sraz...
pa, letím pracovat
4. zář 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY PROSBA: chci zmenit gynekologa, nejlepe ihned, nemate nekoho dobryho v praze? esli bere novy pacienty uz si zjistim...diky MOC!
4. zář 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 čoveče ani sama nevím, kde furt jsem :grinning: mám se dobře, akorát mi došel nový katalog z ikei a zjistila, jsem že potřebuji totálně vyházet celej barák nebo nejmíň ze pět místností, horší je že se to nějak neshoduje s mateřským příspěvkem, bo z něho by člověk nedal ani inkaso, děs běs :grinning: Taky koukám na ty léky.... já měla gonal, to zatím nikdo nepsal, jak se zdražil, ale vzhledem k tomu, jak píšeš že se zdražily ty bez doplatku tak tady ty peru budou asi za milion nebo co, fakt děsní šmejdi ......vidí, jak narůstá počet párů, kteří musí použít IVF, tak to hajzli nadstavují a to nechci vidět, když já do toho půjdu až po novém roce, tak jestli to nešupnou ještě o něco víc, jak je móda poslední doby
U tebe je teda zajímavé to s tou cystou, tak určitě je super, že tam není, ale horší jak teď zjistit co tě to teda otravuje :confounded:
4. zář 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 - gonal 900j by měl být kolem 4500,- myslím, že mi tohle cenu říkala včera MUDr v CARu
4. zář 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 Já mám doporučení od brsh, ještě jsem tam nebyla, ted to nemá smysl,ale už jsem tam volala a byli tam strašně milííííííí!!!!!
4. zář 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no to je tak 14000,- za ten pokus hmm fakt super, posledně nás to stálo něco kolem pětadvaceti tisíc, takže teď už si připravit tak přes třicet, plus manžova operace a jsme na pětačtyřiceti, no moje nervy :angry:
4. zář 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 ahoooj Martííííí to já běžně sypu cca 80.000,- z kapsy:slight_smile:))
4. zář 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a kde to je? a plati se nejaka rocni karta?
4. zář 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vím Jaňuli, že ty to máš daleko větší maso :angry: ale to víš, tady na jižní moravě ty platy stojí za prd a navíc, teď když jsem na mateřské tak to celkově není z čeho šetřit bohužel, spíš naopak :rolling_eyes: asi půjdu udělat nějakou banku a pak ti pošlu i těch 80desát :grinning: :grinning:
4. zář 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 mám opravdu dobrýho na Zelenym Pruhu dr.Matějovský..má tam všechno,mají tam i malý op. sálek a dělají tam i menší zákroky takže když je něco potřeba nemusíš nikde lítat.A taky je tam mamograf v te budově a ja tim,že jsem v rizikové skupině tak mě na něj už poslal a diky tomu,že to bylo od něj jsem ho měla ted zdarma :slight_smile:
4. zář 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ty jo! ten ma teda super recenze!!! diky, poznamenam si to.
4. zář 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 pošlu ti odkaz do zprávy je to na Senovážnym
4. zář 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jo je fakt super jen sestry jsou na pěst ne všechny,ale většina :slight_smile: ..ale s těmi jsi nucená mluvit pár minut a to se dá přežít takže jsem si už zvykla..priorita je on :wink:
4. zář 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 no hlavně at te nepoznaj vem si na hlavu obří spermii budou myslet, že je to nějakej chlap a díííkkyyy za těch 80 pošlu ti číslo účtu:D
4. zář 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hhani tak a uz jsem k nemu objednana:slight_smile:
4. zář 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice joooo, posli, diky!!!
4. zář 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jako fakt??? tak to je super..to jsem zvědavá co budeš řikat ..a kdy jdeš?
@hhani no sestra nebyla nejmilejsi. takova chytroprdka - hnedle me poucovala jak naka ucitelka:slight_smile:
@hhani no ja mam ted tenhle problem: chodim do gyncentra v hloubetine a uz mi vyprsela rocni karta za 990,- a z doktora Benese taky nejsem vodvazana. ani nevi, ze si jedu car (a obavam se, ze bych si vylsechla pindy, ze jsem sla k apo bez konzultace s nim a o to teda fakt nestojim, co ja vim, tak posilaj do ISCARE). ALE ted potrebuju akutne resit, esli nemam mykozu bo zanet, kdyz mam to bricho divny. takze moc nevim jak to resit - bez ty rocni karty me v gyncentru akutne asi nevysetri, ale cekat na matejovskyho nemuzu:( objednali me az na 26.zari. kazdopadne k nemu pujdu, abych ho vyzkousela, mykoza nebo ne...v nejhorsim ten termin jeste zrusim pred tim.
tak ted babo rad.
4. zář 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 :grinning: jo to jsou přesně ony,ale jak řikám s nima se stejně neřeší nic důležitého tak to neřešim :slight_smile:
4. zář 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 a řekla jsi,že je to akutní?Měla jsi tomu trochu přidat...
4. zář 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani nerekla, me nenapadlo, ze by to nekoho zajimalo, kdyz tam este nemam kartu...
4. zář 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 měla jsi to trochu přibarvit ona by se baba taky nezbláznila..tak tam zkus zavolat zítra a řekni,že jsi objednaná na 26.9.,ale že máš docela bolesti a zda by neměli termín dřív..zítra tam bude jiná :slight_smile:
4. zář 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani dobrej tip!:slight_smile:
4. zář 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani pro me je tam totiz fajn spojeni z vrsovic i z prace. i kdyz o tu brzo prijdu, ale snad este ne tak brzo.
jo a vtipny bylo, ze jsem se dovolala primo k nemu do ordinace, proste jsem nekde na netu vzala prvni cislo a zved to von a ja povidam esi bere novy pacientky a von: ano, ale jen netehotny, tak jsem se fakt docela vod srdce zasmala a povidam: no, tak to sedi. :grinning: :grinning: a prave se pak mohla sestra posrat, kdyz jsem ji rekla, ze jsem se uz dovolala doktorovi naprimo.
4. zář 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 Ahoj Martinko, také se hlásím o příspěvek na 'IVF :grinning: . Ty jo to je fakt ale naprosto v pr...., to jsem na tom úplně stejně, taky mě to stálo kolem 25ti, tak po novém roce až do toho půjdeme tak to fakt nevím co :angry: . No asi si zbydem my dvě co na ten leden :wink: .
4. zář 2013 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ráda bych vás poznala, mám to hrozně daleko a cestu do Prahy bohužel nemám :unamused: . Tak jak psala Martinka pište jak jste zapařily!!!!!!
4. zář 2013 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 ahoj sasy :wink: , teda tys mě tak vyděsila s tím jak jsi psala, že jsi nas........Pak jsem četla dál a vlastně samý dobrý zprávy ne :wink: a s těma bolestma to nebude tak horký, kdybys měla zánět močáku, to bys fakt poznala, to je bolest jak prase :unamused: . Třeba bude stačit ty brusinky jak psala Hani :slight_smile: . Já nevím jestli to vydržím čekat do konce roku jen s clostíkem :frowning2: , už vidím jak to třikrát nevyjde a začnu mít depku a plašit a budu chtít jít do toho třetího pokusu hned.....Asi to tak udělám, že počkám tři měsíce a pak jdu do toho posledního pokusu.
4. zář 2013 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek